Profile

Cover photo
Androidaplikace.cz - vše o Google Android
393 followers|139,172 views
AboutPostsPhotosVideos

Stream

 
[DOPORUČUJEME] - Fitimpress
 ·  Translate
Pokud čas od času vyrazíte do posilovny, jistě si všimnete jasného rozdělení dvou skupin - jedna, která poctivě cvičí celou tréninkovou jednotku, a druhá, která většinu času stráví u zrcadla s mobilem v ruce. A přesně jim bude skvěle sedět nová sociální síť Fitimpress.
1
Add a comment...
 
DOPORUČUJEME] - Drivvo
 ·  Translate
Správa automobilu může být velice nákladnou části rodinného rozpočtu, menší rodiny tak často dávají přednost hromadné dopravě, i když by na prvotní investici do samotného automobilu měly. Stejně tak se mohou v dlouhodobém měřítku ztrácet zbytečné investice, které jednoduše uniknou pozornému oku.
1
Bedřich Löfelmann (Leffi)'s profile photo
 
Zkoušel jsem a nějak mi to nesedlo, tak jsem zůstal u fuelia. 
 ·  Translate
Add a comment...
 
[DOPORUČUJEME] - Lékárnička a dávkování
 ·  Translate
Každého z nás čas od času potká nějaká ta nemoc, ať už se jedná o nepříjemnou „rýmičku, jež se za pár dní vyléčí, nebo jde třeba o dlouhodobější nemoc, jakou je třeba angína. Nakonec je jedno, co nám je, ale chceme se rychle vyléčit a zbytečně neřešit vše kolem.
1
Add a comment...
 
[DOPORUČUJEME] - Práce za rohem
 ·  Translate
Hledání práce může být pěkně otravná záležitost, zejména v některých oborech. Lidé pak často odkládají výběr nového povolání až na tu nejzazší dobu a v souvislosti s tím vybírají horší, méně zajímavé či hůře ohodnocené pracovní pozice. Nenechte se hledáním nového povolání otrávit, pomůže vám smartphone.
1
Add a comment...
 
[DOPORUČUJEME] - Počítadlo kalorií – YAZIO
1
Add a comment...
 
[DOPORUČUJEME] - Známylékař
 ·  Translate
Návštěva u lékaře nebývá tou nejveselejší aktivitou, kterou si můžete naplánovat. A co teprve tehdy, kdy ani to plánování nemusí být úplně rychlé, jednoduché a přímočaré? S tím ale může pomoci dnes představovaná aplikace jménem Známylékař, skrz níž bude objednávání a plánování návštěv lékařů hračkou.
1
Add a comment...
 
[DOPORUČUJEME] - Výživový expert
 ·  Translate
Plavková sezona je za dveřmi a nejedna z žen (i mužů) by ráda do léta shodila nějaké to kilo, které se během zimy a jara podařilo nastřádat. Cvičení a jidelníček pak patří k tomu nejdůležitějšímu, jak ale správně plánovat, které recepty vybírat a jak zajistit, abychom nezapomněli na všechno potřebné? Výživový expert!
1
Add a comment...
 
[DOPORUČUJEME] - Backdrops
1
Add a comment...
 
[DOPORUČUJEME] - TVCOM
 ·  Translate
Jste sportovními fanoušky? Pokud ano, jistě znáte ten strašný pocit, když máte čas, mohli byste sledovat přenos z utkání svého oblíbeného klubu, jenže nejste zrovna u svého počítače či televize, abyste si zápas pustili. S tím naštěstí pomůže dnes představovaná aplikace TVCOM.
1
Add a comment...
 
[DOPORUČUJEME] - Slack
 ·  Translate
Jestliže jste někdy pracovali na projektu s více lidmi, jistě jednou došlo na otázku, jak to všechno budeme efektivně dělat. A pokud na ni nedošlo, všechna komunikace se vedla složitě skrz různé klienty, dokumenty se posílaly mailem, přes úložiště, poznámky si vyměňovali zásadně ti lidé, kterým byly k ničemu...
1
Add a comment...
 
[DOPORUČUJEME] - Music Maker Jam
 ·  Translate
Alespoň malou hudebnickou dušičku má v sobě každý z nás, dnes představovaná aplikace, Music Maker Jam, ji ve vás dokáže naplno probudit. Všechno navíc velice snadno, intuitivně a hlavně zdarma. Pojďte si stvořit pár hudebních stop a náramně si to užít.
1
Add a comment...
Story
Tagline
Aplikace a hry pro Android pod lupou. Novinky, recenze a návody. Informace o Androidu na jednom místě.
Introduction
Na našich stránkách najdete podrobné recenze a tipy na aplikace a hry pro Android. Setkáte se zde i s aktuálními tématy,návody a dalšími užitečnými informacemi, které Vás provedou světem Androida.
Links
Contact Information
Contact info
Email