Profile

Cover photo
Lukasz Lukaszewski
169,780 views
AboutPostsPhotosYouTubeReviews
Basic Information
Gender
Male
W ostatni weekend byłem tam z kolegami na obiedzie, była to grupa około 10 osób, każdy z nas zamawiał coś innego do jedzenia, obsługa już na początku powiedziała nam, że czas oczekiwania będzie około 40 minut - ale to nie był problem, bo jedzenie było bardzo dobre, żeberka perfekt! Steki trochę małe ale jeśli chodzi o ich przygotowanie i stopień wysmażenia, to w tym lokalu wiedzą co to znaczy Blue czy Rare, oba zamówione przez moich znajomych steki były prawidłowo wysmażone. Wszyscy zadowoleni :) Obsługa też na plus ! Polecam!
• • •
Public - 7 months ago
reviewed 7 months ago
Bardzo fajne miejsce. Byłem tam z kolegami i wszyscy się świetnie bawiliśmy. Możliwość zapalenia ogniska + strzelanie z łuku jako dodatkowa atrakcja - super! Polecam przede wszystkim rodzinom na weekend.
Public - 7 months ago
reviewed 7 months ago
Jedno z moich ulubionych miejsc w Katowicach, zawsze zabieram tam znajomych bo wiem, że jedzenie jest dobre i sprawdzone. Polecam przede wszystkim czalagacza! Mięso genialne! Każdy z moich znajomych zawsze miło wspomina to miejsce.
Public - a year ago
reviewed a year ago
5 reviews
Map
Map
Map
W ostatni weekend odwiedziliśmy z moją dziewczyną ten lokal, ja byłem już drugi raz, a moja dziewczyna pierwszy. Pojechaliśmy specjalnie z Katowic spróbować Steka z Tuńczyka i Łososia. Ale może od początku. Zupy były bardzo dobre - do nich nie mogę mieć zastrzeżeń, sam stek z łososia też bardzo dobrze zrobiony, wszystko jednak zepsuto stekiem z Tuńczyka, był suchy, źle wysmażony (w każdym miejscu różne stopnie wysmażenia), czegoś takiego nie powinno się w ogóle podawać, jeszcze w takiej cenie. Kelnerka na koniec gdy zapytała jak smakowało dostała od nas informację o tym jak bardzo ten stek był nie dobry (zresztą duża część została na talerzu) jednak nic z tym nie zrobiono. Szkoda bo tanio tam niestety nie jest. . .
• • •
Public - a year ago
reviewed a year ago
Jedno z moich ulubionych miejsc w Krośnie. Wyróżnia się na tle pozostałych restauracji.
Public - a year ago
reviewed a year ago