Profile cover photo
Profile photo
Keltų bilietai
2 followers
2 followers
About
Posts

Post has attachment
Reisisellid Kristjan Jõekalda ja Teet Margna võtavad Soomes mõõtu kalapüügis järvel ja ületavad kõrgusekartust puude otsas ronides.

Muu hulgas jagab Kristjan selles osas oma parimaid kalastusnippe:

1) Millist spinningut kasutada?
2) Milline lant valida?
3) Tõrkeotsing – milles võib olla probleem, kui ei saa kala kätte?
Add a comment...

Post has attachment
Add a comment...

Post has attachment
DĖMESIO
Nuo kovo 13 dienos keičiami keltų tvarkaraščiai:
Maršrutu Ventspils – Nynashamn kelto Scottish Viking penktadienio išvykimo laikas keičiamas iš 10:00 į 12:00. Naujas atvykimo laikas į Nynashamn uostą yra 20:30.
Maršrutu Ventspils – Nynashamn kelto Scottish Viking šeštadienio išvykimo laikas keičiamas iš 10:00 į 11:00. Naujas atvykimo laikas į Nynashamn uostą yra 18:30.
Maršrutu Nynashman - Ventspils kelto Stena Flavia penktadienio išvykimo laikas keičiamas iš 23:59 į 20:00. Naujas atvykimo laikas į Ventspils uostą yra 07:00.
Maršrutu Nynashman - Ventspils kelto Scottish Viking penktadienio išvykimo laikas keičiamas iš 21:30 į 22:30. Naujas atvykimo laikas į Ventspils uostą yra 08:00.
Maršrutu Nynashman - Ventspils kelto Scottish Viking šeštadienio išvykimo laikas yra 21:30. Atvykimo laikas į Ventspils uostą yra keičiamas iš 10:00 į 07:00.
Daugiau informacijos galite gauti telefonu +371 636 22 999.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Kruizai mokinių atostogų metu
03.10 – 03.19
Mokinių pavasario atostogų metu vyk į kruizinę kelionę žavingąja „Isabelle“ ir moderniąja „Romantika“, kelionėje jūra mėgaukis laisve ir patirk visiškai neįtikėtinas ir nesugaunamas akimirkas kartu su Latvijoje žinomais bei populiariais magais – Edžiu (Edžus) ir Tomu Felkeriu (Toms Felkers). Nematyti triukai, stulbinančios iliuzijos, rankų miklumas, o galbūt magija? Kiekvienas iš jų yra savo amato žinovas ir žiūrovams leis pakeliauti po žavingą magiškų triukų pasaulį. Iliuzionistas Edžius kartu su asistente Ieva stengsis užburti ir nustebinti laivo „Isabelle“ keleivius, o Tomas Felkeris laivo „ Romantika“ keliautojų širdis ir mintis pripildys magijos ir susižavėjimo.
Džiaukis, darys asmenukes, fotografuok gražius jūros peizažus, šok, kol neteksi jėgų, dainuok mėgstamiausias karaokės dainas, o parduotuvėje pasirink pamėgtus saldumynus. Susipažink su naujais draugais arba savo geriausius draugus pasikviesk patirti jūros nuotykių Baltijos jūroje.
Mažiausių keliautojų laukia kvapą gniaužiantys žaidimai, kamuoliukų jūra, taip pat bus galimybė veidą pasipuošti gražiu piešiniu. Ir, žinoma, laive savo mažųjų draugų nekantriai laukia kalaitė Lotė.
Tai bus teigiamai beprotiškos atostogos. Pasirink kruzią į Stokholmą ir mėgaukis visais jūros teikiamais malonumais.
Papasakok ir draugams, nes kruizas keturvietėje kajutėje tik nuo 80 EUR.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Daugiau nei 150 metų veikiančios kompanijos keltų flotilė laikoma viena didžiausių tarp keltų operatorių Europoje. Apjungdama tokias svarbias Europos dalis kaip Didžioji Britanija, žemyninė Europa, Skandinavija ir Baltijos šalys, tame tarpe ir tokius didmiesčius kaip Kopenhaga, Oslas, Klaipėda ir Amsterdamas, DFDS Seaways keltai suteikia galimybę keliautojams paprasčiau susiplanuoti savo keliones automobiliu.
Add a comment...

Post has attachment
DFDS Seaways visais laikais siekė aukščiausios kokybės už priimtiną kainą. Todėl keltų atnaujinimams ir keleivių aptarnavimui skiriamas ypatingas dėmesys. Taip pat siekiama maloniai nustebinti specialiais pasiūlymais dažnai kelaiujančius. Ir kompanijos darbai neliko nepastebėti. 2015 metais kompanija pagerbta penktą kartą iš eilės kaip geriausias Europos ir Pasaulio keltų operatorius Pasaulio kelionių apdovanojimuose (World Travel Awards).
Add a comment...

Post has attachment
Keltai į Vokietiją

Vokietijos šalies istorija viena spalvingiausių Europoje, o kraštovaizdis visuomet sulaukia susižavėjimo. Šioje Centrinės Europos dalyje galima rasti visko – pradedant senoviniais, tarsi iš pasakos puslapių „pasprukusiais“ miesteliais, kuriuose pasijauti tarsi keliautojas laiku, tęsiant ultra moderniais metropoliais ir baigiant romantiškais kalnais, vynuogynais ir vyninėmis. Nesvarbu koks jūsų kelionės tikslas ir ką norėtumėte išvysti, Vokietijoje greičiausiai tai surasite. Tad užvedam variklius, pirmyn į keltą ir pirmyn į Vokietiją!

Vokietija – Europos širdis. Tai kosmopolitiška, demokratiška valstybė su giliomis tradicijomis ir papročiais. Vokietija turi didžiausią gyventojų skaičių Europoje. Ši valstybė traukia turistus ne tik dėl įspūdingų miestų ar pasauliui padovanotų tokių žinomų vardų, kaip Bethovenas, Gėtė, Šileris, Tomas Manas, bet ir gamtos parkų, biosferos rezervuarų.

http://www.keltu-bilietai.lt/ferry/search/result/1/2/2017-03-16/21:00/-/-/7/29/34/-/-/-/-/-/18
Add a comment...

Post has attachment
KOPENHAGA - ROMANTIKA NUO PIRMOS MINUTĖS

Jūsų romantiška kelionė prasidės vos įlipus į keltą. Įsikūrę jaukioje dvivietėje kajutėje su langu, galėsite stebėti ​tolstančius krantus ir romantiškus jūros vaizdus. Vakarieniaudami Mare Balticum restorane, pro didžiulius panoraminius langus stebėsite jūros ir žiemiško dangaus spalvų žaismą. Vakarą galėsite pratęsti besimėgaudami vynu ar taure šampano kelto bare. Juk tai jūsų šventė!
Plaukdami nepamirškite užsukti ir į kelto parduotuvę. Galbūt ten išrinksite ypatingą dovanėlę savo mylimajai ar mylimajam. Ryte pailsėję, išsimiegoję ir skaniai bei sočiai papusryčiavę, atvirame laivo denyje galėsite pasimėgauti vaizdu, kaip laivas skrodžia bangas ar pasigrožėti artėjančiu Švedijos salų archipelagu. Tai romantiškai nuteiks jus visai dienai... Atvykę į uostą, galėsite tęsti kelionę savo automobiliu link Danijos. Nuo Karlshamno uosto iki Kopenhagos jums liks tik 190 km.
NUO € 150
Dvivietė kajutė su langu
Kaina nurodyta į vieną pusę be kuro priemokos. Kainos keičiasi priklausomai nuo kajutės kategorijos ir likusių laisvų vietų skaičiaus.

NUO € 285
Keturvietė kajutė su langu
Kaina nurodyta į vieną pusę be kuro priemokos. Kainos keičiasi priklausomai nuo kajutės kategorijos ir likusių laisvų vietų skaičiaus.

Amžinosios meilės simbolis – Mažoji Undinėlė. Jūsų Valentino diena gali prasidėti labai simboliškai - nuo pasisveikinimo su Mažąja Undinėle. Vaikščiodami apsikabinę Langelinie krantine, prisiminkite šią nuostabią H.K. Anderseno pasaką, kurios įkvėptas danų aludaris Karlas Jakobsenas 1913 m. Kopenhagai padovanojo skulptoriaus E.Eriksono iš bronzos ir granito sukurtą Undinėlės skulptūrą.
Džiazuojantis Nyhavn, kuris dar yra vadinamas „naujuoju uostu“ ar „mažuoju Amsterdamu“. Tai ko gero spalvingiausia ir judriausia Kopenhagos vieta, kuri traukia miesto gyventojus ir svečius ne tik savo margaspalviais pastatais ir senovinių žvejų laivelių krantine, bet ir ypatinga, atpalaiduojančia atmosfera. Žmones čia vilioja klasikinio stiliaus jaukios kavinukės, restoranėliai, pub’ai, skambantys džiazo garsai bei puikus maistas. Čia pat galėsite išbandyti ir ekskursijas laivu.
Kopenhaga iš aukštai. Pamatyti Kopenhagos panoramą iš viršaus – tai dar vienas jaudinantis potyris jums. Pakilus laiptų neturinčiu koridoriumi į seniausios Europoje observatorijos bokštą Rundetaarn, prieš akis atsivers žavioji Kopenhagos dalis – senamiestis su savo karališka architektūra, skverais, parkais bei vandens kanalais. Stabtelėję ant 50 mm storio stiklinių grindų, turėsite progą apžiūrėti 25 m gylyje iš vidaus matomus statinio pagrindus.
Žiemos sodas. Apsilankymas Karlsbergo gliptotekoje – didžiausioje meno kūrinių saugykloje Šiaurės Europoje su tropinių augalų žiemos sodu - atgaivins ir sušildys ne tik kūną, bet ir jūsų jausmus. Juk tai didžiausia meno saugykla Šiaurės Europoje.
Žvaigždėtas dangus. Planetariumas – tai puiki vieta porelėms, mėgstančioms skaičiuoti žvaigždes. 1000 m2 teatre pasijusite Visatos dalimi. Žiūrėdami 3D filmą per didžiulį ekraną, patirsite unikalius pojūčius, sužadinsite vaizduotę, tapsite tarsi filmo dalyviai. Niekas taip nejaudina, kaip būti veiksmo sūkuryje…
Romantiška vakarienė prie rusenančio židinio – puiki romantiško vakaro pradžia. Cap Horn restoranėlis, įsikūręs viename iš senųjų Nyhavn krantinės namų su autentišku interjeru bei namų gamybos patiekalais, suteiks ypatingai šiltą vakaro atmosferą.​
Nukeliaukite į Daniją su DFDS
Kelionė keltu iš Klaipėdos į Karlshamną trunka 12 val. Plaukiama nakties metu, todėl ryte, puikiai pailsėję ir papusryčiavę, galėsite tęsti kelionę automobiliu ar Švedijos viešuoju transportu. Nuo Karlshamno iki Kopenhagos vos 190 km. DFDS kelto bilietą galite įsigyti, spausdami aukščiau esantį oranžinį mygtuką UŽSISAKYTI, o nakvynę Kopenhagoje galite planuoti, pasinaudodami Booking.com viešbučių užsakymo sistema žemiau.​
http://www.keltu-bilietai.lt/keltai-i-kopenhaga
Add a comment...

Post has attachment
DIDŽIAUSIAS METŲ IŠPARDAVIMAS PRASIDĖJO!
DABAR TAIKOMA 50% NUOLAIDA “STENA LINE” MARŠRUTAMS IŠ LATVIJOS, ŠVEDIJOS IR VOKIETIJOS!
IŠSAMI INFORMACIJA APIE PASIŪLYMĄ:
Užsisakykite kelionę iki 2017.02.10 ir keliaukite Stena Line maršrutais iš Latvijos nuo 2017.01.27 iki 2017.06.12 su nuolaida iki 50%! Bilietų kaina nuo 29 EUR (automobilis + vairuotojas). Taip pat nuolaida taikoma papildomiems keleiviams, transporto priemonėms ir kajutėms/vietoms kajutėse. Nuolaida taikoma tik Economy tarifo bilietams.
Svarbi informacija:
Stena Line Nuolaida taikoma tik Economy tarifo bilietams.
Stena Line Pasiūlymo kaina nuo 29 EUR galioja be sėdimos vietos ar kajutės/vietos kajutėje išvykimams Nynashamn - Ventspils pirmadieniais 9:00 val. ir antradieniais 10:30 val., Ventspils – Nynashamn antradieniais ir ketvirtadieniais 10:00 val.
Stena Line Pasiūlymo kaina nuo 49 EUR galioja su sėdima vieta išvykimams Liepāja - Travemünde antradieniais 04:00 val., Travemünde - Liepāja trečiadieniais 21:00 val.
Stena Line Nuolaida taikoma visiems transporto priemonių tipams rytiniams išvykimams maršrutu Ventspils - Nynashman - Ventspils.
Stena Line Nuolaida netaikoma priekaboms vakariniams išvykimams maršrutu Ventspils –Nynashamn - Ventspils.
Stena Line Nuolaida netaikoma priekaboms maršturu Liepaja – Travemunde – Liepaja.

Stena Line Nuolaida taikoma papildomiems keleiviams ir transporto priemonėms.
Stena Line Nuolaida netaikoma uosto, ekologiniams, SMS mokesčiams.
Stena Line Maitinimui nuolaida netaikoma.
Stena Line Nuolaida netaikoma sėdimoms vietoms.
Stena Line Nuolaida netaikoma kajutėms (rytiniams plaukimams).
Stena Line Užsisakykite bilietus nuo 2017.01.27 iki 2017.02.10, keliaukite nuo 2017.01.27 iki 2017.06.12.
Stena Line Bilietų su nuolaida skaičius yra ribotas.

http://www.keltu-bilietai.lt/…/…///55/253/256/////-/18
Photo
Add a comment...

Post has attachment
KELTŲ LINIJOS KLAIPĖDA - KYLIS SPECIALUS PASIŪLYMAS
Pasinaudoti keltų linija Klaipėda-Kylis rekomenduojame keliaujantiems į Vokietiją, Olandiją, Daniją ar Prancūziją. Kelionė DFDS keltu iš Klaipėdos į Kylio uostą - maloni ir nevarginanti. Plaukdami visą laiką galėsite skirti poilsiui - nusiprausti, sočiai pavalgyti savitarnos ar užsakomųjų patiekalų restorane, atsipalaiduoti kelto baruose ar nusipirkti malonių smulkmenų kelto parduotuvėje. Ryte, gerai išsimiegoję, sočiai papusryčiavę, galėsite tęsti savo kelionę toliau, vis dar su pilnu kuro baku.
Dar patogesnis grafikas ir trumpesnė kelionė
Kartu keliauja ir jūsų automobilis
Poilsis kajutėje, kur rasite visus būtinus patogumus
Bagažas neribojamas ir neapmokestinamas
Planuojantiems keliauti į Vokietiją ar iš jos su automobiliu, siūlome pasinaudoti ne tik patogiu tvarkaraščiu, bet ir puikiu pasiūlymu-vieta keturvietėje kajutėje be lango iš/į Kylį tik 50 EUR. Susipažinkite su taikomomis papildomomis sąlygomis žemiau.
ŠIAM PASIŪLYMUI TAIKOMOS PAPILDOMOS SĄLYGOS
TIK € 50
Vieta keturvietėje kajutėje be lango, keliaujant automobiliu iki 2,35 m aukščio
Kaina nurodyta už lovą kajutėje, neįsk. 5 € kuro priemokos, keliaujant į vieną pusę. Pasiūlymas galioja kelionėms iki 2017.03.31. Pilna pasiūlymo kaina su automobiliu iki 1,85m aukščio - nuo 124€, iki 2,35m - nuo 145€.

http://www.keltu-bilietai.lt/ferry/search/result/1/2/2017-03-16/21:00/-/-/7/29/34/-/-/-/-/-/18
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded