Profile cover photo
Profile photo
KOVA DEVELOPER
1 follower
1 follower
About
Posts

Post has attachment
Dom powinien być funkcjonalny. Co więcej, mieszkańcy muszą czuć się w nim komfortowo. Nie ma mowy o przeciągach, przeciekającym dachu czy zawilgoconych przegrodach. Nasi fachowcy, pracujący w branży od lat nie pozwalają sobie na żadne ustępstwa w powyższych kwestiach. Zapraszamy do współpracy! http://semideveloper.pl/semi-developer/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Dom jest azylem, musi zapewnić mieszkańcom bezpieczeństwo i komfort. Bardzo ważne więc jest to, z jakich materiałów został zbudowany. Istotna jest jakość cegieł, dobrze przygotowane zaprawy, prawidłowy montaż okien i dachu. Nasi fachowy dbają o to, by każda z owych kwestii wykonana była bez zarzutu. Zapraszamy do współpracy! http://semideveloper.pl/semi-developer/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Chcecie zakupić dom w Sobieszowie? Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Proponujemy 125-metrowy dom w stanie deweloperskim. W domu zamontowana jest stolarka drzwiowa firmy Gerda oraz białe okna PCV, dach pokryty jest dachówką ceramiczną. Podłogi przygotowane są do założenia paneli, w domu podłączone są wszystkie instalacje. Więcej na ten temat na: http://semideveloper.pl/oferta/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
W naszej ofercie aktualnie znajduje się dom jednorodzinny położony w pięknej okolicy w Sobieszowie. Obiekt jest stanie deweloperskim i składa się z dwóch lokali. Powierzchnia lokalu to 125 metrów, znajdują się w nim kuchnia, łazienka, toaleta, 5 pokoi, pomieszczenie gospodarcze, pomieszczenie pomocnicze, garaż i strych. Więcej informacji na: http://semideveloper.pl/oferta/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Zakup domu to często zakup na całe życie. Nasz wymarzony dom powinien więc być nie tylko gustownie urządzony i zbudowany z solidnych materiałów. Ważne są również rozkład pomieszczeń, funkcjonalny garaż, ogród, w którym można spędzić czas wolny, czy lokalizacja. Skupiamy się na każdej z powyższych kwestii. Zapraszamy do współpracy! http://semideveloper.pl/oferta/
Add a comment...

Post has attachment
Kwestią, na którą zawsze zwracamy uwagę, jest dogodna lokalizacja naszych inwestycji. Chcemy, aby przyszli lokatorzy mieli łatwy dostęp do centrum, czy do komunikacji miejskiej. Staramy się, by w pobliżu była również szkoła, to ważne w przypadku rodzin z dziećmi. Zapraszamy do współpracy! Więcej o nas na: http://semideveloper.pl/oferta/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Budowa i sprzedaż mieszkań oraz apartamentów to nasza specjalność. Oprócz budowy lokali mieszkaniowych, w zakresie naszych usług mieści się również budowa lokali użytkowych. Nasze dotychczasowe realizacje możecie zobaczyć tutaj: https://www.kova.pl/nasze-realizacje. Zapraszamy do współpracy!
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Nasza firma deweloperska od lat zajmuje się budową mieszkań. Za nami liczne realizacje, wśród nich wymienić możemy budowę osiedla Malinnik w Jeleniej Górze, 45 mieszkań w dwóch domach wielorodzinnych w Cieplicach, dwa domy dwulokalowe w zabudowie szeregowej na Jeleniogórskim Zabobrzu. Zapraszamy do współpracy! Więcej o nas na: https://www.kova.pl/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Chcecie kupić dom? Niezależnie od tego czy będzie to mieszkanie, czy dom szeregowy, ważna jest lokalizacja. W końcu to inwestycja na długie lata, warto mieć pewność, że będzie nam się tam dobrze mieszkało. Właśnie dlatego przed rozpoczęciem inwestycji skupiamy się na znalezieniu najlepszej lokalizacji. Biuro sprzedaży domów? Znajdziecie nas tutaj: https://www.kova.pl/o-firmie.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Już teraz przyjmijcie nasze serdeczne życzenia. Każdemu z was życzymy pogodnych i radosnych świąt Bożego Narodzenia. Świąt spędzonych w wyjątkowej atmosferze. A w nowym, nadchodzącym roku zdrowia i pomyślności. Wszystkiego co najlepsze! kova.pl
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded