Profile cover photo
Profile photo
RG architects studio s.r.o.
7 followers
7 followers
About
Posts

Post has attachment
Rodinná vila pod Hrádkem od architekta Radomíra Grafka

Rodinná vila se nachází na jižním svahu v lokalitě „Pod Hrádkem“ v okrajové části města Varnsdorf. Celkové situování této vily na daném pozemku a dispoziční uspořádání domu umožňuje propojení interiéru s přilehlou zahradou a přestřešenou terasou s žádanými výhledy na panorama Lužických hor. Tento dům získal v anketě DŮM ROKU 2013 časopisu MŮJ DŮM 1.místo v internetovém hlasování a 2.místo v ceně čtenářů.
Add a comment...

Post has attachment
Projekty rodinných domů od RG architects studio s.r.o.

Pro jednotlivé stavebníky a investory provádíme zajištění inženýrské činnosti a vypracování všech stupňů projektové dokumentace a to od urbanistických a architektonických studií přes dokumentace k územnímu řízení, ke stavebnímu povolení až po zadávací dokumentace a dokumentace pro provedení stavby.
Add a comment...

Post has attachment
Soukromá mateřská škola TOS VARNSDORF a.s. je navržena v Západní ulici v centrální části Varnsdorfu. Budova reaguje na urbanistickou roztříštěnost okolí a snaží se na jedné straně o vizuální ucelení prostoru, na druhé straně pak o vytvoření ideálního prostředí pro děti předškolního věku. Půdorys ve tvaru elipsy s vnitřním atriem reaguje na přirozenou trajektorii běhu dítěte, hravost a zároveň variabilita interiéru vychází vstříc potřebám dětí.
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded