Profile cover photo
Profile photo
PPHU Śpiewak
2 followers
2 followers
About
Communities and Collections
Posts

Post has attachment
Znają Państwo nasze realizacje? To zapraszamy na naszą mapę http://spiewak.pl/realizacje/. Są na niej oznaczone wszystkie nasze zrealizowane inwestycje w Polsce jak i za granicą. Te dotyczące transportu biomasy, jak i rozdrabniania i przesiewania drewna, a także wygarniania biomasy z silosów.
Add a comment...

Post has attachment
Aby podzielić materiał przeznaczony do dalszej obróbki na odpowiednie części polecamy użycie najwyższej jakości przesiewacza do trocin i nadgabarytu. Urządzenie to pozwala przesiać materiał gruby, drobny, sypki – zarówno mokry, jak i suchy. Na naszej stronie internetowej przedstawiamy różnego rodzaju przesiewacze: http://spiewak.pl/kategoria/oferta/przesiewacze/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Czy poznali już Państwo małe rozdrabniacze nowej generacji? Jeśli nie, to przedstawiamy najważniejsze zalety tego urządzenia. Przede wszystkim posiadają opatentowany napęd bez przekładni, który jest niezwykle czuły na poślizg taśmy. Umożliwia też wykrawanie zanieczyszczeń podczas rozdrabniania materiału. Więcej korzyści, które zapewnia rozdrabniacz z napędem ESC znajdą Państwo na stronie: http://spiewak.pl/vaz-60-110-xl/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Silosy żelbetowe na potrzeby przemysłu drzewnego stanowią kolejny segment profesjonalnej oferty firmy Śpiewak. Wykonawstwo tego typu obiektów opieramy o wysokiej jakości materiały, uwzględniając wszystkie niezbędne elementy konstrukcji: http://spiewak.pl/kategoria/oferta/silosy-zelbetowe/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Zrębki, kora, trociny i wióry, tworzące biomasę, to jedno z najpopularniejszych rozwiązań w zakresie odnawialnych źródeł energii. Jedną z naszych specjalności jest projektowanie i budowa ciepłowni oraz elektrociepłowni na tego typu paliwa, ściśle według wymagań Inwestora: http://spiewak.pl/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Umożliwiliśmy Państwu bardziej ekonomiczne rozwiązania w postaci zakupu maszyn używanych, pozostających w pełnej sprawności. Na dzień dzisiejszy mamy do zaproponowania linię rozkroju i krawędziowania Brodaek 800/90 oraz ślimakowy wygarniacz trocin: http://spiewak.pl/maszyny-uzywane/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Nieodzownym punktem oferty sprzedażowej maszyn i urządzeń do przetwarzania drewna są oryginalne części zamienne, objęte gwarancją producenta. Nasi pracownicy doradzą Państwu odpowiedni dobór podzespołów, zajmą się także dostawą oraz instalacją, o czym piszemy na stronie: http://spiewak.pl/czesci-zamienne/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Nasz szeroki asortyment specjalistycznych maszyn i urządzeń do przetwarzania drewna, to także bogactwo oryginalnych części zamiennych. Obok sprzedaży wybranych elementów, nasi pracownicy służą Państwu także szybką dostawą oraz sprawnym montażem. Dalsze informacje zawiera strona: http://spiewak.pl/czesci-zamienne/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Referencje, czyli nieodzowny znak owocnej współpracy Klientów z firmą, to efekt naszej kilkuletniej działalności na rynku. Wśród naszych Usługobiorców znalazły się rozpoznawalne, renomowane marki, między innymi Black Red White, Conkret, Bog – Fran czy Greiner MULTIfoam: http://spiewak.pl/referencje/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Wytwornica gorącego powietrza HOTAIR – to innowacyjne urządzenie skierowane głównie do przemysłu spożywczego i rolniczego. Zdolność wytwarzania gorącego powietrza przyspiesza i usprawnia proces suszenia, może służyć również jako urządzenie grzewcze do ogrzewania hal, magazynów, lakierni, suszarni i innych. Szczegółowe informacje wraz ze specyfikacją techniczną produktu znajdują się pod adresem: http://spiewak.pl/wytwornice-goracego-powietrza-hotair/.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded