Profile cover photo
Profile photo
EkolojikWeb Tasarım
33 followers
33 followers
About
Posts

Post has attachment
Bursa Web Tasarım
Bursa web tasarımı firmaları içinde %100 yerli yazılımı kullanarak fark yaratan firmamız. AR-GE çalışmaları sayesinde 3 yılda geliştirdiği web programı sayesinde işinizi rakiplerinizin önüne çıkarmak konusunda sizlere inanamayacağınız bir destek sağlamaktadır.

Post has attachment

Post has attachment
Ekolojik Web ilk geri dönüşüm uygulamasına imza attı. 

Dünya'da bir ilk olan geri dönüşebilen Web siteleri yaptığımızı sadece duyurmakla kalmadık ilk uygulamamızı da gerçekleştirdik.

Uzun zamandan beri hizmet verdiğimiz Vit-Coral firması Web sitesinin yenilenmesinde Ekolojik Web kampanyasından yararlanarak, eski sitesinin %30 u oranında geri dönüşüm indirimi aldı ve Ekolojik Web Ticari Paket'e geçti. Yenilenen tasarımı ve güçlü programı ile site yayına açıldı. Arama sonuçlarında zaten önde olan site, daha yeni yüzü ile yayına başlar başlamaz pek çok ilave arama sorgusunda da ilk sayfada yerini aldı. 
Vit-Coral Ltd. Şti. namına değerli dostumuz Tuncay Dursun'a teşekkür ederiz, yeni siteniz hayırlı olsun...

www.vit-coral.com 

Post has attachment
Bursa başta olmak üzere tüm Türkiye'ye web tasarım ve web programlama hizmeti veren firmamızın Dünya'da bir ilk olan Ekolojik Web kampanyasını inceleyin ve geri dönüşebilir web siteleri hakkında bilgi edinin. Verimliliğin ön plana çıktığı ticaret hayatında verimli bir web siteniz olsun isterseniz mutlaka bize ulaşın...

Post has attachment
Bursa Platform, geniş araç parkını ve uzman ekibini web üzerinde en iyi şekilde sergilemek için Bursa Web tasarımının öncü firması Ekolojik Web'i seçti. Oluşturulan özel konsept güçlü bir yazılımla desteklendi ve site yayına açıldı, hayırlı olsun...

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment
Vitra, İntema Mutfak ve Sidoorsa başta olmak üzere bir çok firmanın bursa bayiliğini yapan ARMA DONATIM, yeni web sitesinin tasarım ve programlamasında bizi tercih etti. Oluşturulan özel konsept ve arka plandaki güçlü programıyla site yayına başladı.
www.armadonatim.com.tr 

Post has attachment
Ekolojik Web kampanyası basının da dikkatini çekmeyi başardı. Bursa Web Tasarımında öne çıkan firmamızın Dünya'da bir ilk olan kampanyasını 11.02.2013 tarihli gazetelerinin ekonomi sayfalarına taşıyan Bursa Hakimiyet gazetesine teşekkür ederiz.
Photo
Photo
Basında Ekolojik Web
2 Photos - View album

Post has attachment
Wait while more posts are being loaded