Profile cover photo
Profile photo
IN-NOVA
229 followers -
Profesjonalizm, dokładność i terminowość zapewniają nam zadowolenie klientów.
Profesjonalizm, dokładność i terminowość zapewniają nam zadowolenie klientów.

229 followers
About
Posts

Public
Pytanie do eksperta: W jaki sposób najlepiej prowadzić dział kadr i płac w Krakowie?

Odpowiedź eksperta: Wielu przedsiębiorców, którzy podjęli się samodzielnego prowadzenia działalności gospodarczej, pierwszy problem napotkali w kwestii prawidłowego zarządzania działem kadr i płac, który ściśle wiążę się z zatrudnianiem pracowników oraz rozliczaniem się z nimi w ramach wykonywanej pracy.

Nie da się ukryć, że formalności związane z prowadzeniem księgowości w swojej firmie są liczne i przede wszystkim skomplikowane. W związku z tym, z myślą o naszych Klientach, którzy pragną skupić się na realizacji celów obranych na początku działalności.

Prowadzenie kadr w Krakowie jest o tyle prostsze, że istnieje wiele firm świadczących usługi właśnie w tym zakresie. Biura zajmujące się obsługą działu kadr i płac w firmach oferują swoim Klientom pomoc w prowadzeniu ewidencji zatrudnienia, rozliczaniu pracowników, sporządzaniu dokumentów związanych z zatrudnieniem, jak również sporządzaniu deklaracji rozliczeniowych wobec Zakładu Ubezpieczeń Społecznych oraz Urzędu Skarbowego.

Mając na uwadze pomoc przedsiębiorcom w prowadzeniu działu kadr i płac, chcemy zaoferować Państwu swoją pomoc, która pozwoli skupić się na realizacji firmowych priorytetów, bez obaw o to, iż obowiązki kadrowe zostaną nie wypełnione. W związku z tym, zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą, w której zawarte usługi, z pewnością przyczynią się do rozwoju prowadzonego przedsiębiorstwa.

Przedsiębiorco, powierz obsługę kadrową Twojej firmy w ręce ekspertów! Zapraszamy do kontaktu!

#obsługakadrowa #kadryipłace #usługikadrowe
Add a comment...

Post has attachment
Jeżeli chciałbyś prowadzić własną działalność i jesteś zainteresowany założeniem spółki komandytowej, to koniecznie powinieneś zapoznać się z kilkoma informacjami, które dotyczą procesu jej rejestracji. Jako osoba ambitna, na pewno chciałbyś, aby zadanie to zostało wykonane jak najlepiej. W takim razie musisz wiedzieć, że proces ten nie należy do łatwych, więc zaleca się, aby zadanie to powierzyć firmie, która się na tym zna, dzięki czemu szybko i sprawnie zarejestruje Twoją spółkę. #spółkakomandytowa

W załączonym odnośniku omawiamy kwestie takie, jak:
- na czym polega #rejestracjaspółki komandytowej,
- czas trwania procesu rejestracji spółki komandytowej,
- kwestie, na które warto zwrócić uwagę przy rejestracji,
- informacje na temat tego, jak zgłosić spółkę do #KRS,
- informacje na temat uprawnień wspólników,
- informacje na temat tego, jak zgłosić spółkę do ZUS.
Add a comment...

Post has attachment
Zakupienie gotowej #spółki z o.o. zastanawia wiele osób. Nie jest to typowy sposób rozpoczynania działalności gospodarczej, jednak przynoszący sporo korzyści dla przedsiębiorców. Zakupienie gotowej spółki z o.o. nie wymaga przeprowadzania rejestracji firmy samodzielnie. Nie trzeba zajmować się ogromną ilością dokumentacji czy udawać się do notariusza w celu sporządzenia umowy spółki. Pozwala to również zaoszczędzić czas i rozpocząć działalność gospodarczą w spółce w ciągu kilku dni. Jednak czy zakup półrocznej spółki jest również korzystnym rozwiązaniem?

#prowadzeniespółki #zakupspółki
Add a comment...

Post has attachment
Wraz z końcem każdego roku podatkowego, przedsiębiorstwa zobowiązane są do sporządzenia sprawozdania finansowego, które przedstawi osiągnięte przez nie wyniki finansowe, a także określi aktualną sytuacje w firmie.

#finanse #firma #księgowość
Add a comment...

Post has attachment

Post has attachment
Szeroki pakiet usług jakie oferują biura rachunkowe dla swoich Klientów sprawia, że ich konkurencyjność i popularność na rynku wzrasta z dnia na dzień. Coraz więcej firm rezygnuje z prowadzenia samodzielnej księgowości czy korzystania z usług księgowej, w zamian za to decydują się na podjęcie współpracy z biurem rachunkowym.

#usługiksięgowe #księgowość #kadryipłace
Add a comment...

Post has attachment
Jeżeli ktoś z Państwa jest zainteresowany założeniem własnej spółki z o.o., powinien koniecznie zapoznać się z naszą ofertą.

Jednak zanim zechcą Państwo przystąpić do rejestracji spółki, przedstawiamy artykuł na temat tego, w jaki sposób można zarejestrować spółkę.

#rejestracjaspółki #spółka #zakładaniespółki
Add a comment...

Post has attachment
Rejestracja własnej działalności jest koniecznością, lecz w zależności od wybranej formy prawnej przedsiębiorstwa, może przebiegać różnie.

Koszty usług biura rachunkowego są różne i zależą od wielu czynników. Wpływ ma na pewno to, jakie biuro prowadzi księgowość. Czy jest mniejsze czy większe? Jak długo zajmuje się prowadzeniem księgowości? Jaki sztab ekspertów zatrudnia?

To wszystko wpływa na to, jak kształtują się dokładniej ceny prowadzenia księgowości przez biura rachunkowe.

#biurorachunkowe #księgowość #obsługaksięgowa
Add a comment...

Post has attachment
Spółka kapitałowa to prawna forma organizacji podmiotów gospodarczych, której zasadniczym celem jest prowadzenie dużych korporacji.

Sprawdź czym charakteryzuje się owa forma prowadzenia działalności gospodarczej i co więcej warto o niej wiedzieć.

#spółkakapitałowa #spółka #własnafirma
Add a comment...

Post has attachment
Ceny za #usługiksięgowe są bardzo różnorodne i ich wysokość zależy od wielu czynników. Nie da się jednoznacznie określić ile kosztuje #księgowość dla małych, średnich czy dużych firm. Prowadzenie księgowości dla #spółki z ograniczoną odpowiedzialnością zaczyna się już od 200 złotych miesięcznie.

Add a comment...
Wait while more posts are being loaded