Profile cover photo
Profile photo
Zakład Pogrzebowy Norbert Machnik
About
Posts

Post has attachment
Kompleksowy charakter usług pogrzebowych to nie wszystko. Nasz Zakład pozostaje w pełnej gotowości, aby służyć Państwu 24 godz. na dobę. Dalsze szczegóły dotyczące oferty przybliży Państwu nasza strona internetowa: http://www.machnik.ozimek.pl/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Wiemy, jak ważne dla naszych Klientów jest kompleksowe podejście do organizacji ceremonii pogrzebowej, co pozwala w dużym stopniu odciążyć Ich w tych trudnych chwilach. Centrum Pogrzebowe Machnik oferuje kompletną obsługę pogrzebu, włącznie z przygotowaniem stypy: http://www.machnik.ozimek.pl/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Nasza oferta obejmuje również transport krajowy i międzynarodowy ciał i prochów. Centrum Pogrzebowe dysponuje taborem karawan, które są przystosowane do przewozu. Zachęcamy, aby zapoznali się Państwo z naszą kompleksową ofertą: http://www.machnik.ozimek.pl/837-transport/28390-transport-zmarlych.html.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Centrum pogrzebowe Machnik posiada dwa punkty. Pierwszy z nich zlokalizowany jest w Ozimku, przy ulicy Piotra Kruczki 13, natomiast drugi w Opolu, przy ulicy Książąt Opolskich 32. Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania dotyczące naszej oferty, zachęcamy do skontaktowania się z nami za pomocą danych teleadresowych zamieszczonych na naszej stronie: http://www.machnik.ozimek.pl/839-kontakt.html.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Do Państwa dyspozycji pozostawiamy „Restaurację Rodzinną”, przyjmującą zgłoszenia całodobowo. Jeżeli dany termin okaże się już zajęty, zaproponujemy Państwu inny, zastępczy lokal. Dalsze informacje przybliży Państwu strona internetowa Centrum Pogrzebowego „Machnik”: http://www.machnik.ozimek.pl/841-restauracja-rodzinna/28363-restauracja-rodzinna.html.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Wychodząc na przeciw zróżnicowanym potrzebom naszych Klientów, zapewniamy kompleksową obsługę z zakresu usług pogrzebowych, od przechowania osoby zmarłej, przez oprawę ceremonii pogrzebowej, po organizację stypy w „Restauracji Rodzinnej”. Zadbamy o każdy szczegół godnego pochowku: http://www.machnik.ozimek.pl/841-restauracja-rodzinna/28363-restauracja-rodzinna.html.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
W naszej ofercie posiadamy również szeroki wybór nagrobków oraz pomników granitowych, zarówno w standardowym kształcie oraz rozmiarze, jak i wykonywane na indywidualne zamówienie klienta. Dlatego też zachęcamy do kontaktu z naszym zakładem pogrzebowym i omówienia szczegółów zlecenia wykonania nagrobku lub pomnika. http://www.machnik.ozimek.pl/835-uslugi-pogrzebowe.html
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Nasz zakład pogrzebowy oferuje profesjonalne przygotowanie ciała zmarłego do ceremonii pogrzebowej. Dlatego też przygotowaliśmy do wyboru szeroki wachlarz usług związanych z przygotowaniem nieboszczyka. Co ważne, oferujemy również możliwość przechowania zwłok do momentu pogrzebu. http://www.machnik.ozimek.pl/835-uslugi-pogrzebowe.html
Photo
Add a comment...

Post has attachment
W siedzibie naszej firmy lub też na stronie internetowej możecie Państwo zapoznać się z szeroką ofertę trumien oraz urn. Oferujemy najwyższej jakości trumny wykonane z drewna oraz z dekoracyjnymi elementami. Oprócz funeraliów oferujemy również wiązanki, wieńce oraz pomniki. http://www.machnik.ozimek.pl/835-uslugi-pogrzebowe.html
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Nasza firma pogrzebowa organizuje oraz przeprowadza ceremonie pogrzebowe, dostosowane do powagi sytuacji i które umożliwiają godne pożegnanie zmarłej osoby. Z wielka chęcią również dostosujemy nasze ceremonie do indywidualnych próśb klientów. W związku z tym zachęcamy do kontaktu z naszym zakładem pogrzebowym i omówieniem szczegółów ceremonii! http://www.machnik.ozimek.pl/835-uslugi-pogrzebowe.html
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded