Profile cover photo
Profile photo
Kateřina Müllerová
78 followers
78 followers
About
Kateřina's posts

Post has attachment
Když čtenářky viděly loňský ediční plán nakladatelství Baronet, většinu ihned zaujala autorka romantických a erotických příběhů Mia Sheridan, které u tohoto nakladatelství vyšly hned dvě série a obě byly už jen dle obálek k nakousnutí. Dnes se podíváme blíže na knihu Archerův hlas.

Post has attachment
Soutěž, soutěž, soutěžžžžžžžžžžžž :-)

Post has attachment
Nakladatelství Baronet je známo knihami, které chytí za srdce i mysl. Jednou takovou je zajisté i titul Bouřlivák, jenž do českých knihkupectví dorazil v nedávné době. Příběh o ztraceném přátelství a lásce až za hrob je většinou sázka na jistotu, ale opravdu už toho nejsou čtenáři přesyceni? Na to a ještě zdaleka více z titulu Bouřlivák se podíváme právě teď.

Post has attachment
A. G. Howardová se svou knihou Šepotání, jíž vydalo nakladatelství pro děti a mládež CooBoo, strhla hotovou lavinu. Každý mladý čtenář chtěl mít knihu s úchvatnou obálkou a netypicky zeleným písmem v ruce. Ovšem je příběh o Alence z Říše divů vhodný i pro starší čtenáře? O tom že je, jsme se již mohli přesvědčit. A i když se našlo pár výtek, i přesto příběh sklidil velký úspěch. Ovšem jak na tom bude pokračování, jež vyšlo pod názvem Divotání?

Post has attachment
Jeden úžasný balíček :-)

Post has attachment
Když nakladatelství Baronet začalo vydávat sérii Real, strhla se lavina chtivých čtenářů. Slibné anotace a moderně krásné obálky slibovaly příběhy plné emocí a erotiky. Svému slibu dostály a jako dárek si čtenáři mohou užít v řadě již pátý díl s názvem Ve víru rocku.

Post has attachment
Stephanie Perkinsová se do povědomí českých čtenářů dostala díky své velmi úspěšné knize Polibek pro Annu, jež byla prvním dílem ze stejnojmenné série. I druhý díl Lola a kluk od vedle sklidil velký úspěch. Ovšem zda stejných kvalit dosahuje i třetí díl Isla a šťastné konce, na to se pojďme podívat.

Post has attachment
Máte rádi silné ženy, které si umí vždy se vším poradit? Takové, jež mají pro strach uděláno a jsou po zuby ozbrojené? A to až takovým způsobem, že se jeden nestačí divit, kde všechno to železo měly ukryté? Přesně taková je Verity Priceová, nová hrdinka ve světě urban fantasy.

Post has attachment
K. A. Tucker si již mezi českými čtenáři své fanoušky našla. Její příběhy jsou do detailu propracované a postavy v nich si nelze nezamilovat. Tentokrát se v knize Čtyři vteřiny rozhodnou vydala mezi mafiány.

Post has attachment
James Dashner do života čtenářů a filmových nadšenců doslova vtrhl. Ať už jeho knihy a filmové adaptace na ně zbožňujete nebo nenávidíte, víte o nich. Navíc letošní prázdniny byly plné očekávání, jelikož u nakladatelství Yoli měl konečně vyjít závěrečný díl Labyrint: Vražedná léčba a hned v září se do českých kin chystala dlouho očekávaná premiéra druhého dílu, jehož filmová adaptace se nazývá Labyrint: Zkoušky ohněm.
Wait while more posts are being loaded