Profile cover photo
Profile photo
Kanadské sruby - ubytování
9 followers
9 followers
About
Posts

Post has attachment
SRUB ROBINSON - Novinka! Od sezóny 2015 jsme pro Vás připravili ubytování ve srubu ROBINSON. Na rozdíl od srubů Yukon a Ontario je tento určen pro dvě osoby a je k němu přístup pouze po vodě vlastní nebo zapůjčenou lodí (hausbót, pramice, rybářská loď). Srub je vybaven: kuchyně – stolní a kuchyňské nádobí, chladnička, plynový vařič, rychlovarná konvice,  mikrovlnná trouba, přikrývky, rádio-CD, Sat TV, vysavač, koupelna bez sprchového koutu, EKO WC, studená voda, v obývacím pokoji je rozkládací sedačka pro dva dospělé. Parkování na vyhrazeném místě v blízkosti srubů – pozemek je oplocen. Součástí je venkovní krb s grilem a udírnou, zahradní nábytek, prostorná zastřešená terasa vhodná jako letní kuchyně. Srub je postaven jen 5 m od vody, rybařit lze tedy přímo od srubu. Ubytování je vhodné pro ty, kteří rádi pobývají na klidném místě uprostřed přírody. Více na chatauvody.cz
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
Scrapbook Photos
11 Photos - View album

Spustili jsme novou verzi našich webových stránek. Doufáme, že se vám budou líbit a těšíme se na vaši návštěvu. www.chatauvody.cz

Post has attachment
SRUB ONTARIO - ubytování pro 4 osoby, s podkrovím pro 6 osob. v prvním patře je obývací pokoj (TV, Satelit, radio, CD), ložnice (přikrývky, ložní prádlo), koupelna, plně vybavená kuchyně (lednice, mrazák, elektrický sporák, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice), terasa. K dispozici bezdrátové připojení k internetu WI-FI. V podkroví je pak také obývací pokoj  (TV, Satelit, radio, CD), ložnice (přikrývky, ložní prádlo), koupelna, plně vybavená kuchyně (lednice s mrazákem, elektrický sporák, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice). U srubu je zahradní krb s grilem a udírnou, zahradní nábytek, pramice nebo rybářská loď (za poplatek).
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
6 Photos - View album

Post has attachment
SRUB YUKON - ubytování pro 4 osoby. Je zde k dispozici obývací pokoj s krbem (TV, Satelit, radio, CD), ložnice (přikrývky, ložní prádlo), koupelna, plně vybavená kuchyně (lednice, mrazák, elektrický sporák, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice), zahradní krb s grilem a udírnou, zahradní nábytek, pramice (za poplatek). Bezdrátové připojení k internetu WI-FI.
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
6 Photos - View album

Post has attachment
Ubytování v chatě u vody na břehu Hněvkovické přehrady v rybářském revíru 421 073 – Vltava. Nabízíme celoroční ubytování ve dvou srubech vzdálených 10 metrů od vodní hladiny. Vynikající podmínky pro rybáře a také pro rodiny s dětmi. K dispozici je také zahradní krb s grilem a udírnou, pramice, bezdrátové připojení WiFi. Parkování přímo v objektu, pobyt s domácím zvířetem možný. Dovolená ve srubu lze spojit s plavbou na obytné kajutové lodi.
Photo
Wait while more posts are being loaded