Profile cover photo
Profile photo
CLIMAG
1 follower
1 follower
About
Posts

Post has attachment
Public
W sprzedaży posiadamy również wentylatory z rekuperacją. To energooszczędny system działający na zasadzie odzysku energii cieplnej z zużytego powietrza. Jeśli nie słyszeli jeszcze Państwo o rekuperacji zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami tego rozwiązania na naszej stronie internetowej: http://climag.pl/wentylacja/rekuperatory/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Public
Dobierając systemy wentylacyjne kierujemy się zawsze specyfiką obiektów, w jakich mają się one znaleźć. Dlatego w naszej ofercie http://climag.pl/wentylacja/ znajdą Państwo propozycje wentylacji do biur, firm, jak i dla domów. Wszystkie oferowane przez nas urządzenia pochodzą od wiodących producentów układów wentylacyjnych.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Public
Naszym Klientom zapewniamy nie tylko fachowy montaż urządzeń, ale też profesjonalną opiekę serwisową. Podczas długoletniej działalności w branży klimatyzacyjnej zainstalowaliśmy już mnóstwo systemów dla wielu Klientów z województwa kujawsko-pomorskiego. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszymi dotychczasowymi realizacjami, które prezentujemy na stronie: http://climag.pl/realizacje/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Public
Zapraszamy do współpracy Klientów indywidualnych oraz firmy. W naszej ofercie posiadamy klimatyzatory znanych i sprawdzonych producentów jak Fujitsu, LG, Panasonic czy Toshiba. Wśród oferowanych urządzeń znajdą Państwo zarówno układy VRF, jednostki multisplit, jak i klimatyzatory kasetonowe, przypodłogowe oraz przenośne. Służymy pomocą w doborze właściwego rozwiązania: http://climag.pl/klimatyzacja/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Public
Komory chłodnicze pozwalają na przechowywanie artykułów spożywczych nie zmieniając ich właściwości odżywczych, smaku czy zapachu. Im niższa temperatura w komorze, tym dłuższy okres przydatności łatwo psujących się produktów. W zależności od zastosowanej wartości temperatury wyróżniamy komory chłodnicze lub mroźnicze. Oba rodzaje komór dostępne są w ofercie firmy Climag: http://climag.pl/komory-chlodnicze/spozywcze/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Public
Dlaczego warto zadbać o odpowiednią wentylację budynków? Ponieważ prawidłowa cyrkulacja powietrza w pomieszczeniach, w których przebywamy ma znaczący wpływ na nasze samopoczucie. Pomocny w tym zakresie jest oczywiście tradycyjny sposób wietrzenia w postaci otwarcia okien, jednak nie zawsze zapewnia to optymalną ilości świeżego powietrza. Dlatego najlepiej zainwestować w profesjonalny system wentylacyjny: http://climag.pl/wentylacja/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Public
Wentylator tradycyjny czy z odzyskiem ciepła? Klimatyzator ścienny, a może sufitowy? Ponieważ zdajemy sobie sprawę z różnorodności potrzeb Klientów w zakresie systemów klimatyzacyjno-wentylacyjnych, oferujemy bogaty wybór rozwiązań w różnym przedziale cenowym. Zachęcamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego w celu dokonania wyceny zlecenia według indywidualnych wymagań Klienta. Zapraszamy również bezpośrednio do naszego biura w Bydgoszczy. Niezbędne dane kontaktowe znajdą Państwo na stronie: http://climag.pl/kontakt/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Public
Czy wiedzą Państwo, że Klienci firmy Climag mogą liczyć na bezpłatny audyt pomieszczeń w zakresie doboru odpowiedniego systemu klimatyzacji lub wentylacji? Dbamy o to, aby współpraca z Klientami przebiegała przyjemnie od początku do końca, dlatego oprócz rzetelnego doradztwa i sprawnego montażu, świadczymy również usługi profesjonalnej opieki serwisowej. http://climag.pl/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Public
Obok systemów klimatyzacyjnych i wentylacyjnych oferujemy także zaawansowane technologicznie komory chłodnicze. Wśród nich znajdą Państwo komory dla przemysłu spożywczego, gastronomicznego oraz specjalne komory do przechowywania kwiatów. Wszystkie urządzenia dostępne w naszej ofercie wyróżniają się wysoką wydajnością pracy oraz estetyką wykonania. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty w tym zakresie: http://climag.pl/komory-chlodnicze/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Public
Jeśli pragną Państwo cieszyć się przyjemną temperaturą w mieszkaniu, podczas kiedy na zewnątrz doskwierają upały proponujemy rozważyć zakup profesjonalnego klimatyzatora. O tym, czym należy się kierować przy jego wyborze oraz na jakie parametry warto zwrócić uwagę opowie Państwu ekspert w dziedzinie klimatyzacji- firma Climag z Bydgoszczy: http://climag.pl/klimatyzatory/.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded