Profile cover photo
Profile photo
Auto Moto Szkoła
About
Posts

Post has attachment
Szukasz dobrej szkoły nauki jazdy w Nowym Sączu i masz mnóstwo pytań? Nie zwlekaj i śmiało pisz do nas! Nasi doświadczeni i mili pracownicy szybko i wyczerpująco odpowiedzą na każde pytanie. Skontaktuj się z nami: http://motoszkola.info/kontakt/.
Photo

Post has attachment
Jak najszybciej znaleźć dobrą pracę? Wystarczy zostać etatowym kierowcą! Zdajemy sobie sprawę, że to bardzo odpowiedzialne zadanie, dlatego możesz mieć pewność, że na kursie jazdy na autobusy bądź samochody ciężarowe w naszej szkole nauczysz się najwięcej i najdokładniej. Nasz OSK ma bardzo wysoką zdawalność – sprawdź szczegóły na naszej stronie: http://motoszkola.info/oferta/.
Photo

Post has attachment
Nasza szkoła jazdy w Nowym Sączu promocji i rabatów się nie boi ;) Lubimy uczyć za rozsądną cenę, dlatego zalecamy, aby dowiadywać się o aktualne zniżki. Więcej informacji znajdziecie na naszej stronie: http://motoszkola.info/oferta/.
Photo

Post has attachment
Posiadamy wieloletnie doświadczenie w zakresie szkolenia kierowców wszystkich kategorii. Dysponujemy nowoczesną flotą pojazdów oraz własnym placem manewrowym. Zajęcia teoretyczne oraz lekcje nauki jazdy odbywają się w terminach dogodnych dla kursantów. Jeśli pragniecie dołączyć do grona zadowolonych kierowców zapraszamy do zapisania się na kurs w Auto-Moto Szkole: http://motoszkola.info/oferta/.
Photo

Post has attachment
Wśród kursantów nauki jazdy często panuje przekonanie, że ciężko jest uzyskać pozytywny wynik państwowego egzaminu na prawo jazdy za pierwszym podejściem. Kursanci zazwyczaj skarżą się na stres towarzyszący temu wydarzeniu. Oczywiście stres w takiej sytuacji jest zupełnie normalnym zjawiskiem. Jesteśmy jednak przekonani, że opanowanie praktycznych umiejętności w trakcie kursu pomoże zredukować stres podczas egzaminu. Właściwe przygotowanie kursantów gwarantuje Auto-Moto Szkoła z Nowego Sącza: http://motoszkola.info/.
Photo

Post has attachment
Auto-Moto Szkoła dysponuje profesjonalną salą wykładową zaopatrzoną w niezbędne pomoce naukowe, dzięki którym szybko opanują Państwo teoretyczne podstawy nauki jazdy. Praktyczne umiejętności Kursanci szkolą na takich samych pojazdach jak podczas egzaminu w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego. Więcej informacji o naszej szkole znajdziecie na stronie internetowej: http://motoszkola.info/.
Photo

Post has attachment
Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych Kursantów, dlatego kalendarz jazd dostosowujemy indywidualnie do Waszych potrzeb. Jeśli potrzebujecie przełożyć umówioną wcześniej jazdę wystarczy się z nami skontaktować i ustalić nowy, dogodny dla Was termin. Wszelkie dane kontaktowe znajdziecie na naszej stronie internetowej: http://motoszkola.info/kontakt/.
Photo

Post has attachment
Wiele osób decyduje się na zrobienie kursu prawa jazdy z uwagi na to, że w przyszłości będzie im ono potrzebne. Oczywiście każda motywacja, która skłoni nas do nabycia nowych umiejętności jest dobra. Warto jednak pamiętać, że prowadzenie samochodu, to także przyjemność i zwyczajnie szkoda byłoby ją sobie odbierać. Dlatego wszystkich niezdecydowanych zapraszamy do zapisania się na kurs już dzisiaj: http://motoszkola.info/KONTAKT/.
Photo

Post has attachment
Prowadzimy szkolenia w zakresie prawa jazdy w kategoriach od A do D. Uczymy w oparciu o wieloletnie doświadczenie. Przyszłych kierowców przygotowujemy nie tylko pod kątem egzaminu, ale przede wszystkim do bezpiecznej jazdy. Zapisując się do AUTO-MOTO Szkoły otrzymacie fachowy kurs wiedzy teoretycznej oraz praktyczną naukę w bezstresowej i miłej atmosferze. Zapraszamy: http://motoszkola.info/.
Photo

Post has attachment
Jazda na łuku czy ruszanie na wzniesieniu, to dwa z wielu elementów, które należy opanować, aby zdać egzamin na prawo jazdy. Początkujący Kursanci zwykle mają z tym problem. Auto-Moto Szkoła http://motoszkola.info/o-nas/ posiada własny plac manewrowy, na którym przyszli kierowcy mogą szlifować umiejętności tak długo, aż opanują je do perfekcji.
Photo
Wait while more posts are being loaded