Profile cover photo
Profile photo
Lucie Šťastná
21 followers
21 followers
About
Posts

Post has attachment
Detailní popis a informace o městské policii v Praze. Co všechno musí strážníci každý den kontrolovat, kde je nejvyšší výskyt zlodějů a vykrádání aut a kde naopak kriminalita klesá? To všechno se dozvíte v článku o MP v Praze. Mimochodem, víte, že MP Praha je jednou z největších městských policií u nás a také MP, která musí řešit nejvíce případů?
Add a comment...

Post has attachment
Vojenská policie spadá přímo pod ministerstvo obrany, jedná se další bezpečnostní složku v ČR. Společně s policii jsou nepostradatelnou složkou pro náš stát. V současné době se vojenská policie nejvíce zabývá otázkou IS a bezpečnosti občanů ČR. Kontrola letadel na letišti Václava Havla je samozřejmostí. Nelegální přistěhovalci a trestné činy páchány v souvislosti s imigrací, to je práce Vojenské +Policie ČR .
Add a comment...

Post has attachment
Cizinecká policie je vysoce specializovaná složka spadající pod +Policie ČR . Zabývá se migrací, trestné činnosti páchané cizinci, mezinárodní spoluprací, bezpečností na letištích a dalšími úkoly spojenými s cizinci. Přečtěte si článek o cizinecké policii, dozvíte se kde se nachází oddělení a jaká je otevírací doba.
Add a comment...

Post has attachment
Věděli jste, že městská policie nespadá do +Policie ČR ? Jedná se o bezpečnostní složku českého státu, kterou financuje a řídí samotné město. Strážníci, kteří vykonávají službu mají za úkol bezpečnost města, dodržování vyhlášky města a všech zákonů ČR. Více informací o městské policii naleznete ve článku: http://www.policie.cr/mestska-policie/
Add a comment...

Post has attachment
Krajská ředitelství Policie České republiky mají na starosti své široké území a jeho správný chod. Starají se o bezpečnost občanů, dopravní informovanost a všeobecné dodržování zákonů. Článek vám představí zajímavosti ze světa +Policie ČR 
Add a comment...

Post has attachment
Policie České republiky je rozdělena na jednotlivé útvary. Každý útvar má na starosti speciální úsek a dohromady tvoří dokonalou společnost proti trestné činnosti. Přečtěte si o jednotlivých útvarech a práci +Policie ČR   více.
Add a comment...

Post has attachment
Působení Policie České republiky se dotýká nás všech. Ať už policisty máte rádi či nikoliv, zavítejte na stránku +Policie ČR  a přečtěte si zajímavosti, které jste možná netušili. Policie České republiky tvoří propracovaný celek, který vás chrání. Obecný úvod do tajů a zajímavostí o Policii ČR je k přečtení právě nyní. Jak probíhá vyšetřování? Co musíte udělat pro to, abyste se dostali k PČR? Vše se dozvíte, když kliknete na tento článek. http://www.policie.cr.
Add a comment...

Post has attachment
Velmi detailně jsme se podívali na nabídku velice oblíbené banky v ČR. Jedná se o pátou největší banku v České republice. Mezi obyvateli je oblíbená, také díky svému přístupu a zajímavým moderním službám.
Podívejte se na širokou škálu služeb a výhodných půjček v našem článku. http://www.banky.cr/raiffeisenbank/
Add a comment...

Post has attachment
Informační kanál o tom, jaké seriály jsou nyní nejvíce in a jaké by se vám mohli líbit. Nechte se inspirovat a prohlédněte si stránku +ONLINE SERIÁLY  kde vám každý den nabídneme zajímavé počtení nejen o seriálech, ale i peprné historky z natáčení nebo zajímavosti o hercích.

Využijte nabídky a přečtěte si zajímavé postřehy.
ONLINE SERIÁLY
ONLINE SERIÁLY
online-serialy.cz
Add a comment...

Post has attachment
Dnes jsme se podívali na zoubek jedné z největších bank na českém trhu. Historie, popis produktů a hlavní klady a zápory +GE Money Bank, A.s.  jsou k dispozici v tomto přehledném článku. Podívejte se sami, určitě zde naleznete něco, co jste o této bance nevěděli.
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded