Profile cover photo
Profile photo
KOFEINA. Gęsicki R.
About
Posts

Post has attachment
Przypominamy, że zapewniamy bezpłatny dowóz i montaż naszych urządzeń. Nie muszą także martwić się Państwo o ewentualne usterki, ponieważ naszym Klientom oferujemy stały dostęp do bezpłatnej opieki serwisowej. Profesjonalny zespół pracowników firmy KOFEINA jest zawsze do Państwa dyspozycji: http://kofeinalodz.pl/o-firmie.html.
Photo

Post has attachment
Jeśli mają Państwo problemy z koncentracją, częstymi bólami głowy, suchą skórą lub wysychaniem błon śluzowych może to świadczyć o niedostatecznym nawodnieniu organizmu. Aby temu zapobiec należy wypijać co najmniej 1,5 litra wody dziennie. Waterlogic to automat, dzięki któremu zawsze będą mieli Państwo dostęp do wody pitnej, bez potrzeby wychodzenia do sklepu i zaopatrywania się w butelki. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową specyfikacją tego urządzenia: http://kofeinalodz.pl/produkty/kategoria-produktow-2/dystrybutory-do-wody.html.
Photo

Post has attachment
Zdajemy sobie sprawę z tego, że automaty vendingowe muszą być dostosowane do specyfikacji lokalu, w którym się znajdują. Dlatego w naszej ofercie znajdą Państwo automaty zarówno do gorących jak i zimnych napojów, a także słodyczy, słonych przekąsek czy zdrowej żywności. Skontaktujcie się z nami i wybierzcie automat najbardziej odpowiadający Waszym potrzebom: www.kofeinalodz.pl.
Photo

Post has attachment
O pobudzających i orzeźwiających właściwościach kawy przekonali się już chyba wszyscy. Ale czy wiecie, że kofeina to także doskonałe źródło przeciwutleniaczy? Odpowiadają one za neutralizację wolnych rodników, których nadmierna ilość przyczynia się do przedwczesnego starzenia się organizmu. Zapraszamy do spróbowania aromatycznej kawy z naszych automatów: https://goo.gl/nh9yMF.
Photo

Post has attachment
Automaty z przekąskami bywają wybawieniem w sytuacji, kiedy dopada nas ochota na coś do jedzenia, jednak natłok obowiązków w pracy nie pozwala wyjść do sklepu. Nie pozwólcie się zaskoczyć nagłemu głodowi i wyposażcie swoje miejsca pracy w automaty vendingowe: http://kofeinalodz.pl/produkty/kategoria-produktow-1.html. Dzięki nim zapewnicie sobie dostęp do smacznych przekąsek o każdej porze dnia.
Photo

Post has attachment
Naszym celem jest dostarczanie profesjonalnych urządzeń vendingowych. W ofercie posiadamy zarówno automaty do napojów zimnych i gorących, a także ekspresy do kawy czy dystrybutory wody pitnej. Nasi Klienci mogą również liczyć na regularne uzupełnianie asortymentu oraz fachowe usługi serwisowe. Zapraszamy: http://kofeinalodz.pl.
Photo

Post has attachment
Polecamy Państwa uwadze automaty do zimnych napojów: https://goo.gl/QGJUZo. Z pewnością docenią je wszyscy spragnieni zwłaszcza teraz, kiedy temperatury za oknem sięgają często 30 kresek powyżej zera. Nasze automaty cieszą się jednak popularnością nie tylko podczas upalnego lata, a również przez cały rok!
Photo

Post has attachment
Zapraszamy do współpracy firmy prywatne, państwowe, właścicieli biur oraz wszystkie inne instytucje, które chcą wzbogacić swój lokal o automaty vendingowe. Dbamy o różnorodność naszej oferty, ponieważ uwzględniamy indywidualne potrzeby naszych Klientów. Jesteśmy przekonani, że dzięki temu każdy znajdzie coś dla siebie: http://kofeinalodz.pl/produkty/kategoria-produktow-1.html.
Photo

Post has attachment
Jeśli posiadają Państwo jakiekolwiek pytania z zakresu naszej oferty lub potrzebujecie dodatkowych informacji na temat konkretnego urządzenia zapraszamy do kontaktu: http://kofeinalodz.pl/kontakt.html. Zachęcamy również do wysyłania wiadomości w formularzu kontaktowym, który dostępny jest na naszej stronie. Z przyjemnością udzielimy Państwu wyczerpujących odpowiedzi i rozwiejemy ewentualne wątpliwości.
Photo

Post has attachment
Firma KOFEINA z Łodzi należy do Polskiego Stowarzyszenia Vendingu. Nieustannie dbamy o jakość świadczonych przez nas usług, a także o różnorodny asortyment. Naszym Klientom oferujemy dowóz oraz montaż urządzeń na terenie Łodzi, a także gwarantujemy bezpłatną opiekę serwisową. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty: http://kofeinalodz.pl/strona-glowna.html.
Photo
Wait while more posts are being loaded