Profile cover photo
Profile photo
شرکت بین المللی پرسناژ
About
شرکت بین المللی پرسناژ's posts

Post has attachment

Post has attachment
خدمات دستگاه لیزر و بهره برداری از فناوری لیزر
معمولا بیشتر افراد زمانی که زخمی بر روی صورت یا بدن خود می بینند نا امید می شوند. به همین خاطر از بین بردن جای زخم یک مسئله مهم برای این افراد محسوب می شود. جای زخم معمولا به سختی درمان می شود و پوشاندن آن بسیار دشوار است. وجود چنین زخم هایی اجتناب ناپذیر است اما می توان جای آن را با تکنیک های مختلف کمتر کرد. افراد از روش های مختلفی برای از بین بردن جای زخم استفاده می کنند.
استفاده از کرم های موجود در بازار ممکن است جوابگو باشد اما بهترین روش استفاده از دستگاه لیزر برای از بین بردن جای زخم هاست. استفاده از لیزر برای حذف و از بین بردن چنین مواردی، یک رویکرد مهم برای کمرنگ تر کردن جای جوش و زخم محسوب می شود. شما فرد بسیار خوش شانسی هستید زیرا در عصری زندگی می کنید که استفاده از فناوری هایی همچون لیزر به درمان چنین مواردی کمک می کند.کاربرد فناوری لیزر برای درمان ضایعات عروقی موفقیت آمیز تر از ضایعاتی است که توسط التهاب ایجاد شده اند. این نوع زخم ها در بخش های مختلفی ایجاد نمی شوند و همین امر فرآیند درمان را ساده تر می کند.
دلایل ایجاد زخم ها متفاوت است. برخی از زخم ها بیشتر از سایر موارد بر روی پوست باقی می مانند. پوشاندن چنین زخم هایی معمولا دشوار است. حذف جای زخم با استفاده از ماشین لیزر می تواند فرایند ارزشمندی باشد. حتی قرمزی که بر اثر وجود زخم های متعدد بر روی پوست ایجاد می شود نیز بعد از لیزردرمانی ناپدید خواهد شد. برخی از لیزرها بر روی هموگلوبین هایی تمرکز دارند که این زخم ها را به رنگ صورتی یا قرمز کم رنگ در می آورد. درمان با لیزر می تواند زخم های فیزیکی را کمتر کند.

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment
Wait while more posts are being loaded