Profile cover photo
Profile photo
Poly Trolly
6 followers
6 followers
About
Posts

Post has attachment
Exhibition of Goods,services,store equipment&Chain store 2015
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
2015-01-12
5 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
پلی کربنات بکار رفته در چرخ های خرید #فروشگاهی پلی ترولی بر اثر ضربات مداوم و پی در پی نمی شکند و حتی تغییر شکل هم نمی دهد. در کل این ماده تمایل به حفظ شکل خود در تمامی حالات و دماهای مختلف را دارد. یک مثال ساده برای پلی کربنات ,استفاده در سپر پلیس های امنیتی است که علاوه بر #مقاومت در برابر #ضربه ,ضد گلوله نیز می باشد.
Photo
Add a comment...

Post has attachment

آیا تا به حال به #زیبایی #فروشگاه خود فکر کرده اید!؟ مسلما جواب شما #مثبت است! حتما به #هزینه هایی که بابت #دکوراتیو و زیبا بودن باید پرداخت کنید هم #فکر کرده اید.
چرخ های خرید فروشگاهی و یا همان #ترولی ها یکی از مهمترین عناصر موجود در فروشگاه ها هستند که تا کنون کسی به زیبا بودن آنها فکر نکرده است. آیتمی مهم که هر مشتری از ابتدا تا انتهای خرید با آن همراه می شود.
مساله خیلی مهم است! شما دارید روی یکی از مهمترین تجهیزات فروشگاهی که در ارتباط مستقیم با #مشتری است سرمایه گذاری می کنید...
چرخ های خرید فروشگاهی پلی ترولی همه خواسته های شما و مشتریانتان را برآورده می کند! راحتی ، زیبایی ، تمییزی و ...
بیاید ظاهر فروشگاه خود را متحول کنید! ما با پلی ترولی خواسته های شما را یکجا برآورده می کنیم.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
<div id="fb-root"></div> <script>(function(d, s, id) { var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; if (d.getElementById(id)) return; js = d.createElement(s); js.id = id; js.src = "//connect.facebook.net/en_US/all.js#xfbml=1"; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs); }(document, 'script', 'facebook-jssdk'));</script>
<div class="fb-post" data-href="https://www.facebook.com/polytrolly/photos/a.1465551667056632.1073741828.1445577722387360/1481150802163385/?type=1" data-width="466"><div class="fb-xfbml-parse-ignore"><a href="https://www.facebook.com/polytrolly/photos/a.1465551667056632.1073741828.1445577722387360/1481150802163385/?type=1">Post</a> by <a href="https://www.facebook.com/polytrolly">Polytrolly</a>.</div></div>
Add a comment...

Post has attachment
#پلاستیک و مواد اولیه مورد استفاده در تولید چرخ های #فروشگاهی پلی ترولی سازگار و دوست دار #محیط زیست بوده و می توان آنها را #بازیافت نمود.
Add a comment...

Add a comment...

Post has attachment
آیا محصولات پلی ترولی در طول زمان تغییر رنگ می دهند!؟
جواب این سوال منفی است زیراز این محصول به دلیل دارا بودن پوشش ضد اشعه ماوراء بنفش UV در مقابل این اشعه از مقاومت بسیار بالایی برخوردار بوده و به همین دلیل رنگ آن در اثر تابش اشعه خورشید تغییر نمی‌کند و ویژگی شفافیت خود را در مدت زمان طولانی حفظ می‌کند.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
محصولات پلی ترولی ساخته شده از بهترین مواد اولیه و با ویژگیهای خاص می باشند. این محصولات از لحاظ #شکل و #رنگ نسبت به سایر #چرخ های #خرید #فروشگاهی #برتری قابل ملاحظه ای داشته و به عنوان محصولی #متفاوت و متعلق به #آینده فضای فروشگاهی شما را #دگرگون کرده و به عنصری زیبا و #دکوراتیو همراه با #دوام و #کارایی بالا تبدیل خواهد گردید
طراحی های منحصر به فرد پلی ترولی ترکیبی هوشمندانه آمیخته از ظرافت و #نوآوری با سبکی جدید است که می توان به عنوان یک عنصر #پرچمدار در #طراحی قضاهای #تجاری از آن یاد کرد. 
قاب ها و بدنه اصلی محصولات پلی ترولی از پلی آمید با #دوام ، سبد آن از پلی کربنات مقاوم در برابر ضربه و دسته از پلی پروپیلن ساخته شده که باعث می شود ترولی براحتی برای #مشتری قابل #کنترل و هدایت بوده و خریدی لذت بخش را به وی #هدیه دهد.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded