Profile cover photo
Profile photo
Yaparım Ben
2 followers -
Yaparım Ben ve Bence Sende Yaparsın
Yaparım Ben ve Bence Sende Yaparsın

2 followers
About
Posts

Post has attachment
Klonlama, bir sabit sürücünün içeriğini diğerine kopyalamanın en hızlı ve kolay yoludur. İşte işi bitirmek için En iyi Disk Klonlama Programı listesi.

Yeni bir sabit sürücüye yükseltme işlemindeyseniz, SSD veya geleneksel sabit disk, eski verilerinizi kopyalayarak klonlama yazılımı kullanılarak en iyi şekilde yapılır.

Bu, özellikle mevcut sürücü Windows yüklemenizi içeriyorsa, bunu manuel olarak kopyalamak imkansız olduğundan doğrudur.

#disk #klon #kopyalama #program #Windows10

https://www.yaparimben.com/en-iyi-disk-klonlama-programi/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
En iyi Ücretsiz El Feneri Uygulamaları, makalemizde hem iOS hemde Android işletim sistemi için 6 en iyi el feneri uygulaması hakkında yazdık.

Loş bir park yeri düşünün. Merdivenlerin kullanılması gereken lambasız bir sokak. Dağlardaki kayalık bir yol ... liste uzayıp gidiyor. Tüm bu durumlarda, telefonunuzda güçlü, kullanımı kolay bir el feneri uygulaması olması, kullanışlı ve hatta güvende olmanıza yardımcı olabilir.

#elfeneriindir #elfeneriindirücretsiz #elfeneriyükle #eniyielfeneriuygulaması #fener

https://www.yaparimben.com/en-iyi-ucretsiz-el-feneri-uygulamalari/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
En Çok Kullanılan Sosyal Medya, Ölmekte olan bir sosyal medya ağı kullanıyor olabilirsiniz. En iyi sosyal ağ sitelerini burada bulabilirsiniz.

ÖNEMLİ UYARI: Kendinizi ve çocukları çevrimiçi çocuk avcılarının tehlikeleri konusunda daima eğitin.

#ençokkullanılansosyalağlar #eniyisosyalağ #eniyisosyalmedya #enpopülersosyalmedyalar

https://www.yaparimben.com/en-cok-kullanilan-sosyal-medya-siteleri/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Herhangi bir veri kaybı olmadan daha büyük bir dik veya bir SSD'ye geçmek isteye bilirsiniz. Windows 10 Disk Klonlama nasıl yapılır aşağıda açıklanmıştır.

Sabit Diskin bir kopyasını yapmak isteyebileceğiniz birkaç neden vardır. İlk ve en barizi yedeklemedir, böylece ana diske birşey olursa hızlı bir şekilde çalıştırabilirsiniz. İkincisi, daha büyük bir diske veya geleneksel bir sabit diskten hızlı bir SSD'ye geçiş yapıyor olabilirsiniz.

#diskklonlama #diskkopyalama #ssdkopyalama #Windows10

https://www.yaparimben.com/windows-10-disk-klonlama/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Sabit Disk Nasıl Biçimlendirilir makalemizde Windows 10 işletim sisteminde sabit sürücüyü biçimlendirmek için işlem adımlarını paylaşıyoruz.

Sabit diski biçimlendirmek yeni bir başlangıç ​​sağlar, gerçek bir bahar temizliğinin nasıl yapacağınızı göstereceğiz. Burada, diskteki tüm verileri silmek ve işi doğru şekilde yapmak için bilmeniz gereken her şeyi açıklayacağız. İşlem, tek sabit sürücünüz olup olmadığına ve yedek PC'niz olup olmadığına bağlı olarak farklı olabilir.

#biçimlendir #raid #sabitdisk #sata #Windows10

https://www.yaparimben.com/sabit-disk-nasil-bicimlendirilir/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Samsung Galaxy Note 8 Hard Reset işlemini nasıl yapacağınızı ayrıntılı şekilde Galaxy Note 8 Hard Format adımlarını makalemizde anlatacağız.

Mobil cihazlarda uygulanan hard reset işlemi aynı menüde olup desen yada telefon kilidi unutulma durumunda tuşlar yardımıyla sıfırlama yapılacaksa sadece cihaza göre tuşların yeri değişkenlik gösterebilir.

Telefonunuzdaki tüm verilerin tamamen silinmesini istiyorsanız hard reset işlemini uygulamanız gerekmektedir.

#format #galaxy #HardReset #note8 #samsung #sıfırlama

https://www.yaparimben.com/samsung-galaxy-note-8-hard-reset/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Badoo Hesabı Nasıl Silinir, üyelik sonlandırma yada hesap kapatma işlemleri nasıl yapılır? gibi sorularınıza makalemizde cevap bulabileceksiniz.

Badoo, kişilerle tanışmak ve arkadaş edinmek bu uygulamanın ülkemizde önemli sayıda kullanıcı kitlesi bulunan sosyal medya platformlarından biridir.

Ülkemizde de oldukça popüler sosyal medya ücretsiz ve ücretli olarak iki farklı üyelik sunmaktadır. Badoo hesabınız var kullanmak istemiyorsanız.

#badoo #badoosilme #hesap #internet #silme #sosyalmedya

https://www.yaparimben.com/badoo-hesabi-nasil-silinir/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
YouTube’un yaş kısıtlamalı içeriğine erişmek zor olabilir. ancak Oturum Açmadan Youtube Yaş Sınırlamasını Kaldırma için birkaç yolumuz vardır.

YouTube, belirli videoların belirli yaşlar için uygun olmadığına karar vermesini kısıtlar ve bu birkaç farklı nedenden dolayı olabilir. Bir hesabınız olmadığı veya oturum açmak istemediğiniz için bunlara erişmeye çalışıyorsanız, bu yaş kısıtlamalı içeriğe de erişim zor değildir.

#hile #internet #sosyalmedya #yaş #youtube

https://www.yaparimben.com/youtube-yas-sinirlamasini-kaldirma/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Gönderilen bir WhatsApp Mesajlarını Silmek kolaydır, ancak bir zaman sınırı vardır. Bunun nasıl çalıştığını, zaman sınırını aşmanın geçici bir çözümünü açıklıyoruz.

Gönderilen bir WhatsApp mesajının silinmesi basittir: seçmek için mesaja dokunup basılı tutun, çöp kutusu simgesine dokunun ve ardından 'Herkes için sil' seçeneğine dokunun. Bunu varsayılan olarak yapmak için yedi dakikanız var, ancak aşağıda açıkladığımız gibi bu süre uzatılabilir.

#mesaj #WhatsApp #whatsappiletilerinasılsilinir #whatsappmesajlarınasılsilinir

https://www.yaparimben.com/okunmadan-once-whatsapp-mesajlarini-silmek/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
İnternet'teki bazı web sayfaları ve içeriği tüm izleyiciler için uygun değildir. Bu nedenle Çocukları İnternet'teki Zararlı İnsanlardan Korumak gerekir.

Aşağıda çocuğunuzu uygun olmadığını düşündüğünüz zararlı materyallerden veya web sayfalarından korunmasını sağlamak için yapabileceğiniz farklı adımların listesi yer almaktadır.

Çocuklarınızın İnternetin tehlikeleri ve internette ne yapmaları gerektiği ile ilgili konuşun.

#çocuk #internet #istismar #koruma

https://www.yaparimben.com/cocuklari-internetteki-zararli-insanlardan-korumak/
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded