Profile cover photo
Profile photo
KOFEINA. Gęsicki R.
About
Posts

Post has attachment
Jedną z największych zalet automatów vendingowych jest całodobowa sprzedaż produktów bez konieczności zatrudniania sprzedawcy. Oczywiście jeśli urządzenia ulegną awarii przestaje mieć to znaczenie. Dlatego obsługą i serwisem naszych automatów zajmują się odpowiednio przeszkoleni pracownicy, którzy służą profesjonalną pomocą w krótkim czasie. Na stronie internetowej: http://kofeinalodz.pl/kontakt.html znajdziecie dane kontaktowe.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Naszym Klientom zapewniamy fachową pomoc w wyborze odpowiedniego urządzenia. Dzięki temu, że jesteśmy autonomicznym operatorem mamy pełną dowolność w wyborze oraz oferowaniu produktów, które znajdują się w naszych automatach sprzedających. Pozwala nam to również lepiej odpowiadać na potrzeby naszych Klientów. Zapraszamy do współpracy: http://kofeinalodz.pl/strona-glowna.html.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
W zimowe miesiące chętnie sięgamy po rozgrzewające napoje jak kawa, herbata czy gorąca czekolada. Dostęp do wszystkich z nich mogą Państwo mieć dzięki automatom sprzedającym firmy Kofeina: http://kofeinalodz.pl/. Zajmujemy się nie tylko sprzedażą automatów z gorącymi i zimnymi napojami, ale także ich szybkim transportem, profesjonalnym montażem oraz serwisem.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Czy wspominaliśmy już Państwu, że usługi vendingowe świadczymy blisko 20 lat? W tym czasie nasza firma nieustannie się rozwijała poszerzając jednocześnie swój asortyment o kolejne produkty sprzedawane w automatach z napojami oraz przekąskami. Obecnie w naszej ofercie znajdują się również dystrybutory wody pitnej oraz automaty ze zdrową żywnością. Wszystkie z nich znajdziecie na naszej stronie: http://kofeinalodz.pl/produkty/kategoria-produktow-1.html.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Z okazji Świąt Bożego Narodzenia życzymy Państwu zdrowia oraz wielu przyjemnych chwil spędzonych przy wigilijnym stole w gronie najbliższych osób. Niech święta będą czasem życzliwości, wzajemnego zrozumienia, a także miłych niespodzianek. W nachodzącym Nowym Roku wszelkiej pomyślności oraz spełnienia marzeń! http://kofeinalodz.pl
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Trudno rozpocząć dzień w pracy bez kubka gorącej kawy? Z naszym ekspresem ciśnieniowym każdy poranek będzie przyjemny i pełny energii! Wystarczy tylko jedna minuta, aby przygotować aż cztery aromatyczne napoje. Szybkie i proste w obsłudze ekspresy, to absolutny must have każdego biura! Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty: https://goo.gl/YbLyAA.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Awaria automatu z przekąskami? Spokojnie, nasi serwisanci pojawią się na miejscu maksymalnie w ciągu trzech godzin od zgłoszenia awarii. Dzięki temu, że do każdego z poszczególnych automatów przypisany jest jeden zespół serwisantów możemy szybko i sprawnie zająć się naprawą każdego z nich. Jeśli zatem potrzebują Państwo profesjonalnej obsługi automatów vendingowych zachęcamy do kontaktu: http://kofeinalodz.pl/kontakt.html.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Świeżo parzona herbata, espresso czy może kawa z mlekiem? Dzięki nowoczesnym automatom do gorących napojów możecie cieszyć się smakiem swoich ulubionych napojów w każdej chwili. To jednak nie wszystko! Firma Kofeina oferuje również automaty do napojów zimnych oraz automaty z przekąskami i zdrową żywnością. Z wszystkimi urządzeniami mogą Państwo dokładnie zapoznać się tutaj: http://kofeinalodz.pl/produkty/kategoria-produktow-1.html.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Czy wiedzą Państwo, że nasze automaty sprzedają kilkadziesiąt tysięcy słodyczy i napojów miesięcznie? Tak wysoki wynik może świadczyć tylko o tym, że automaty vendingowe cieszą się olbrzymią popularnością. Jeśli jesteście zainteresowani montażem tego rodzaju urządzeń zapraszamy do kontaktu: http://kofeinalodz.pl/kontakt.html. W ofercie posiadamy także dystrybutory wody pitnej oraz ekspresy do kawy.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Dzięki naszym automatom słodkie przekąski są dosłownie na wyciągnięcie ręki! Batony, ciastka, wafelki – co tylko chcecie! A jeśli pragniecie posiadać zawsze pod ręką także słodkie napoje skorzystajcie z naszej oferty w zakresie automatów vendingowych do zimnych napojów. Więcej informacji na stronie: http://kofeinalodz.pl/produkty/kategoria-produktow-1.html.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded