Profile cover photo
Profile photo
DigiArt Solutions
About
Posts

Post has attachment
5 põhjust, miks võiks luua ettevõttele Twitterisse konto:
* Uute kontaktide, klientide ja partnerite leidmine
* Oma klientidele (sh tulevastele klientidele) lähemal ja kättesaadaval olemine
* Kursisolemine sellega, millega tegelevad sama valdkonna inimesed, sh konkurendid
* Võimalus aegsasti reageerida oma firma mainimistele Twitteris
* Tõsta oma veebilehe külastatavust
Loe kuidas seda teha http://digiart.ee/kas-motet-turundada-twitteris/
Add a comment...

Post has attachment
Miks peaks väikefirma kasutama turundamiseks Facebooki?
Eestis on ligi 600 000 aktiivset Facebooki kasutajat, mis moodustab umbes poole elanikkonnast. Ja väga suure tõenäosusega on ka Sinu kliendid nende hulgas. Kas Sinu ettevõttel on Facebookis oma fännileht, läbi mille klientidega suhelda ja ennast pildil hoida? Kui mitte, siis jätad Sa kasutamata ühe väga tähtsa ja efektiivse turunduskanali.
Facebooki fännilehe eesmärk ei pea olema suure hulga jälgijate kogumine, vaid oluline on nende kvaliteet ehk see, kas nad on või saavad Sinu potentsiaalseteks klientideks.
http://digiart.ee/miks-peaks-vaikefirma-kasutama-turundamiseks-facebooki/
Add a comment...

Post has attachment
Aastal 2016 ilma sisuturunduseta enam ei saa. Seda kasutavad nii suured kui väikesed ettevõtted. Miks? Sest see töötab. Läbi selle saad firmale uusi kliente, uusi müüke. Sisuturunduse eesmärk ei ole agressiivne reklaam ega müük, vaid väärtuse loomine. Sisuturundus on turundusplaani osa ja see tähendab oma sihtgrupile vajaliku ja huvitava sisu loomist.
http://digiart.ee/5-nippi-sisuturundamisega-alustamiseks/
Add a comment...

Post has attachment
Turundusplaan… Kas väikefirmale on seda vaja!? Vastus on lihtne – jah, on küll! Kõige sagedasem turundusviga, mida väikeettevõtted teevad, ongi turundusplaani puudumine. Milleks seda vaja on – raha ja aja kokkuhoid. Turundusplaani puudumisel võib olla erinevaid põhjuseid - liiga palju muid asju on vaja teha, ei oska kusagilt alustada, peaks kõigepealt vaatama kuidas asjad sujuvad, raha pole, kas ja kellele seda üldse vaja on, toode on niigi hea milleks seda veel turundada… Kas tuleb tuttav ette?
http://digiart.ee/turundusplaan-kas-vaikefirmale-on-seda-vaja/
Add a comment...

Post has attachment
Tänapäeval on oma toote, teenuse või firma reklaamimiseks palju erinevaid võimalusi. Nendest üks võimsamaid on kahtlemata sisuturundus. Tegelikult ei ole selles mitte midagi uut, põhjus, miks sellest üha enam räägitakse on lihtsalt see, et kaasajal töötab see paremini kui teised vahendid. Inglise keeles on ütlus: Content is King ehk sisu on kuningas. Ja sellest me täna räägimegi.
http://digiart.ee/sisuturundus-ehk-content-is-king/
Add a comment...

Post has attachment
Design thinking ehk disainmõtlemine on märksõna, millest on nüüdseks kuulnud ilmselt iga turundaja. Disaineriks saamine võtab aastaid, kuid hea uudis on see, et ka mittedisainerid võivad õppida mõtlema disaineritele kohaselt ning kasutada nende oskusi juhtimises ja innovatsioonis.
http://digiart.ee/mis-on-disainmotlemine-ja-millega-seda-suuakse/
Add a comment...

Post has attachment
Milleks turundada sotsiaalmeedias? Aega pole, teadmisi ka mitte, raha vähe, veel üks lisakohustus? Milleks!? Aga elu näitab, et teisiti enam ei saa. Asi on lihtne – kui Sina seda ei tee, siis võid kindel olla, et konkurendid teevad. 
http://digiart.ee/milleks-sotsiaalmeedia-turundus-meile-pole-seda-vaja/
Add a comment...

Post has attachment
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded