Profile cover photo
Profile photo
PPHU ProElite
3 followers
3 followers
About
Posts

Post has attachment
Wnętrze pojazdu jest równie ważne, co karoseria. Przedstawiamy Państwu uniwersalny środek przeznaczony do czyszczenia tworzyw sztucznych, kokpitu, tapicerki, drzwi itp. Mocno stężony preparat odnawia i odświeża środek samochodu. Usuwa plamy, pozbywa się kurzu, nieprzyjemnego zapachu nikotyny oraz czyści lakier.


General Cleaner posiadamy w wersjach 1L, 5L oraz 25 L
http://proelite.pl/pl/produkty/general-cleaner
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Doświadczenie zdobyte na przestrzeni lat pozwoliło nam na pozyskanie wielu ciekawych klientów. Z wszystkimi pracujemy do dziś. Łączymy małe przedsiębiorstwa oraz duże koncerny, które wiedzą, że najważniejsza jest jakość. Wśród nich są między innymi: Brenntag Polska - Największy dystrybutor surowców chemicznych na rynek polski i zagraniczny oraz Port Radomsko - Największa myjnia TIR w Polsce.

http://proelite.pl/pl/o-firmie
Add a comment...

Post has attachment
Zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z naszymi pracownikami. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom uczestniczymy w różnych wydarzeniach związanych z szeroko pojętą branżą motoryzacyjną. Jesteśmy tam, aby na bieżąco informować Państwa o najnowszych produktach, ale też dlatego, że chętnie dzielimy się doświadczeniami. Wszystko po to, aby wspólnie udoskonalać nasze produkty.

http://proelite.pl/pl/galeria
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Dużo mówimy o skuteczności oferowanych przez nas produktów, ale jak przekonać się o tym w praktyce? Zachęcamy do obejrzenia przygotowanych przez nas materiałów wideo. Udowadniamy, że korzystanie z wysokiej jakości środków czyszczących wpływa na łatwość i szybkość usuwania różnego rodzaju zanieczyszczeń.
http://proelite.pl/pl/filmy
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Przygotowaliśmy wyjątkową ofertę dla właścicieli myjni samoobsługowych. Dysponujemy wysokiej jakości proszkami , które poza niesamowitą wydajnością poprawią sprawność podajników i innych elementów urządzeń myjni. W oparciu o innowacyjną technologię stworzyliśmy produkt o wysokim stopniu skoncentrowania i gwarancji jakości.

Szczególną uwagę zwracamy na – proszek SUPRO.
http://proelite.pl/pl/oferta/a6
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Jeśli posiadają Państwo posadzkę, która w szybkim tempie ulega zabrudzeniom, mamy dla Państwa rozwiązanie. Proponujemy środek do czyszczenia posadzek - Gres Cleaner. To produkt przeznaczony do każdego rodzaju wodoodpornej posadzki typu płytki ceramiczne gładkie, drobno-szorstkie, mikroporowate. Zaletą Gres Cleaner'a jest fakt, że jest to środek szybkoschnący niskopieniący i bardzo wydajny.

http://www.proelite.pl/pl/produkty/gres-cleaner
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Materiały czyszczące auta to tylko jeden segment naszej działalności. Poza ofertą chemii samochodowej dysponujemy bogatą bazą produktów chemii sprzątającej. Za sprawą środków czyszczących firmy ProElite w szybki i prosty sposób pozbędą się Państwo zabrudzeń w pomieszczeniach biurowych.

Dysponujemy preparatami do mycia luster, powierzchni szklanych, a także do czyszczenia i konserwacji drewna, wyrobów drewnopodobnych, tworzyw sztucznych i laminatu.

http://www.proelite.pl/pl/oferta/b1
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Regularne korzystanie z auta wpływa na częstotliwość pojawiania się zabrudzeń. Dotyczy to zarówno karoserii jak i wnętrza pojazdu. Jaką chemię wybrać, aby pozbyć się plam powstałych po oleju? Jaki koncentrat sprawdzi się w przypadku czyszczenia samochodu z pozostałości po owadach?

Po szczegółową ofertę zapraszamy na naszą stronę internetową - http://www.proelite.pl/pl/oferta/a2
Add a comment...

Post has attachment
Wygoda w sprzątaniu przekłada się nie tylko na środki, których używamy, ale także akcesoria. Dobrej jakości gąbka, ścierka wykonana z mikrofibry, opryskiwacz czy szczotka potrafią nie tylko skutecznie i szybko pozbyć się niechcianych zabrudzeń, ale także uświadomić nam, że sprzątanie nie jest wyłącznie przykrym obowiązkiem.

http://www.proelite.pl/pl/oferta/c1
Add a comment...

Post has attachment
Właścicielom myjni samochodowych, ale nie tylko, proponujemy preparaty chemiczne, które świetnie usuwają nagromadzony brud oraz skutecznie zabezpieczają karoserię przed powstawaniem niechcianych zarysowań.

Oferujemy płyny do ręcznych i profesjonalnych rozpylaczy bądź pianownic w opakowaniach od 1l do 1000l.
http://www.proelite.pl/pl/oferta/a1
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded