Profile cover photo
Profile photo
FeedOil Sp. z o.o.
1 follower
1 follower
About
Posts

Post has attachment
Do prawidłowego wzrostu zwierząt hodowlanych niezbędne jest dostarczanie im odpowiedniej ilości nienasyconych kwasów tłuszczowych. Średniołańcuchowe kwasy stanowią źródło łatwej i szybko dostępnej energii szczególnie u młodych osobników, zwierząt o krótkim przewodzie pokarmowym, a także zwierząt w okresie rekonwalescencji. Szczegółowe informacje o naszych produktach znajdziecie na stronie https://www.feedoil.pl/. Serdecznie zapraszamy!
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Zwierzęta hodowlane potrzebują odpowiedniej suplementacji, jeśli chcemy uzyskać określoną jakość produktów. Stosując odpowiednie dodatki paszowe umożliwicie Państwo racjonalny wzrost oraz odżywianie. Macie gwarancję, że dokładacie wszelkich starań w trosce o ich zdrowie. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą, dostępną na stronie https://www.feedoil.pl/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Jesteś tym, co jesz - to stwierdzenie odnosi się nie tylko do ludzi, lecz także do każdego żywego stworzenia. Pożywienie bogate w mikroelementy, witaminy i składniki odżywcze będzie miało dobroczynny wpływ na rozwój i funkcjonowanie wszystkich układów w organizmie. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą, dostępną na stronie https://www.feedoil.pl/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Jakość spożywanego przez nas pożywienia ma swoją genezę w procesie hodowli i produkcji. Jeśli chcecie Państwo uzyskać najwyższej jakości mięso lub nabiał, warto zadbać o odpowiednią suplementację dla zwierząt hodowlanych. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą, dostępną na stronie https://www.feedoil.pl/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Jakość oleju gastronomicznego używanego w restauracjach i barach, wpływają na smak potraw. Jeśli prowadzicie Państwo własny biznes w branży gastronomicznej, warto nawiązać współpracę z naszą firmą. Oferujemy wysokiej jakości oleje i tłuszcze spożywcze. Szczegóły znajdziecie Państwo na stronie https://www.feedoil.pl/. Serdecznie zapraszamy!
Photo
Add a comment...

Post has attachment
W ofercie FeedOil znajdziecie Państwo nie tylko mieszanki i dodatki paszowe, lecz także olej sojowy, olej słonecznikowy, Mycotox, Exal, sól kamienną, kredę pastewną oraz oleje i tłuszcze spożywcze. Jeśli jesteście zainteresowani naszymi produktami, zachęcamy do skontaktowania się z naszymi pracownikami (https://www.feedoil.pl/#kontakt). Wyślemy do Państwa pełną ofertę.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Nasze produkty w szczególny sposób polecamy osobom, które są odpowiedzialne za żywienie drobiu i zwierząt oraz dobór odpowiednich mieszanek i dodatków paszowych. Dlaczego warto wybierać nasze pasze? Szczegółowe informacje znajdziecie na stronie https://www.feedoil.pl/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Jeśli jesteście Państwo zainteresowani zakupem hurtowych ilości naszych koncentratów tłuszczowych, zachęcamy do kontaktowania się z naszymi pracownikami. Dane teleadresowe znajdziecie Państwo na stronie https://www.feedoil.pl/. Serdecznie zapraszamy!
Add a comment...

Post has attachment
Jakość naszych produktów na bieżąco kontrolowana jest w specjalistycznych laboratoriach. Dodatkowo świadczy o niej również terminowość dostaw oraz sprawne współdziałanie na każdym etapie produkcji i spedycji. Serdecznie zachęcamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą, dostępną na stronie http://www.feedoil.pl/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Nasza firma działając na rynku lokalnym - w Polsce i krajach ościennych - zdobywa doświadczenie nie tylko odpowiadające specyfice regionu, lecz także potrzebom globalnym. Jesteśmy świadomym uczestnikiem procesu produkcji żywności. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą, dostępną na stronie http://www.feedoil.pl/.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded