Profile cover photo
Profile photo
happy new skin
3 followers -
Lebo len zdravá pleť je krásna pleť
Lebo len zdravá pleť je krásna pleť

3 followers
About
Posts

Post has attachment
Pri písaní prvého článku o kozmetike, ktorá ma nepresvedčila svojou kvalitou som mala trochu pochybnosti. Či sa vám bude článok páčiť, či bude mať dostatočnú čitateľnosť, a hlavne či bude mať zmysel aj v budúcnosti pokračovať s týmto konceptom. Vaša spätná väzba ma však presvedčila, za jednoznačne áno. A tak miesto okamžitého transféru do koša, sa učím tieto nepodarky pre vás skladovať bokom. A keď sa ich nazbiera dostatočné množstvo kozmetiky, potom občas vzniknú tieto články. Vtedy podľa môjho profesionálne zdeformovaného subjektívneho názoru netreba zvažovať kúpu daného produktu.
Add a comment...

Post has attachment
Za posledný rok som si v práci všimla, že spolu s trendom používania výlučne prírodnej kozmetiky prišiel aj ďalší. Čistenie pleti vodou. Naozaj však táto metóda stačí na dôkladne vyčistenie pokožky? Odstráni iba čistá voda zvyšky použitého krému, vlastný maz, baktérie a nečistoty z vonkajšieho prostredia? Základy chémie podľa mňa nepustia, a tuk vodou neodstránite. Preto je ideálne, aby sme na čistenie pleti používali aj jemné odličovacie produkty.
Add a comment...

Post has attachment
Spálená pokožka? Zle nanesený samoopaľovací produkt? Make-up, ktorý nedrždí počas vysokých teplôt? Ak Vás trápi niektorí z uvedených problémov v ostatnom článku na blogu sa dozviete ako si s nimi poradiť.
Add a comment...

Post has attachment
Kozmetika @paulaschoice bola na mojom pomyselnom "wishliste" dosť dlhú dobu.🙌 Ale poznáte to, v prijatej pošte zasvieti newsletter so zľavovým kupónom, a plánom je koniec. Kupujete aj to, čo nie je treba.💸 Alebo, len to čo nie je treba??? Nákup od Pavlíny bol však veľmi potrebný. 📌Počas liečby s izotretinoínom bola kvalita mojej pleti ako na hojdačke. Preto som si povedala, že je ideálny čas dať šancu populárnej americkej značke, ktorá nepoužíva ani farbivá ani parfumáciu vo svojich produktoch.❣ Vybrala som si radu skin recovery, ktorá sľubuje regeneráciu, upokojenie a 💦 hydratáciu, a ak Vás zaujíma ako som s ňou bola spokojná zistíte to v novej recenzii na blogu.
Add a comment...

Post has attachment
Kozmetický priemysel ponúka nespočetné množstvo pomôcok. Pričom len máločo dokáže prekonať klieštiky na mihalnice. A aj napriek tomu sú stále nedocenené. Táto skvelá pomôcka dokáže v priebehu pár sekúnd výrazne zmeniť váš pohľad, a to doslova. Pomocou kvalitných klieštikov a správnej aplikácie pôsobia mihalnice omnoho dlhšie a hustejšie. Pokiaľ sú padnuté viečka vaša nočná mora, tak práve klieštiky sú ultimátne tajomstvo, ako ich pozdvihnúť. A hlavne preto si myslím, že kliešte patria do každej kozmetickej taštičky. Ak ich už používate budem rada ak mi poviete, ktorý druh je vaším favoritom.
Add a comment...

Post has attachment
Ahojte, verím , že s dnešnou recenziou poteším množstvo z Vás, nakoľko značku Deciem ste si neustále dopytovali na blogu. Ako som spomínala v prvej recenzii na The Ordinary, nepamätám si, žeby nejaká iná značka dokázala vyvolať taký rozruch okolo svojich produktov. Hlavnou príčinou tohto masívneho ošiaľu sú cenovky pri ich kozmetike. Väčšina produktov stojí pod 10 €. Zároveň je to aj najväčší problém, pretože DECIEM ( spoločnosť, ktorej patrí The Ordinary, NIOD a HYLAMIDE) expanduje tak rýchlo, že nestíha vyrábať. Čakať na jeden produkt viac ako mesiac nie je u nich nič neobvyklé.
Add a comment...

Post has attachment
Ahojte 🙋‍♀️, ak máte chvíľku času prečítajte si najnovšiu recenziu na blogu. Tentokrát Vám predstavím podkladý krém, očný krém a lesk na pery od značky Kryolan. 👇😘👌
Add a comment...

Post has attachment
Pred začatím každej plesovej sezóny dokupujem do svojej profesionálnej výbavy rôzne lesklé a metalické produkty. Či už sú to pigmenty, tekuté linky alebo krémové očné tiene. Viem, že ich v tom období využijem. A z rovnakého dôvodu som si kúpila aj Dior Metalizer v odtieni Platine Fusion. Je to multifunkčný krémový produkt, ktorý môžete použiť ako na oči tak aj na pery. Kupovala som ho vo Fann Parfumérii a za 8 ml produktu som zaplatila 27,40 €.
Add a comment...

Post has attachment
Keď počujem, že sa niekto odličuje iba s micelárnou vodou, tak ma oblieva pot. Profesionálna deformácia sa nezaprie, a vtedy neviem kde začať skôr, aby som vyvrátila reklamné tvrdenia o šetrnosti tohto „zázraku“. Lebo nijako inak ani micelárnu vodu neprezentujú. Táto číra tekutina má efektívne, rýchlo a ľahko odstrániť akýkoľvek make-up. Popri tom by mala byť ešte šetrná na pokožku a vhodná pre všetky typy pleti. S kúpou micelárnej vody by ste mali zabudnúť na všetky pleťové mlieka, odličovacie gély, alebo balzamy. Aspoň to sa dozviete pri nákupe micelárnej vody. Ale zamýšlali ste sa ako je možné, že priezračne číra voda dokáže nahradiť všetky čistiace produkty na pleť? A ešte má byť aj šetrná navyše?
Add a comment...

Post has attachment
🙋‍♀️ Krásny Štvrtok. 🤗 ak máte chvíľku času mrknite na blog, kde na vás čaká od včera nová recenzia venovaná @weledask produktom. ⚕🍀 Už ste mali produkty z tejto značky? A ako ste s nimi boli spokojné? Ja sa vždy vraciam iba k mandľovej rade, ✔alebo krému skin food a tie mi veľmi vyhovujú.😍
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded