Profile cover photo
Profile photo
МБФ Let's help
6 followers
6 followers
About
Posts

Post has attachment
Поїздка команди МБФ “Давай допоможемо!” 04.06.2015 р. у будинок для літніх людей у смт. Бородянка.
Старенькі і розгублені… Заходиш у кімнату до одинокої бабусі у будинку для літніх людей, а вона питає: «Ви до мене? Ви моя родичка? Дуже приємно, я так рада, що мене навідали, просто я не пам’ятаю вас…» І стоїш ти такий розгублений і не знаєш, як вірно відповісти літній бабусі, коли бачиш її очі повні надії та радості, що її нарешті навідали. Зовсім не важливо хто, головне провідали.
А в сусідній кімнаті живе подружжя. Познайомилися вже тут, у будинку, 13 років тому і одружилися – дуже мила історія кохання. Таких історій тут вистачає, щимить серце та підступають сльози. І таких людей багато, аж 85 чоловік у будинку для літніх людей у смт. Бородянка.
Наша команда навідалася до них в гості, познайомилася та склала своє враження. Дуже приємно та тепло зустріла нас адміністрація. Директор закладу, Наталія Василівна, працює тут вже 32 роки. Можна с міливо сказати, що людина на своєму місці. Підопічні мило її називають «Ластівка наша!» – сувора, але справедлива. В закладі дуже чисто, гарно, добре оснащенні медичні кабінети. Бабусі та дідусі в будь-який момент можуть поміряти тиск чи цукор, відвідати парикмахерську, або навіть спортивну залу! Так-так, спортом тут полюбляють займатися старенькі. До речі, їм дуже необхідне нове спортивне обладнання – це гімнастичні палиці, м’ячі, тренажери. Завжди раді і памперсам у цьому закладі, тому що є і лежачі одинокі пенсіонери. Не маючи хорошого державного фінансування, директор закладу дуже піклується про стареньких і старається своїми силами зробити для них максимально комфортні умови проживання, харчування та медицини. Тому що це їх останній причал у житті… Вони заслуговують на краще!!!
Команда Фонду привезла цього разу:
• памперси
• солодощі
• пральний порошок
• миючі засоби для посуду
• миючі засоби для туалетів
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
ОСТАННІЙ ПРИЧАЛ У ЖИТТІ
9 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
Поїздка команди МБФ “Давай допоможемо” 28.05.2015 р. у дитяче реабілітаційне відділення в м.Переяслав – Хмельницький.
В якому віці помирають люди з синдромом Дауна в Україні? Важко та боляче відповідати на це питання, але більшість не доживає до свого повноліття! Нажаль, в нашій країні немає відповідних умов для таких людей. Чому ж за кордоном люди з синдромом Дауна працюють майже все життя и помирають після 60 – 70 років?
Тому що про них гідно піклуються, з ними багато працюють, щоб досягти певних результатів та прогресу у розвитку. Наша команда познайомилася в м.Переяслав з прекрасним директором унікального закладу для інвалідів, Раїсою Петрівною, яка знаходить можливості та спонсорів, щоб відправляти своїх медпрацівників на стажування у Мюнхен – завдяки цьому персонал може эффективно працювати з такими хворими дітками та максимально розвивати їх. Наприклад, у цьому закладі є дівчинка Надюша з синдромом Дауна. Перші чотири роки вона сиділа під столом і нічого не робила, але за роки тяжкої та довгої роботи з Надюшкою, вдалося досягти фантастичних результатів! Дівчинка пише ідеальним почерком, читає, розмовляє, охоче спілкується і активно бере участь у всіх святкових постановах та заходах. Вона прекрасно малює, робить цікаві дрібнички та плете з бісеру. Також у цьому закладі є багато діток з ДЦП, аутизмом та іншими діагнозами. Персонал активно працює над розвитком діток, розробляє спеціальні програми, адже хворі діти не можуть навчатися у звичайних школах. На стареньких комп’ютерах у них встановленні шкільні програми відповідно до їх розумового рівеня. До речі, новим комп’ютерам вони будуть дуже раді, тому що ці вже занадто застарілі. У закладі є талановитий психолог, який працює з дітками за новітніми методиками – наприклад, використовує казко-терапію. Вона також зробила у закладі спеціальну релакс-кімнату, яка нас дійсно вразила. Не маючи коштів, адміністрація старається впроваджувати найновітніші програми для хворих діток. Ми бажаємо їм наснаги і висловлюємо свою шану та повагу за таку працю!
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
ДІТИ СОНЦЯ АБО СИНДРОМ ДАУНА
21 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
Поїздка команди МБФ “Давай допоможемо” 28.05.2015 р. у будинок для літніх людей в м. Переяслав, Київської обл.
Ще у дитинстві кожен з нас мріяв про свою власну кімнату у домі. У когось така була, у когось ні. Місце де можна залишитися наодинці зі своїми думками, щоб ніхто нас не чіпав, не дратував, зробити цю кімнату затишною і тільки нашою. 
Скажемо вам чесно, одинокі старенькі люди з будинку для літніх людей у м.Переяславі досі мріють про таке, але вимушені доживати свою старість  по п’ятеро – шестеро в маленьких кімнатах. Наша команда навідалася до них, привезли їм солодощі та фрукти, памперси, пральний порошок, миючі засоби. В цьому будинку багато стареньких та лежачих пенсіонерів. Директор розповіла нам, що у повсякденному житті бабусь та дідусів трапляються і кумедні моменти . Наприклад, у будинку для літніх людей більшість – це жінки, тому бабусі сваряться за семеро дідусів, хто ж з них піде на побачення. Є і таланти у закладі: бабця Параска, 1921 року народження, вишиває  прекрасні картини. Просто диво! Заклад потребує ремонту та постійно існує потреба у памперсах та медикаментах. А окрім цього, заклад залишив теплі почуття у нас. Шкода одиноких, покинутих та стареньких… Ми будемо старатися навідувати їх та радувати.
Команда Фонду привезла цього разу:
• памперси та пелюшки
• фрукти
• солодощі та зефір
• пральний порошок
• миючі засоби
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
СТАРІСТЬ У ТІСНІЙ КІМНАТІ
10 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
Поїздка команди МБФ «Давай допоможемо» 23.05.2015 р. у Дитячий будинок у с. Вовчків, Київської обл.

Пам’ятаєте, у квітні ми їздили до дитячого будинку у селі Вовчків і наша команда була дуже розчулена, коли діти-сироти попросили зробити для них шашлик, якого вони ще не коштували в житті, і провести з ними час, пограти у футбол. Більшість вихованців інтернату — хлопчики. А вихователі і персонал — це жінки. Отже, можна зрозуміти, чому дітям так хочеться провести час із чоловіками і пограти у чоловічі ігри. 

Так от, ми виконали мрію дітей – сиріт про шашлик та чоловічі ігри. Ми привезли 20 кг смачного м’яса і разом з дітками Наша команда приготувала «чоловічий шашлик» та грали у волейбол та інші ігри! Паралельно з приготуванням ми організували на території дитячого будинку «суботнік», пофарбували парканчики, поприбирали територію біля дитячого будинку, поспілкувалися з дітками. Хлопцям дійсно було дуже цікаво поспілкуватися з чоловіками, запитати їх куди іти працювати після школи, які професії зараз будуть для них цікавими, як знайти помешкання в Києві та багато інших питань, які вони хотіли б задати батькові, якого, на жаль, ні в кого з них немає. Скільки дітей, стільки і історій. Наприклад, Сергійко, дуже сумує після того, як його усиновила на цілий рік сім’я, а потім несподівано повернули у дитячий будинок без пояснень. Є у цьому закладі чотири рідних брата, молодшому Віталькі 5 років, доречі, він тут головний у дитячому будинку J

Важко чути такі історії, бачити покинутих на призволяще дітей, розгублених і зовсім не пристосованих до дорослого життя. Але ми дуже хотіли подарувати їм маленьке свято, спробували дати відповіді на всі їх запитання, виконати хоча б одне їх бажання на яке вони, як ніхто інший заслуговують. Впевнені, що в нас це вийшло, дітки не хотіли нас відпускати і навіть запропонували переночувати у них в кімнатах. Наше спілкування з цими особливими дітками на цьому не закінчується, попереду нові бажанні, які ми будемо намагатися виконати.

Цього разу ми привезли:

шашлик та смачні закуски;
солодощі;
одяг для вихованців;
м’ячі волейбольні;
розмальовки та фарби;
розвиваючі ігри;
Фарбу для подвір’я.
Дякуємо кожному благодійнику за ваш внесок! Приєднуйтесь до благодійної справи і давайте разом допоможемо дітям–сиротам у дитячому будинку «Пролісок»!
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
Чоловічий шашлик
69 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
Поїздка команди МБФ “Давай допоможемо” 19.05.2015 р. у будинок для літніх людей в с.Черниш, Київської обл.

Друзі, наша команда навідалась до стареньких у с.Черниш, там перебувають 87 літніх людей, хтось зовсім одинокий, а більшість з яких покинули там назавжди. Місце, де розташований будинок для літніх людей, дуже старе, 1950-х років, старі люди розміщенні в 4 будівлях, які ледь-ледь тримаються, по 4-5 людей в кімнатах.

Дуже тісно та некомфортно опинитися на старості в таких умовах. Пральні машини вийшли з ладу, свердловина забита повністю, воду привозить в каністрах директор Микола Іванович. Наш Фонд бере опіку над цим будинком для літніх людей і найближчим часом планує вирішити проблему зі свердловиною та пральними машинками. Давайте разом допоможемо одиноким пенсіонерам! Команда Фонду привезла цього разу:

памперси та пелюшки
фрукти
солодощі та зефір
пральний порошок
Дякуємо кожному благодійнику за ваш внесок! Приєднуйтесь до благодійної справи і давайте разом допоможемо самотнім пенсіонерам в с.Черниш!
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
ОДИНОКІ ТА ПОКИНУТІ
27 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
Поїздка команди МБФ “Давай допоможемо” 19.05.2015. у дитячий будинок “Чебурашка” у смт. Рокитне, Київської обл.

Наша команда навідалася до дитячого будинку «Чебурашка» у смт. Рокитне. Зараз там виховується 11 прекрасних діток, які щиро і привітно зустрічають вас та так прагнуть спілкування, хочуть спитати поради куди піти вчитися, як правильно себе вести з дівчиною чи хлопцем – питання, які вони хотіли би задати батькам, яких на жаль, у них немає.

Вони поділилися з нами своїми маленькими мріями – у когось це поїздка до зоопарку, в якому за свої 12 років дитина ще ні разу не була!!! Уявляєте? Хтось хоче в кіно, в аквапарк і просто мріють про дельфінарій. Вони люблять пікніки на річці та смачний шашличок, гратися та спілкуватися з дорослими. Невже це такі нездійсненні мрії? Кожен може знайти час та приділити увагу таким дітям. Можливо, саме Ваша порада відкриє їм очі на майбутнє! Команда Фонду привезла цього разу:

Нове взуття на літо
фрукти
солодощі та зефір
пральний порошок
шампуні та засоби гігієни
Дякуємо кожному благодійнику за ваш внесок! Приєднуйтесь до благодійної справи і давайте разом допоможемо дітям-сиротам у будинку “Чебурашка”!
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
ЗНАЙДИ ЧАС НА ДІТЕЙ-СИРІТ
24 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
Поїздка команди МБФ “Давай допоможемо” 15.05.2015 р. у будинок для літніх людей в с. Горностайпіль, Київської обл.

Друзі, ми продовжуємо їздити в будинки для літніх людей по Центральні Україні. І кожного разу зустрічаємо нових людей, чуємо нові історії, нові проблеми та переживання. У Горностайполі проживають 73 людей похилого віку, з них більша частина – інваліди, багато хто не встає з ліжка, тому вимагають особливого догляду. 

Друга половина пересувається у інвалідному візку. Вони всі розміщенні на другому поверсі будівлі, ліфт не працює, пандусів немає і спуститися на інвалідному візку на вулицю та просто вдихнути свіже повітря неможливо, у такій пасці, замкнуті у своїх кімнатах на старості, опинилися літні люди з Горностайполя.

Тому вже на наступний день наш Фонд відправив з Києва майстрів, щоб вирішити проблему з ліфтом у будинку для літніх людей, проект по ремонту спеціального ліфта у Горностайпільському будинку-інтернаті для літніх людей у нас в проектах. Сподіваємося наступного разу вивести на прогулянку стареньких, які декілька років не могли вийти на вулицю! Команда Фонду привезла цього разу: памперси та пелюшки, фрукти, солодощі та зефір, пральний порошок.
Дякуємо кожному благодійнику за ваш внесок! Приєднуйтесь до благодійної справи і давайте разом допоможемо літнім людям та інвалідам у с.Горностайпіль!
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
ЖИТТЯ КРІЗЬ ВІКНО
13 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
Поїздка команди МБФ “Давай допоможемо!” 30.04.2015 р. у Ржищівський геріатричний пансіонат в м.Ржищів, Київської обл.

У пансіонаті знаходиться 160 людей похилого віку та інваліди, з них 30 жінок з психічними проблемами. Нас радо зустріли і показали, як живуть у цьому пансіонаті на 6 поверхів дуже різні люди, з різними життєвими долями та різними діагнозами. Серед “жителів пансіонату” є інваліди, люди в розумовими хворобами, а також ті, кого залишили тут доживати свого віку. 

Керівництво підтримує, та і самі люди намагаються якнайкраще облаштувати своє життя – бо майже кожен з них залишиться тут до останнього подиху. У пансіонаті облаштований свій сад, свій город, своя майстерня пошиття одягу, своя церква і навіть свій цвинтар. Ті з пенсіонерів, хто може, допомагають у догляді за територією та хазяйнують у городі, хоч і на загальній території, а не у себе вдома. Вони прокидаються кожного дня, вирішують якісь буденні дрібнички і намагаються жити, радіти і посміхатися. Багато різних життєвих шляхів зійшлись у одному місці, аби разом дожити це життя. Наша команда привезла їм цього разу:

Памперси
Фрукти
Печиво
Цукерки
Керівництво намагается знаходити фінансування, але на усі потреби одиноких стареньких і хворих коштів немає. Дуже обережно і з малою надією з нами поділилися потребами цих людей:

Памперси
Фрукти
Печиво
Цукерки
Візки інвалідні
Інгалятори
Ліжко багатофункціональне
Ремонт 5 поверху
Давайте разом допоможемо одиноком літнім людям та інвалідам Ржищівського геріатричного пансіонату! Тоді їх життя і старість будуть більш сонячною і радісною!
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
ГУРТОЖИТОК СТАРОСТІ
20 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
Поїздка команди МБФ “Давай допоможемо!” 21.04.2015 р. в інтернат для інвалідів у смт.Ладижин, Вінницької обл.

В інтернаті перебуває 142 вихованця віком від 6 до 38 років. Усі вихованці – важкі інваліди 4ї групи з глибокою розумовою відсталістю, хворобою Дауна та ДЦП. За всю нашу практику, а у деяких з нас вона біля 10 років, ми не бачили подібного. Прикуті до інвалідних візків, неспроможні жити без памперсів та допомоги інших, покинуті та забуті рідними батьками, залишені наодинці зі своїм відчаєм та самотністю. Важко навіть уявити, що вони відчувають, залишені один на один зі своєю невиліковною хворобою.

Але вони настільки мужні і щирі — що дружньо і усміхнено відкривають свої серця і радіють кожному гостю. Вихованці прагнуть обійняти, доторкнутися або просто потримати за руку, щоб отримати тепло і увагу, якої їм дуже бракує. Команда Фонду привезла їм цього разу:

Одяг для вихованців (шорти, штани і футболки)
Фрукти і солодощі.
Основна потреба інтернату на сьогодні – це ремонт 3го корпусу, який знаходиться в аварійному стані. Дякуємо кожному благодійнику за ваш внесок! Приєднуйтесь до благодійної справи і давайте разом допоможемо інвалідам в Ладижині!
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
ПРИРЕЧЕНІ НА ІНШЕ ЖИТТЯ
11 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
Візит команди МБФ «Давай допоможемо!», 20.04.2015 р. до ГО Користувачів комп’ютерних технологій для інвалідів «Вікно в світ», м.Київ

Центр для людей з вадами зору, був створений в Києві у 1998 році. За роки свого існування допоміг тисячам незрячих людей. В центрі абсолютно безкоштовно навчають людей, які втратили зір або ж з народження сліпих.

Працює центр за трьома основними напрямками:

1. Навчання письму та читанню шрифтом Брайля;
2. Сенсорне навчання на телефонах — допомагає незрячим людям орієнтуватися по місту з мапою у телефоні, розрізняти купюти, кольори та багато інших корисних речей;
3. Вчать працювати на спеціальних комп’ютерах для сліпих — це дає змогу повноцінно працювати на роботі, спілкуватися та взагалі соціально адаптують сліпих людей.
Наша команда поспілкувалась з працівниками центру, які самі є незрячими. Це допомогло нам по-новому подивилися на проблему сліпих людей у нашому місті. Ми навіть не уявляли, наскільки вони соціально не захищенні і не мають необхідних умов для існування. Вони поділилися з нами проблемами, про які ми навіть не замислювалися – як сліпій людині купити продукти у великому супермаркеті, як перейти дорогу без звукового світлофору, як впізнати номер необхідного тролейбусу, де придбати дитячі книжки шрифтом Брайля та інші не менш важливі проблеми сліпих людей. Тільки уявіть — незрячі люди кожного дня стикаються з такою кількістю викликів та незручностей!

Основна потреба центру на сьогодні – це закупівля принтеру Брайля. Їх старий з 1985 року просто перестав функціонувати від поважного віку. Наш Фонд працює над реалізацією цього проекту. Дякуємо кожному благодійнику за ваш внесок! Приєднуйтесь до благодійної справи і давайте разом допоможемо людям з вадами зору у Києві!
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
Я ЧИТАЮ РУКАМИ...
27 Photos - View album
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded