Profile cover photo
Profile photo
Łukasik Mariola. Lombard, komis, pożyczki pod zastaw
About
Łukasik Mariola. Lombard, komis, pożyczki pod zastaw's posts

Post has attachment
Wszystkich zainteresowanych zapraszamy nie tylko do naszego sklepu czy na stronę, ale również do obserwowania naszych aukcji na OLX. Znaleźć można na nich ciekawe przedmioty z wielu różnych branż: biżuterię, sprzęt AGD i RTV, konsole. Więcej na: http://lombard-komis.bytom.pl/oferta/. 
Photo

Post has attachment
Do każdego klienta, jego problemu i pożyczki podchodzimy indywidualnie. Dlatego właśnie terminy spłat naszych pożyczek ustalamy bezpośrednio z naszymi klientami! Warto skorzystać z usług naszego lombardu, o czym piszemy na: http://lombard-komis.bytom.pl/. 
Photo

Post has attachment
Nasze umowy to wzory wypracowane przez lata, dzięki czemu jesteśmy w stanie ograniczyć ilość formalności, gwarantując przy tym jasne warunki i minimalizując ryzyko. Warto właśnie z tego względu skorzystać z naszych usług. Więcej na: http://lombard-komis.bytom.pl/. 
Photo

Post has attachment
Przedmioty, które przyjmujemy w naszym lombardzie, to bardzo różnorodny sprzęt – dzięki temu mamy pewność, że każdy z naszych klientów będzie mógł skorzystać z naszych pożyczek. Więcej na ich temat przeczytać można na naszej stronie: http://lombard-komis.bytom.pl/. 
Photo

Post has attachment
To, że potrafimy doskonale określić wartość przedmiotu, jest jasne dla wszystkich tych, którzy odwiedzają nasz lombard – jest to zaletą naszego wieloletniego doświadczenia. Wartość pożyczki zawsze ustalamy uczciwie i solidnie! Więcej na: http://lombard-komis.bytom.pl/. 
Photo

Post has attachment
Serdecznie zapraszamy do kontaktowania się z naszą firmą, której dane znaleźć można pod adresem: http://lombard-komis.bytom.pl/kontakt/. Niesiemy wszelką pomoc związaną z udzielaniem pożyczek. Zapraszamy do odwiedzania nas! 
Photo

Post has attachment
Święta to okres rodzinnej atmosfery i odpoczynku – dlatego życzymy Państwu, by ich relaksacyjny charakter pozwolił na zebranie sił na cały rok. Niech zdrowie, szczęście oraz wszelka pomyślność towarzyszą Państwu nie tylko w tych kilku dniach! Tego życzy Lombard-Komis: http://lombard-komis.bytom.pl/. 
Photo

Post has attachment
Nasze umowy są proste i krótkie – podpisanie którejkolwiek z nich to bardzo szybka sprawa. Gwarantujemy minimum formalności, ponieważ wiemy, że czas to pieniądz. Terminy spłat ustalamy z naszymi klientami indywidualnie, gdyż dbamy o ich dobro: http://lombard-komis.bytom.pl/. 
Photo

Post has attachment
Pożyczka pod zastaw to bardzo atrakcyjna forma pożyczki, która polega na pobraniu pieniędzy za przedmiot, który w przypadku braku jej spłaty zostanie sprzedany. W ten sposób umożliwiamy naszym klientom odzyskanie płynności finansowej z szansą na wykupienie zastawionego przedmiotu! Więcej na naszej stronie: http://lombard-komis.bytom.pl/. 
Photo

Post has attachment
Od blisko 20 lat realizujemy usługę pożyczek pod zastaw, zawsze cechując się w naszej pracy uczciwością i dbałością o dobro klienta. Dlatego właśnie nasz Lombard-Komis to firma znana na lokalnym rynku; jakości naszych usług zaufało wielu. Zapraszamy do odwiedzin nie tylko naszej strony, ale i komisu: http://lombard-komis.bytom.pl/. 
Photo
Wait while more posts are being loaded