آقای +محمدصالح مفتاح عزیز، این یادداشت نه در شان شماست، نه در شان +تریبون مستضعفین
لطفا
- اسم درج اینچنین یادداشتی را تضارب آرا و آزادی اندیشه نگذارید که اصلا این یادداشت با تفکر و اندیشه نوشته نشده است. به نظر می‌رسد نویسنده، نه تنها آشنا که اصلا مطالعه عمیقی در مبانی فکری و آراء امام راحل پیرامون حوزه و روحانیت نداشته و از طرفی به نقد و ضعفی که متوجه استاد شریعتی بوده واقف نیست.
تنها تیتر این یادداشت نشان می‌دهد که احساسات غلبه فوق‌العاده‌ای بر منطق و علم داشته است. نویسنده اصلا هنوز نمی‌داند که برای تناسب‌بندی ثواب و عقاب اعمال نیاز به مبنای شرعی و فقهی و روایی است. بگذریم

- لطف کنید و ذیل چنین یادداشتهای عنوان اندیشمند... را ننویسید. مخاطب هیچ، به نویسنده رحم کنید که با این درج یادداشت‌ها و عنوان و القاب جلوی رشد و بزرگ‌شدن حقیقی‌اش گرفته می‌شود.

- شما برادر بزگتر من هستید، لطف کنید بجای من از نویسنده تاریخ تولد و میزان مطالعه‌اش را سئوال کنید. ببینید در حد و اندازه‌ای هست که اینقدر جسته و گریخته یافته‌ها و داشته‌های ذهنی خودش نسبت به روحانیت و حوزه را صادق و بی‌خدشه دانسته است.

- تریبونتان را دوست دارند، دوستش داشته باشید و هر مطلبی را قبل از درج مزمزه کنید که مجبور به حذفش نشوید. باور کنید دوستتان که دارم این حرفها را نوشتم وگرنه شما هم مثل بقیه سایتهایی که می بینم و می‌خوانم و فقط دندان بر جگر می‌گذارم. خلاص
----
این دو نکته را هم اضافه کنم که
- من نه موافق تام و تمام یادداشت آقای صدر هستم، که نقدهایی دارد، نه یادداشت آقای خانعلی زاده را تام تمام رد می‌کنم که اشارات ِ بعضها خوبی دارد ولی کلیت آن یکی قابل تحمل است و کلیت این یکی غیرقابل تحمل.

- ابتدا یادداشت آقای حسینی را خواندم ولی از اینکه آقا +omid hosseini به این یادداشت پرداخته‌اند کمی متعجب شدم ولی از طرفی هم اگر نمی‌نوشت، نویسنده بیش از این حس خودبزرگ‌بینی پیدا می‌کرد.

ببخشید اینجا نوشتم، تریبون و وبلاگ و رسانه‌ای بهتر و دم‌دست‌تر از اینجا نداشتم :)
4
‫محمد علی اصحاب هاشمی‬‎'s profile photo‫. مصطفی اسماعیلی‬‎'s profile photoMaytham Rahgozar's profile photo
6 comments
 
جناب +Etudiant Kh در مطلبی که +Amirali Safa نوشتن یه صحبتی کردم براتون. فقط من میخوام از شما سوالی بپرسم! حضرت عالی طبق چه مطالعه و تحقیقی این حرف ها رو زدی؟ و متاسفانه نقد نکردید که سراسر توهین بود.

البته من فقط از یه چیزی نگرانم. امیدوارم جز اون دسته از افرادی نباشید که اعتراضات پای مطالب خودشون رو بنای بر حق بودن خودشون میدونن. که اگر اینگونه باشید در غفلت بیشتر غوطه ور خواهید شد.
Translate
Translate
Translate
Translate
Translate
Add a comment...