Profile cover photo
Profile photo
Projekt Graficzny Artur Adamski
6 followers
6 followers
About
Posts

Post has attachment
Niektóre strony funkcjonują od 5 lat i więcej. Technologia nieustannie się zmienia, również oprogramowanie serwerów na których funkcjonują te strony, zostało przez ten czas wielokrotnie unowocześnione. Jak elektronika codziennego użytku, tak i skrypt strony starzeje się w coraz szybszym tempie.
-
#website #internet #webdevelopment #ebussines #ebiznes #stronafirmowa

Post has attachment
Założyłeś własną firmę i rozpoczynasz promocję swojego biznesu w internecie? Potrzebujesz firmowej strony lub sklepu? A może jesteś na początku zamawiania materiałów reklamowych? Skorzystaj z darmowych objaśnień i podpowiedzi dotyczących realizacji zadań projektowych.
-
#startup #ebiznes #seo #reklama #cms #projektowanie #firma #internet #business #projekty #reklamaproduktu #produkt

Post has attachment

Post has attachment
#beauty #makeup #hairstyle #portrait #red #dark #eyes #portraitphotography #lips Model: Anita Wiatr, makeup: Ola Szarłowska, hairstyle: Dorota Sidorowska.
Photo

Post has attachment
The new session in beauty center. #beauty #hairstyle #red #dark #eyes #portraitphotography #lips
Model: Anita Wiatr
Makeup: Ola Szarłowska
Hairstyle: Dorota Sidorowska
Photo

Post has attachment
Crello to edytor wizualny online od Depositphotos.
Zawiera gotowe szablony i zdjęcia pomocne w tworzeniu indywidualnych grafik np. banerów na stronę lub fb. Anglojęzyczne wskazówki wspomagają proces projektowania.

Post has attachment
PhotoPhotoPhoto
08.07.2017
3 Photos - View album

Post has attachment
Nowe stabilne wersje: Quick.Cms i Quick.Cms.Ext v6.4 to wiele ulepszeń w administrowaniu stronami a także rozszerzone możliwości dla stron ofertowych jak np. zamawianie produktów lub usług bez prowadzenia sprzedaży online czy dane strukturalne dla podstron produktowych! Więcej: goo.gl/1oU1QN
Photo

Post has attachment

Post has attachment
Obraz i tekst to dwa podstawowe elementy zapewniające komunikację w internecie. Zdjęcia umieszczane na stronie internetowej muszą spełniać określone warunki techniczne - dowiedz się jak i czym je zapewnić.
Wait while more posts are being loaded