Profile cover photo
Profile photo
Jaga Polska Sp. z o.o.
3 followers -
Grzejniki Jaga
Grzejniki Jaga

3 followers
About
Jaga Polska Sp. z o.o.'s posts

Post has attachment
Coś o tym co jest najważniejsze w wyborze nie tylko grzejników.
Nie wszystkich stać na najtańsze rozwiązania, zwłaszcza że Jaga to grzejniki, które same się opłacają ;-)
#grzejniki #grzejnikijaga #grzejnik #oszczędność #radiators #technology #jaga #nice #today #design #grzejnikidekoracyjne
www.jaga.com.pl


Post has attachment
Jaga Fresh to grzejnik z wbudowanym systemem wentylacja i rekuperacji z filtrami eliminującymi większość zanieczyszczeń z powietrza.
Dzięki takiemu rozwiązaniu będziesz gotowy na przyszłość, a twoje wnętrza zabezpieczone przed smogiem.

#wentylacja #rekuperacja #grzejniki #grzejnikijaga #grzejnikipokojowe #czystepowietrze #powietrze #design #technologia #technology #jaga #zanieczyszczeniepowietrza #architektura

www.jaga.com.pl 

Post has attachment
Uprzejmie informujemy, że od nowego roku uruchomiona została nowa strona http://www.jaga.com.pl/
Nowa szata graficzna i dużo nowych informacji oraz layout dostosowany do urządzeń mobilnych oraz HD, 3D, VR, HDMI, ITD :-)

Zapraszamy do odwiedzin.

#grzejniki #grzejnikikanałowe #grzejnikdekoracyjne #grzejnikijaga #new #webpage #goodday #grzejnikiłazienkowe #grzejnikilazienkowe #jaga #theradiatorfactory 

Post has attachment

Post has attachment
Wszędzie tam, gdzie nie mieszczą się grzejniki kanałowe idealnym rozwiązaniem będą grzejniki stojące. Jedyny warunek - muszą być one wytrzymałe i estetyczne. Jaga proponuje wiele rozwiązań tego typu w różnych rozmiarach, dopasowanych do potrzeb klienta. Mogą to być drewniane Knockonwood, mocne Mini lub wentylokonwektory Freedom z możliwością chłodzenia.

#grzejnikistojące #grzejniki #grzejnikipodokienne #grzejnikijaga #kaloryfery #konwektory #jaga

www.jaga.com.pl
www.oszczednegrzejniki.pl 
Photo

Post has attachment
Grzejniki w pokojach, salonach, sypialniach zazwyczaj są grzejnikami poziomymi - podokiennymi. Jest to podstawowy i najpopularniejszy rodzaj grzejników używanych do ogrzewania naszych domów i mieszkań. Postęp w technologi spowodował, że przybierają one coraz atrakcyjniejsze formy. Grzejniki Jaga typu Low-H2O zapewnią Ci ciepło, najwyższą jakość, niskie rachunki oraz atrakcyjny wygląd, dopasowany do Twojego wnętrza.

#grzejnikipokojowe #grzejnikipoziome #grzejnikiścienne #grzejniki #grzejnikipodokienne #grzejnikijaga #kaloryfery

www.jaga.com.pl
www.oszczednegrzejniki.pl
Photo

Post has attachment
Grzejniki łazienkowe firmy Jaga przybierają różne formy. Mogą to być drabinki, ale możliwe jest również wyposażenie łazienki w grzejniki dekoracyjne, wyposażone w haczyki, wieszaki, półki itp. oraz np. grzejniki kamienne z relingami. Niech ograniczeniem w aranżacji tego typu pomieszczeń będzie tylko nasza wyobraźnia.

#grzejnikiłazienkowe #łazienka #grzejnikizrelingiem #grzejniki #grzejnikijaga #grzejnikdołazienki #łazienkowe #kaloryfery #grzejnikzlustrem

http://www.jaga.com.pl
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
13.12.2016
7 Photos - View album

Post has attachment
Grzejniki dekoracyjne mogą stanowić ozdobę naszych wnętrz, jednak każda stylistyka musi być odpowiednio dopasowana i nie może być banalna. Każdy szczegół grzejnika jest ważny. Musi on, patrząc z odległości, komponować się z wnętrzem a z bliska zachwycać. Takie właśnie są grzejniki dekoracyjne, ozdobne i artystyczne firmy Jaga.
Poniżej model Iguana:

#grzejnikidekoracyjne #grzejniki #grzejnikiozdobne #grzejnikiartystyczne #grzejnikipokojowe #grzejnikijaga

www.jaga.com.pl 
Photo

Post has attachment
Grzejniki kanałowe Jaga wyróżniają się najwyższą jakością wykonania, mocną konstrukcją i atrakcyjnymi wzorami kratek. Nasze konwektory kanałowe posiadają mocną konstrukcję, dzięki czemu łatwo je zamontować, są trwałe i estetyczne. W domu i biurze będą długo służyły swoim użytkownikom. Dajemy 30 lat gwarancji na wymienniki ciepła Low-H2O, wynikającej z naszego doświadczenia z takimi grzejnikami.

#grzejnikikanałowe #grzejniki #grzejnikijaga #konwektorykanałowe #ogrzewaniekanałowe #wnętrza #architektura 
Photo
Wait while more posts are being loaded