Profile

Cover photo
Lukasz Lukaszewski
110,374 views
AboutPostsPhotosYouTubeReviews

Stream

Lukasz hasn't shared anything with you.

People are more likely to share with you if you add them to your circles.

Basic Information
Gender
Male
W ostatni weekend byłem tam z kolegami na obiedzie, była to grupa około 10 osób, każdy z nas zamawiał coś innego do jedzenia, obsługa już na początku powiedziała nam, że czas oczekiwania będzie około 40 minut - ale to nie był problem, bo jedzenie było bardzo dobre, żeberka perfekt! Steki trochę małe ale jeśli chodzi o ich przygotowanie i stopień wysmażenia, to w tym lokalu wiedzą co to znaczy Blue czy Rare, oba zamówione przez moich znajomych steki były prawidłowo wysmażone. Wszyscy zadowoleni :) Obsługa też na plus ! Polecam!
• • •
Public - a month ago
reviewed a month ago
Bardzo fajne miejsce. Byłem tam z kolegami i wszyscy się świetnie bawiliśmy. Możliwość zapalenia ogniska + strzelanie z łuku jako dodatkowa atrakcja - super! Polecam przede wszystkim rodzinom na weekend.
Public - a month ago
reviewed a month ago
Jedno z moich ulubionych miejsc w Katowicach, zawsze zabieram tam znajomych bo wiem, że jedzenie jest dobre i sprawdzone. Polecam przede wszystkim czalagacza! Mięso genialne! Każdy z moich znajomych zawsze miło wspomina to miejsce.
Public - 10 months ago
reviewed 10 months ago
5 reviews
Map
Map
Map
W ostatni weekend odwiedziliśmy z moją dziewczyną ten lokal, ja byłem już drugi raz, a moja dziewczyna pierwszy. Pojechaliśmy specjalnie z Katowic spróbować Steka z Tuńczyka i Łososia. Ale może od początku. Zupy były bardzo dobre - do nich nie mogę mieć zastrzeżeń, sam stek z łososia też bardzo dobrze zrobiony, wszystko jednak zepsuto stekiem z Tuńczyka, był suchy, źle wysmażony (w każdym miejscu różne stopnie wysmażenia), czegoś takiego nie powinno się w ogóle podawać, jeszcze w takiej cenie. Kelnerka na koniec gdy zapytała jak smakowało dostała od nas informację o tym jak bardzo ten stek był nie dobry (zresztą duża część została na talerzu) jednak nic z tym nie zrobiono. Szkoda bo tanio tam niestety nie jest. . .
• • •
Public - 9 months ago
reviewed 9 months ago
Jedno z moich ulubionych miejsc w Krośnie. Wyróżnia się na tle pozostałych restauracji.
Public - a year ago
reviewed a year ago