Profile cover photo
Profile photo
Neuro-Centrum
About
Neuro-Centrum's posts

Post has attachment
Okres zimowy niestety sprzyja wszelkiego rodzaju urazom i złamaniom. Niestety często ulegają im osoby starsze. Jak wrócić do pełnej sprawności? Serdecznie zachęcamy Państwa do odwiedzenia naszego Gabinetu Rehabilitacji Medycznej. Nasz fizjoterapeuta z pewnością postawi Państwa na nogi! Szczegóły na stronie http://neurocentrum-wadowice.pl/specjalizacje,rehabilitacja_medyczna.
Photo

Post has attachment
Dbanie o siebie podczas ciąży to również wyraz dbania o nowe życie, które nosi się w sobie. Ważne, aby zadbać również o regularne badania, wizyty u ginekologa, które pomogą kontrolować prawidłowy rozwój dziecka. Serdecznie zachęcamy Panie do odwiedzenia naszego Gabinetu Ginekologicznego, w którym otrzymacie najlepszą opiekę specjalisty. Szczegóły na stronie http://neurocentrum-wadowice.pl/specjalizacje,gabinet_ginekologiczny.
Photo

Post has attachment
Nieprzyjemne pieczenie, świąd, obfite upławy, nieprzyjemny zapach - te objawy mogą świadczyć o stanie zapalnym pochwy wywołanym przez bakterie lub wirusy.Nie należy ich lekceważyć i niezwłocznie udać się na konsultację do Gabinetu Ginekologicznego w Neuro-Centrum w Wadowicach (http://neurocentrum-wadowice.pl/).
Photo

Post has attachment
Wizyta w gabinecie ginekologicznym nie powinna być tylko nieprzyjemną koniecznością. Nasi lekarze specjaliści traktują swoje pacjentki z należytym szacunkiem oraz profesjonalnie wykonują swoją pracę. Serdecznie zapraszamy na badania kontrolne i konsultacje do Poradni Ginekologicznej w Neuro-Centrum w Wadowicach (http://neurocentrum-wadowice.pl/).
Photo

Post has attachment
Z okazji nadchodzącego Nowego Roku 2017 życzymy Państwu przede wszystkim zdrowia, bo ono jest najważniejsze. Dzięki temu będziecie mogli spędzić Państwo wiele radosnych chwil w rodzinnym gronie i cieszyć się tym czasem. Wszelkiej pomyślności życzą pracownicy Neuro-Centrum w Wadowicach (http://neurocentrum-wadowice.pl/)!
Photo

Post has attachment
O zdrowie każdy z nas powinien dbać. Wydaje się to być proste, jednak czasem nie doceniamy tego, że możemy się nim cieszyć. Problemy zaczynają się w momencie, gdy zaczynamy chorować. Dlatego tak bardzo ważna jest profilaktyka i regularne badania. Serdecznie zachęcamy Państwa do skorzystania z naszej oferty. Szczegóły na stronie http://neurocentrum-wadowice.pl/.
Photo

Post has attachment
Lekarz geriatra to specjalista, który zajmuje się przede wszystkim chorobami osób w podeszłym wieku. Pracujący w Poradni Geriatrycznej Neuro-Centrum Wadowice lekarz chętnie udzieli Państwu informacji na temat rehabilitacji i opieki nad osobami starszymi. Prowadzimy również diagnostykę i leczenie pacjentów w podeszłym wieku. Serdecznie zapraszamy po szczegóły na stronę http://neurocentrum-wadowice.pl/specjalizacje,gabinet_geriatryczny.
Photo

Post has attachment
Neuro-Centrum w Wadowicach to miejsce, w którym troszczymy się o każdego pacjenta, niezależnie od jego wieku. Najmłodsi mogą liczyć na pomoc pediatry, dorośli na pomoc internisty, a osoby starsze mogą skorzystać z pomocy lekarza specjalisty geriatrii. Szczegółowe informacje znajdziecie na stronie http://neurocentrum-wadowice.pl/. Serdecznie zapraszamy!
Photo

Post has attachment
Wizyta w gabinecie ginekologicznym nie powinna odbywać się jedynie, gdy zauważamy jakieś niepokojące objawy. Aby mieć pewność, że nasz układ rozrodczy działa tak, jak trzeba, należy co najmniej raz w roku odwiedzić ginekologa. Szczegóły naszej oferty znajdziecie Państwo na stronie http://neurocentrum-wadowice.pl/specjalizacje,gabinet_ginekologiczny. Serdecznie zapraszamy!

Post has attachment
Dermatolog to lekarz, który zajmuje się badaniem oraz opisem struktury i funkcji skóry, a także schorzeniami jej i przydatków (włosów, paznokci). Warto raz na jakiś czas wybrać się do tego specjalisty, szczególnie jeśli nasza cera jest jasna i narażona na kontakt ze słońcem lub innymi czynnikami szkodliwymi. Wykaz specjalistów znajdziecie na stronie http://neurocentrum-wadowice.pl/specjalizacje,gabinet_dermatologiczny. Serdecznie zapraszamy!
Wait while more posts are being loaded