Profile cover photo
Profile photo
Kierownik budowy Jóźwik Piotr
2 followers
2 followers
About
Posts

Post has attachment
Nowy Rok to czas realizacji planów i postanowień. Jeśli jednym z nich jest marzenie o nowym domu, z ogromną przyjemnością pomożemy je Państwu zrealizować! Świadczymy wsparcie w zakresie kierowania budową i prowadzimy nadzór nad całością prac. Zapraszamy po szczegóły http://kierownikbudowyjozwik.pl/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Potrzebujesz rzetelnego wsparcia w zakresie przygotowania projektu budowlanego? Jesteśmy do usług! Posiadamy szeroką wiedzę i doświadczenie w tym zakresie, dzięki czemu mamy możliwość dopasowania oferowanych rozwiązań do Państwa potrzeb. Na naszej stronie prezentujemy część realizacji. Zapraszamy na http://kierownikbudowyjozwik.pl/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Działając na terenie województwa lubelskiego, mamy możliwość zapewnienia kompleksowego wsparcia inżynieryjnego wszystkim naszym Klientom. Zapewniamy nie tylko profesjonalizm działań, ale także indywidualne podejście oraz optymalny dobór działań do zgłaszanych zapotrzebowań. Na stronie http://kierownikbudowyjozwik.pl/ znajdą Państwo dodatkowe informacje na temat oferowanych usług!
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Nasze usługi to m. in. odbiory robót budowlanych. Bogate doświadczenie i wiedza, jaką posiadamy pozwala nam na kompleksowe i w pełni profesjonalne wsparcie w tym zakresie, a dodatkowe informacje zamieszczone zostały na naszej stronie internetowej - http://kierownikbudowyjozwik.pl/uslugi/. Zachęcamy do kontaktu – odpowiemy na wszelkie pytania związane z realizowanymi działaniami!
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Pełen zakres usług, jakie oferujemy cechuje nie tylko doskonała jakość ale i uniwersalizm! Świadczone działania dostosowujemy do potrzeb Klienta, uważnie wsłuchując się w jego wymagania. W ten sposób możemy zaoferować rzetelne wsparcie zarówno podczas prac na rzecz inwestorów budowlanych, jak i klientów indywidualnych! Zapraszamy po więcej informacji http://kierownikbudowyjozwik.pl/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Ocena kosztów podczas budowy, modernizacji budynku lub jego renowacji to jeden z kluczowych aspektów w zakresie prowadzonych prac. Decydując się na współpracę z naszym zespołem, maja  Państwo gwarancję monitoringu kosztów, jakie pochłaniają wymagane działania. O wszystkich wydatkach informujemy na bieżąco, konsultując się z naszymi Klientami i działając na podstawie sporządzonego wspólnie kosztorysu! Zapraszamy o szczegóły na http://kierownikbudowyjozwik.pl/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Termomodernizacja  obiektów budowlanych to zakres działań w  którym mamy doświadczenie! Nasze dotychczasowe realizacje dowodzą, że  prowadzone przez nas prace cieszą się wyjątkową jakością. Zachęcamy do wizyty na stronie http://kierownikbudowyjozwik.pl/, gdzie  przygotowaliśmy dla Państwa dodatkowe informacje związane z tym działaniem!  
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Rozbudowa  obiektu wymaga konsultacji ze specjalistami, którzy zadbają o wszelkie jej aspekty, jakie jak np. równomierne obciążenie,  szczelność łączeń elewacji i wiele innych elementów. Zapraszamy na stronę http://kierownikbudowyjozwik.pl/, jeśli zastanawiają się Państwo nad rozbudową własnego lokalu, domu lub biura. Doświadczony specjalista obejmie opieką całość prac, sprawując zarazem nadzór budowlany. 
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Ocena stopnia zaawansowania budowy nierzadko jest trudna do stwierdzenia. Warto wówczas skorzystać z pomocy, jaką pełni kierownik budowy, który podsumuje zakres wykonanych prac, a także udzieli niezbędnych informacji na temat ich postępu. Zachęcamy do zapoznania się ze wsparciem, jakie oferujemy w tym zakresie! Szczegóły na stronie http://kierownikbudowyjozwik.pl/uslugi/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Wykonując usługi kierownika budowy i świadcząc wsparcie w zakresie nadzoru budowlanego, możemy pochwalić się również posiadaniem wymaganych świadectw ukończonych przez nas  kursów. Mamy doświadczenie zarówno w zakresie BHP i ochrony PPOŻ, a także niezbędne dokumenty potwierdzające OC osób sporządzających świadectwa charakterystyki energetycznej oraz osób pełniących samodzielne funkcje techniczne w budownictwie. Zapraszamy po szczegóły - http://kierownikbudowyjozwik.pl/uslugi/
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded