16 followers
About
Posts

Post has attachment
Трохи більше тижня залишилось до чемпіонату Європи з боксу серед юніорів, який вперше прийматиме місто Лева. Поки чекаємо на офіційнй змагання, вирішили згадати всю красу Львова. А ви були у цьому місті? Що вам запам'яталось найбільше?
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
2015-05-06
5 Photos - View album
Add a comment...

А нашу Олену Кремзер і тут, і там показують :)))
Photo

Чемпіонат України з легкої атлетики серед ДЮСШ та СДЮШОР (фото)
Чемпіонат України
foto-chempionat.tumblr.com

Доброго ранку! Прокидаємось, посміхаємось та стартуємо до своєї мети! Пам'ятайте, Ви зможете все! Головне - вірити в себе та свої сили. Вдалого дня та гарного настрою!)
Photo

Вчора команда Junior Sports Awards вперше запустила рубрику #запитайюніора. І вже сьогодні ми пропонуємо вам задати питання Богдану Ядову (срібний призер ІІ ЮОІ з дзюдо). Питання можна написати або в коментарі до цієї новини, або (якщо Ви дуже соромитися :)) є можливість написати до нашого аску http://ask.fm/juniorsportsawards
Вже наступного понеділка ми опублікуємо інтерв'ю з нашим героєм. Чекаємо на ваші цікаві запитання
Photo

Результати чемпіоната України з боксу серед молоді вже на офіційному сайті федерації.
ФБУ
ФБУ
fbu.net.ua

Друга поразка збірної України в Турції.

Жіноча футбольна збірна віком спортсменок до 16 років зазнає поразки від одноліток з Польщі. Гра розпочалась одразу за сценарієм польської збірної. Вже на третій хвилині Ковальчик відкрила рахунок, а на 11 подвоїла перевагу. На жаль, на цьому проблеми українок не закінчились. Під час однієї з флангових атак Польщі було травмовано українського голкіпера, тож тренери зробили заміну, яка, на жаль, спрацювала не на користь українок. До кінця першого тайму "синьо-жовті" ще раз пропустили м'яч. Тож, команди пішли на перерву з рахунком 0:3.

У другому таймі підопічні Сергія Сапронова відквітали один гол, проте арбітр зафіксував офсайд. Як результат, гол не зарахували. А ось збірна Польщі мала ще один шанс забити українкам, і скористалась їм. Зустріч завершилась з рахунком 0:4.

Україна WU-16 – Польща WU-16 – 0:4
Голи: Ковальчик (3, 11); Ратайчик (21), Завадзка (74)
Photo

Раміль Гаджиєв стає чемпіоном України серед молоді у ваговій категорії до 75 кг. У фінальному бої лауреат премії Junior Sports Awards роздільним рішенням суддів переміг Владислава Роленко з Харківської області.

Нагадаю, що Раміль Гаджиєв підписав контракт з "Fight Promotions" та Лу ДіБелли. Тож, тепер лауреат премії Junior Sports Awards, чемпіон ІІ юнацьких Олімпійських ігор виступатиме серед профі.

За словами президента Fight Promotions Макса Альперовича, Гаджиєв в Америці стане суперзіркою. "Рамілю Гаджиєву тільки 17 років , і у нього неординарний талант. Він швидкий, технічний і сильний боєць. За талантом він не поступається Василю Ломаченкові . Особисто мені він нагадує Роя Джонса. Запевняю, у нього дуже велике і світле майбутнє."
Photo

Анна Різатдінова здобуває "срібло" у вправах з булавами на європейській першості з художньої гімнастики. Українка стає другою, показавши результат 18.400. Перше місце посіла Яна Кудрявцева (19.116), бронза залишається в Білорусії. Результат Мелітіни Станюти - 18.033

Нагадаю, що вчора збірна України стала бронзовою призеркою в командному багатоборстві.