Profile cover photo
Profile photo
ALX
27 followers -
Szkolenia i kursy informatyczne : Linux, programowanie, analityka, Office
Szkolenia i kursy informatyczne : Linux, programowanie, analityka, Office

27 followers
About
ALX's posts

Oferta autoryzowanych szkoleń Microsoft obejmuje obecnie również MS Project oraz SQL Server, a także wszystkie szkolenia związane z MS Windows i Windows Server. Dotyczy lokalizacji w miastach: Warszawa, Kraków, Katowice oraz Łódź.

Miło nam poinformować, że autoryzacja i oryginalne certyfikaty Microsoft są dostępne na wszystkich terminach otwartych naszych szkoleń w kolejnych miastach: Kraków, Katowice oraz Łódź. Oczywiście cały czas prowadzimy autoryzowane szkolenia w Warszawie.

ALX jest partnerem szkoleniowym Microsoft. Dzięki temu możemy zaoferować unikatową w Polsce ofertę: autoryzowane szkolenia prowadzone na polskiej wersji MS Office, z polskimi materiałami, na trzech poziomach zaawansowania. Oferta obejmuje szkolenia z programów: Excel, Access, Powerpoint, Word i Outlook. 

Post has attachment
Pierwsza edycja naszego autorskiego i innowacyjnego kursu analizy danych zakończyła się dużym sukcesem. Uczestnicy są bardzo zadowoleni ze zdobytej wiedzy oraz umiejętności.

Zapraszamy serdecznie na kolejne edycje, które rozpoczną się już na początku października. Kurs prowadzony jest przez osoby z dużym doświadczeniem w praktycznej analizie danych, finansach i statystyce. Zajęcia są żywe, warsztatowe, obfitujące w realistyczne przykłady. Więcej informacji na temat kursu znajduje się na stronie internetowej kursu. http://www.alx.pl/pl/kurs-analiza-danych/

Post has attachment
Z okazji Święta Administratorów Systemów wszystkim składamy najgorętsze życzenia samych zawodowych sukcesów, więcej zrozumienia dla użytkowników i oczywiście dalszego rozwijania swoich umiejętności. Każdego, kto chciałby dołączyć do tego grona i za rok obchodzić pod koniec lipca również swoje święto zapraszamy na nasz kurs "Administrator Linuksa" - http://www.alx.pl/pl/administrator-linuksa/ :-)

Post has attachment
Od dnia 14 października rozpoczynamy prowadzenie naszych najpopularniejszych kursów we Wrocławiu. Serdecznie zapraszamy na zapisy na kurs Administrator Linuksa oraz kurs Programista PHP. Po szczegółowe informacje zapraszamy na strony http://www.alx.pl/pl/administrator-linuksa/ oraz http://www.alx.pl/pl/kurs-php-sql/

Miło nam poinformować, że firma ALX została partnerem szkoleniowym Microsoft.  Dzięki temu możemy zaoferować unikatową w Polsce ofertę: autoryzowane szkolenia prowadzone na polskiej wersji MS Office, z polskimi materiałami, na trzech poziomach zaawansowania. Oferta obejmuje szkolenia z programów: Excel, Access, Powerpoint, Word i Outlook. W chwili obecnej na szkolenia autoryzowane zapraszamy w Warszawie.

Odbywając autoryzowane szkolenie w ALX uczestnik otrzyma oryginalny certyfikat ukończenia autoryzowanego szkolenia sygnowany przez Microsoft, a także dodatkowe materiały firmy Microsoft (w języku angielskim).

Każdy, kto zgłosi się na autoryzowane szkolenie do 30.06.2013 uzyska dodatkowy rabat 3%. Przekażcie naszą ofertę współpracownikom lub znajomym. (Ilość promocyjnych miejsc ograniczona do pierwszych 50 osób)

Post has attachment
W styczniu 2013 zostaliśmy wybrani Partnerem Miesiąca Linux Professional Institute. Z tej okazji przypominamy o naszej szerokiej ofercie szkoleń LPI, dostępnych po polsku (http://www.alx.pl/tech/lpi/) i po angielsku (http://www.alx-eu.com/en/tech/lpi/). Zapraszamy na szkolenia otwarte - w Warszawie dostępne również po angielsku! - oraz na szkolenia zamknięte dla firm, które prowadzimy w całej Europie w obu językach.

Post has attachment
Nasze wystąpienie na Forum LPI we wrześniu 2012 - Marek Marczykowski opowiada o LDAP

Post has attachment
Firma CodeWeavers zrobiła dziś prezent z okazji amerykańskich wyborów - można za darmo pobrać CrossOvera na Linuksa i Maca z dwunastomiesięcznym wsparciem technicznym. Na szczęście do skorzystania z tej promocji nie trzeba być obywatelem USA! Polecamy wszystkim, którzy nie chcą przesiadać się na Windows by skorzystać z programów dostępnych tylko pod tym systemem.

Post has attachment
Przy okazji Forum LPI (http://www.lpice.eu/pl/forum-lpi.html) oraz otwartej sesji egzaminacyjnej LPI (http://www.lpice.eu/pl/strona-glowna/informacje-prasowe/alx-akademia-linuksa-warsaw-september-27th-6pm.html) zapraszamy na nasze kursy autoryzowane Linux Professional Institute:
Wait while more posts are being loaded