Profile cover photo
Profile photo
CLIMAG
1 follower
1 follower
About
Posts

Post has attachment
Public
Pozostając w temacie wentylacji, chcielibyśmy zwrócić szczególną uwagę na energooszczędny system wentylacyjny, jakim jest rekuperacja. Rozwiązanie to pozwala na wymianę powietrza przy jednoczesnym ograniczeniu strat ciepła. Szczegółowe informacje na temat tego jak działają wentylatory z rekuperacją znajdą Państwo na naszej stronie: http://climag.pl/wentylacja/rekuperatory/. Zdecydowanie warto zapoznać się z tego rodzaju rozwiązaniem wentylacyjnym.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Public
Wentylacja dla domu lub biura? Pomożemy wybrać Państwu najlepsze rozwiązania oraz zajmiemy się ich montażem. Dobierzemy parametry pracy urządzeń jak np. prędkość przepływu powietrza, by zapewnić Państwu jak najbardziej komfortowe warunki w domu czy biurze. Mogą Państwo nam zaufać, ponieważ doskonale znamy się na tym, co robimy! http://climag.pl/wentylacja/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Public
W ofercie firmy Climag - http://climag.pl/ znajdą Państwo sprawdzone urządzenia pochodzące od znanych światowych producentów takich jak Samsung, Toshiba, LG czy Fuji Electrics. Oferujemy Państwu także funkcjonalne komory chłodnicze. Nasi specjaliści zadbają o szybki, fachowy oraz precyzyjny montaż urządzeń, by mogli Państwo bez obaw je użytkować i cieszyć się ich prawidłową pracą.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Public
Poszukują Państwo firmy, która zajmuje się sprzedażą, montażem, a także serwisem klimatyzacji? Polecamy serdecznie nasze usługi! Jako profesjonalny instalator klimatyzacji z wieloletnim doświadczeniem, możemy Państwa zapewnić, że nasza oferta stanowi odpowiedź na wszystkie potrzeby Klientów w zakresie systemów klimatyzacyjnych. Zapraszamy na naszą stronę po więcej informacji: http://climag.pl/klimatyzacja/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Public
Specjalizujemy się w sprzedaży oraz montażu klimatyzacji, wentylacji oraz komór chłodniczych. Nie stanowi dla nas problemu również klimatyzacja przemysłowa – oferujemy w tym zakresie wysokoefektywne, a także energooszczędne rozwiązania. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług zarówno Klientów indywidualnych, jak i firmy. Wszystkie szczegóły udostępniamy na stronie: http://climag.pl/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Public
Komory chłodnicze przeznaczone dla branży spożywczej oprócz standardowych warunków technicznych muszą spełniać także szereg standardów higieniczno-sanitarnych. Firma Climag w zakresie komór chłodniczych oferuje Państwu funkcjonalne rozwiązania dla poszczególnych branż, w tym także dla branży spożywczej. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty: http://climag.pl/komory-chlodnicze/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Public
W upalne dni sięgamy po wszystko, co zdoła nas ochłodzić. Przebywając w domu czy biurze ratujemy się najczęściej wiatrakami. Jeśli jednak zależy Państwu na bardziej efektywnym rozwiązaniu, zdecydowanie polecamy rozważyć montaż klimatyzacji. Dzięki niej możemy regulować nie tylko temperaturę powietrza w pomieszczeniu, ale też wilgotność, która także ma wpływ na nasze samopoczucie. http://climag.pl/klimatyzacja/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Public
Posiadamy doświadczenie w instalacji systemów klimatyzacyjnych oraz wentylacji w biurach, mieszkaniach czy obiektach przemysłowych. Ponadto nasi Klienci mogą liczyć na profesjonalny serwis urządzeń. Nasze usługi świadczymy na terenie Bydgoszczy, jednak bez problemu zajmiemy się również zleceniami od Klientów z innych miejscowości. Zachęcamy do kontaktu: http://climag.pl/kontakt/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Public
Przypominamy, że na stronie internetowej mogą Państwo zobaczyć projekty zrealizowane do tej pory przez naszą firmę. W ciągu kilkunastu lat naszej działalności było ich naprawdę sporo. Klimatyzacje czy systemy wentylacyjne dla większych i mniejszych przedsiębiorstw – zobaczcie naszą galerię: http://climag.pl/realizacje/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Public
Szukają Państwo niezawodnej komory chłodniczej do gastronomii? Zastanawiacie się jakie urządzenie zapewni produktom odpowiednie warunki, a przy tym będzie spełniało wszelkie wymogi sanitarne? Skontaktujcie się z firmą Climag, która odpowie na wszystkie Wasze pytania w tym zakresie i zaproponuje stosowne urządzenie. http://climag.pl/komory-chlodnicze/gastronomiczne/
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded