Profile cover photo
Profile photo
Przepis na Dizajn
About
Posts

Post has attachment
UWAGA, UWAGA!
Ogłaszam pierwszy poważny sukces blogowy! A jest nim mój dzisiejszy post o profesjonalnym logo.
Do kogo zwrócić się z prośbą o jego wykonanie? O czym należy pamiętać przy zamawianiu logo? I ile to wszystko może kosztować? Jeśli zastanawialiście się kiedyś nad odpowiedziami na te pytania, to znajdziecie je właśnie w moim poście! Miłej lektury! :)
Add a comment...

Post has attachment
Przyszedł moment na jeden z moich ulubionych elementów- TABLICĘ MARKI. Z przyjemnością przedstawiam Wam zatem taką tablicę mojej marki.

Jestem zakochana w naturalnych kolorach i materiałach dlatego jak przystało na minimalistkę na mojej tablicy królują biele, szarości i delikatne beże. Nowością jest tu jednak kolor ciemnozielony. Ostatnio stwierdziłam, że nie wyobrażam sobie wnętrza bez zieleni. Dlatego też ten kolor koniecznie musiał się znaleźć w moim zestawieniu! Oprócz zieleni jako tekstury przewodnie wybrałam drewno i marmur, czasem złamane złotem. Fonty również odznaczają się prostotą- jeden będzie służył do nagłówków i normalnego tekstu, a drugi do cytatów i innych ozdobnych elementów.
Wszystko to tworzy niezwykle delikatny, naturalny i elegancki dizajn, pod którym jak najbardziej się podpisuję! :)

A już niebawem opiszę Wam co kryje się pod elementami mojej oferty. Co znaczą poszczególne hasła w pakietach, dlaczego w ogóle pakiety i co najważniejsze jak można je zamawiać! Stay tuned! :)

#minimaldesign #graphicdesign #minimalmoodboard #naturaldesign #przepisnadizajn #moodboard #minimalinspiration http://ow.ly/i/myQM0 http://ow.ly/i/myQMY
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Postanowiłam, że w tym tygodniu zasypię Was informacjami odnośnie elementów składowych mojej nowej oferty oraz całej metamorfozy. Jesteście gotowi? To zaczynamy!

Na początek- LOGO.

To jest już 3 logo mojej firmy, ale jestem przekonana, że zostanie ono ze mną dłużej niż pozostałe :) Tym razem postawiłam na totalny minimalizm i delikatną grę typografii. Użyłam pierwszych liter nazwy oraz slasha, który sprytnie zastępuje słówko “na”. Kolorystyka szaro-biała jest także nawiązaniem do idei minimalizmu, którą chcę się dalej kierować w swoich pracach. Zamiennie można stosować szare i białe tło dopasowując całość do koloru tła, na którym będzie się znajdować logo.

Kolejnym elementem będzie TABLICA MARKI, czyli kompilacja kolorystyki, fontów, tekstur i innych elementów charakteryzujących nowy wizerunek mojej firmy. Mam nadzieję, że jesteście gotowi na taką ilość nowości :)
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded