Profile cover photo
Profile photo
Neuro-Centrum
About
Posts

Post has attachment
Mgr Piotr Pactwa, spec. rehabilitacji ruchowej i terapii manualnej, który pracuje w naszym gabinecie rehabilitacyjnym, zajmuje się m.in. leczeniem zespołów bólowych kręgosłupa, rehabilitacją neurologiczną, ortopedyczną, dzieci oraz wadami postawy. Oferuje także rehabilitację obejmująca schorzenia ortopedyczne, rehabilitację po operacji i po urazach sportowych. Po szczegóły zapraszamy tutaj http://neurocentrum-wadowice.pl/specjalizacje,rehabilitacja_medyczna.
Photo

Post has attachment
Niezwykle polecanym gabinetem w naszym NeuroCentrum jest gabinet rehabilitacyjny. Specjaliści, którzy tam przyjmują świadczą usługi medyczne z zakresu leczenia oraz rehabilitacji ruchowej i terapii manualnej. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług i do odwiedzenia naszej strony http://neurocentrum-wadowice.pl/specjalizacje,rehabilitacja_medyczna.
Photo

Post has attachment
Wśród naszych gabinetów znajduje się także gabinet endokrynologiczny, czyli chorób wewnętrznych. Jeśli więc macie Państwo problemy, bądź podejrzewacie, że coś jest nie tak z Waszymi gruczołami, zwróćcie się do nas o pomoc! Zapraszamy do współpracy http://neurocentrum-wadowice.pl/specjalizacje,gabinet_endokrynologiczny.
Photo

Post has attachment
W gabinecie chorób naczyń przyjmuje lek. med. Wojciech Mrowiecki, chirurg-naczyniowiec, który zajmuje się dolegliwościami związanymi z chorobami układu krążenia. Wykonuje badania dopplerowskie tętnic kończyn dolnych oraz tętnic szyjnych. Po więcej informacji zapraszamy tutaj http://neurocentrum-wadowice.pl/specjalizacje,gabinet_chorob_naczyn.
Photo

Post has attachment
W naszej placówce w Wadowicach czynny jest także gabinet dermatologiczny. Pomożemy Państwu w zdiagnozowaniu i odpowiednim leczeniu chorób skóry u dzieci i u dorosłych. Ponadto zajmujemy się również dermatologią estetyczną i zabiegami kriochirurgicznymi. Zachęcamy wszystkie osoby mające problemy z cerą do zwrócenia się do naszych specjalistów http://neurocentrum-wadowice.pl/specjalizacje,gabinet_dermatologiczny.
Photo

Post has attachment
W naszym NeuroCentrum w Wadowicach zajmujemy się również niesieniem pomocy osobom z zaburzeniami psychicznymi. Pomagamy w leczeniu nerwic, stanów lękowych i innych dolegliwości na tle psychicznym. Drodzy Państwo – namawiamy, byście mając podobne problemy, zwracali się o pomoc do specjalistów. Lepiej jest bowiem leczyć, niż trwać w stanie, który będzie się pogłębiał. Zachęcamy do współpracy http://neurocentrum-wadowice.pl/specjalizacje,gabinet_psychiatryczny.
Photo

Post has attachment
W tym miejscu na naszej stronie http://neurocentrum-wadowice.pl/cennik znajdziecie Państwo pełen cennik usług, które wykonujemy w naszym Neurocentrum. Np. koszt wizyt u pediatry wynosi 120 zł, podobnie jak u pulmonologa. Za konsultację z ortopedą zapłacicie Państwo od 80 do 100 zł, natomiast z neurochirurgiem od 130 do 150 zł.
Photo

Post has attachment
Drodzy Państwo, uprzejmie przypominamy, że oferowane przez nasze Neurocentrum zajęcia jogi są wstrzymane na okres wakacyjny. Oczywiście wrócimy do nich tuż po letniej przerwie, czyli we wrześniu. Informacji o ich wznowieniu szukajcie Państwo na naszym profilu G+, bądź w naszej zakładce z aktualnościami http://neurocentrum-wadowice.pl/aktualnoci.
Photo

Post has attachment
Oferujemy także usługi neurologów dziecięcych. Dr n. med. Bogusława Zelwiańska oprócz porad wykonuje m.in. badania elektroencefalografem, ma wieloletnią praktykę w zawodzie i pracuje w Uniwersyteckim Szpitalu Dziecięcym w Krakowie. Po więcej informacji zapraszamy na stronę http://neurocentrum-wadowice.pl/specjalizacje,gabinet_neurologii_dzieciecej.

Photo

Post has attachment
W naszym Centrum znajduje się również poradnia dietetyczna, a co tydzień w poniedziałki od godz. 17.00 odbywają się bezpłatne porady dietetyka – mgr Katarzyny Surmy. Z porad tych mogą skorzystać osoby z nadwagą, wegetarianie, kobiety planujące ciążę, dzieci (od 7 r.ż) i młodzież oraz wszyscy, którzy chcą zmienić swoje nawyki żywieniowe! Po szczegóły zapraszamy tutaj http://neurocentrum-wadowice.pl/news,bezplatne_porady_dietetyka_co_tydzien_w_poniedzialek_w_neurocentrum.
Photo
Wait while more posts are being loaded