Profile cover photo
Profile photo
Anex. Druk offsetowy
About
Posts

Post has attachment
Uszlachetnianie druku pozwala nadać drukowanym powierzchniom dodatkowe walory estetyczne. Oprócz tego, w zależności od technik uszlachetniających, możemy zabezpieczyć kolory przed blaknięciem, nadać im połysk lub utrwalić wzór. Jeśli są Państwo zainteresowani tego rodzaju usługami zapraszamy do drukarni Anex z Wrocławia: http://anex.pl/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Nowoczesny sprzęt, na którym wykonujemy codziennie naszą pracę pozwala nam dostarczać Państwu najwyższą jakość wydruków offsetowych w atrakcyjnych cenach. Dokładamy wszelkich starań, aby czas oczekiwania na zlecenie był jak najkrótszy, a Państwo zawsze zadowoleni z naszych usług. Więcej informacji o nas znajdziecie na stronie: http://anex.pl/o-nas/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Z uwagi na to, że dużą część odbiorców naszych usług stanowią agencje reklamowe oraz producenci opakowań wszelkie informacje dotyczące wykonywanych zleceń objęte są tajemnicą handlową. Jeśli szukają więc Państwo godnej zaufania drukarni offsetowej zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą: http://anex.pl/oferta/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
W drukarni Anex http://anex.pl/ zamówicie ulotki, broszurki, katalogi oraz inne materiały promocyjne. Wykonujemy ulotki proste, jak i składane w rożnych formatach, również niestandardowych. Niezależnie od tego, czy zajmujemy się zleceniem na dziesięć czy sto ulotek zapewniamy, że w Państwa ręce trafi produkt najwyższej jakości.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Centra handlowe to nie tylko doskonałe miejsce na zakupy, ale też świetna lokalizacja dla wszelkiego rodzaju reklam. Taką rolę spełniają bramki antykradzieżowe. Druk plakatów reklamowych w formie nakładek na sensomaty jest coraz powszechniejszy i coraz częściej zlecany w naszej drukarni. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług również w tym zakresie: http://anex.pl/oferta/nakladki-na-sensomaty/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Kiedy przyjrzymy się liczbie użytkowników korzystających z map w telefonach mogłoby wydawać się, że tradycyjne mapy drukowane zostały niemal wyparte z obiegu. Tymczasem klasyczne mapy czy atlasy samochodowe nadal mają rzesze swoich zwolenników. Przemawiać może za tym ich niekwestionowana zaleta jaką jest to, że w przeciwieństwie do urządzeń elektronicznych nigdy nie zawiodą nas rozładowaną baterią. Wysokiej jakości wydruki atlasów oraz map zarówno składanych, jak i ściennych realizuje drukarnia Anex: http://anex.pl/oferta/mapy-atlasy-zdjecie/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Drukujemy wszelkiego rodzaju ulotki. Dysponujemy nowoczesnymi maszynami, w tym także falcerką, dzięki której jesteśmy w stanie przygotować dla Państwa ulotki falcowane. Realizujemy również zlecenia na wydruk ulotek falcowanych niestandardowo. W standardzie otrzymują za to Państwo wysoką jakość oraz dobrą cenę usług. Zapraszamy: http://anex.pl/oferta/ulotki-broszury-foldery-katalogi/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Korzystając z usług naszej drukarni http://anex.pl/ mogą być Państwo pewni o indywidualnym podejściu do każdego zleconego nam zadania. Przed przystąpieniem do realizacji omawiamy z Klientami każdy detal projektu tak, aby efekt końcowy spełniał wszystkie Wasze oczekiwania. Dzięki współpracy z profesjonalnymi firmami możemy zaoferować wiele rodzajów uszlachetnień druku offsetowego, w tym także UV oraz foliowanie.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Zapraszamy do skorzystania z naszych usług wszystkich, którzy są zainteresowani współpracą z rzetelną i zaufaną drukarnią offsetową. Oferujemy wysokiej jakości wydruki plakatów, ulotek falcowanych, katalogów, broszur oraz atlasów i map. Kompletny zakres naszych usług znajdą Państwo na stronie: http://anex.pl/oferta/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Realizujemy także zlecenia na wydruk arkuszy do kaszerowania. Usługę kaszerowania polecamy szczególnie producentom opakowań z tektury falistej, której struktura uniemożliwia bezpośredni zadruk. Skorzystajcie z naszych usług i sprawdźcie sami jak efektownie mogą prezentować się opakowania oklejone naszymi arkuszami: http://anex.pl/oferta/arkusze-do-kaszerowania/.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded