Profile cover photo
Profile photo
MJ Ahmadi
About
Posts

Post has attachment
Best free download manager I have found in internet :)

Post has attachment
تو دریای من کویر ، امیری نعم الامیر...
Photo

Did you know, Reality is an illusion caused by lack of alcohol... :)

Post has attachment
قدس آنلاین به نقل از تهران پرس_در گلزار بهشت علی دزفول، تنها یک قبر وجود دارد که بی نام، ساده و همسطح زمین است و آن قبر شهید 'بهمن دُرولی' است که وصیت کرد: قبرم را ساده و هم سطح زمین درست کنید و با اندکی سیمان روی آن را بپوشانید و فقط با انگشت روی آن بنویسد: پر کاهی تقدیم به آستان قدس الهی


ای وای بر ما ای افسوس....
Photo

بخشی از سخنرانی محتشمی پور که بنظر جالب آمد


مجموعه‌ای که یک روز هم با انقلاب و امام نبودند، امروز مفسر انقلاب شده‌اند
آیا این مظلومیت انقلاب و امام نیست که تمام کسانی که همراه امام بودند کنار روند و مجموعه‌ای که یک روز هم با انقلاب و امام نبودند بیایند و داعیه‌دار و مفسر انقلاب اسلامی شوند و به نام امام در قم مؤسسه ایجاد کنند و افرادی که امروز در میان پایگاه‌های نظامی حضور می‌یابند و افکار خود را به نام افکار امام به جوانان القا می‌کنند یک ذره به تفکر امام ایمان نداشته و ندارند و نخواهند داشت.
فرقه مصباحیه به دنبال ریشه‌کن کردن افکار امام است

فردی مطرح می‌کند که این جمهوریت که امام از آن دم می‌زند بر اساس مقتضیات قبل از انقلاب مطرح شده است و گرنه رأی مردم ملاک نیست و در اسلام جمهوری نداریم، یعنی این آقا که در رأس فرقه مصباحیه قرار گرفته است، به دنبال ریشه کن کردن افکار امام است.

وی افزود: رأی مردم از اصول اسلامی است و تا مردم بیعت نکنند و رأی ندهند هیچ کس مشروعیت پیدا نمی‌کند و این از اصول غیرقابل خدشه اسلامی است.

هیچ تفاوتی بین فرقه مصباحیه و طالبان و جاهلان صدر اسلام وجود ندارد

وی خاطرنشان كرد: متأسفانه امروز افرادی که مسائل اولیه اسلام را درک نکرده‌اند، ایدئولوگ یک جریان تندرو شده‌اند و هیچ تفاوتی بین فرقه مصباحیه و طالبان و جاهلان صدر اسلام وجود ندارد و افرادی که هیچ اهمیتی برای مردم، ملت ایران و جوانانی که به عنوان یک رکن از ارکان انقلاب برای امام مطرح بودند قائل نیستند، از افکار امام پیروی نمی‌کنند. امام جوانان را از 15 خرداد تا 22 بهمن و پایان عمر شریفش از سرمایه‌های انقلاب و کشور می‌دانست و برای آنها اهمیت زیادی قائل بود در حالی که شما آنها را افرادی منحرف، بی دین و هرزه معرفی می‌کنید و آیا پیامبر اینگونه مردم را ارشاد می‌کرد و امام اینگونه ملت را به صحنه آورد؟

وی افزود: انقلاب و نظام منهای مردم مساوی با صفر است و اگر مردم نباشند نظامی وجود ندارد.

امام هرگز تفکر مصباح یزدی را قبول نداشت

این عضو مجمع روحانیون مبارز افزود: جریان مصباحیه حتی یک روز هم به جبهه نرفت و چگونه است که امروز داعیه‌دار آن شده است و در پایگاه‌های بسیج حضور می‌یابد. مصباح یزدی هیچ مسئولیتی در دوران امام نداشت و امام هرگز تفکر او را قبول نداشت. از سال 44 در تمام اعلامیه‌هایی که علما و روحانیون قم و شهرستان ها امضا کرده‌اند حتی یک امضا از این آقا دیده نمی‌شود و چه شد این افراد اینگونه انقلابی شدند؟ شمایی که یک عمر خون به دل امام کردید، شما متحجران و شما مقدس‌نماها که وقتی دیدید امام سر بر زمین گذاشت برخاستید... آیا اینان همان مسلمانان بعد از فتح مکه نیستند که آمدند و خاندان پیامبر را خانه‌نشین کردند؟ آیا مثل اینان مثل خوارج نیست که تفکر همه را به غیر از تفکر خود تکفیر می‌کنند و امروز شخصیت‌های انقلاب توسط همین افراد تکفیر می‌شوند.

امام معتقد بودند هیچ کس قیم مردم نیست

محتشمی‌پور با اشاره به اندیشه والای امام خمینی گفت: اهمیت امام در تلفیقی از اندیشه، گفتار، کردار و عملکرد امام بود و ایشان دارای رسالت و اندیشه بزرگ برای آزادی همه نسل‌هاست و امام اعلام می‌کنند شاه باید برود و نظام ستم‌شاهی باید سقوط کند تا ملت ایران خود برای سرنوشت خود تصمیم بگیرند. امام معتقد بودند مردم راه درست را انتخاب می‌کنند و هیچ کسی قیم مردم نیست و کسی نمی‌تواند از طرف مردم صحبت کند.

Post has shared content
روحی فداک...
The #Islamic Ummah and the Islamic society should never disregard the event of #Ashura as a lesson, an edifying model and a flag of guidance. Certainly Islam is alive thanks to Ashura and Hussein ibn Ali (peace be upon him). As the #Prophet said: “and I am from Hussein”. Thus it means my religion and the continuity of my path is achieved through #Hussein. Had the event of Ashura not happened, had such great sacrifice not occurred in the history of Islam, such experience, such practical lesson would not be taught to the Islamic Ummah and Islam would have certainly deviated from its true path.
Ayatollah #Khamenei, November 21, 2012
Photo

ای کرده ترک جان و سر
ای از همه لب تشنه تر آهسته تر... آهسته تر...   "یا حسین"

Post has attachment
بدون شرح...
Photo

ای کاش مردم شهر مثل وقتی که سوار ماشین برقی شهر بازی هستند همین که ماشین ها به هم می خوردند می خندیدند به جای این که...    :(

گاهی نگاه کن فقط نگاه کن نه به آسمان بلکه به زیر پایت ببین روی چه چیزی پا می گذاری...
Wait while more posts are being loaded