Profile cover photo
Profile photo
Chytrá dezinfekce CHIROX
226 followers -
Kvalita a všestranné využití - CHIROX.
Kvalita a všestranné využití - CHIROX.

226 followers
About
Chytrá dezinfekce CHIROX's posts

Post has attachment
Také si myslíte, že jídlo, které spadne na zem, můžeme bez obav sníst, pokud jej zvedneme do 5-ti sekund? Nebo že mýdlo nás zbaví bakterií? Přečtěte si krátký článek o nejčastějších chybách v hygieně.

Post has attachment
Připravujeme pro Vás nový e-shop
Jelikož reagujeme na podněty našich zákazníku, a snažíme se Vaše požadavky řešit, chystáme se zařadit do naší nabídky dezinfekčních prostředků další produkty. Udržet čisté prostředí kolem Vás tak bude opět snazší. Totéž se týká také objednání produktu – již nyní se můžete těšit na zcela nový e-shop. Pokud máte i Vy nějaké náměty na zlepšení, neváhejte se na nás obrátit. Zpětná vazba od našich zákazníků je pro nás opravdu důležitá.
Tým Chytré dezinfekce
Photo

Post has attachment
Již pouze hodiny nás dělí od ukončení jedinečné akce na plošnou dezinfekci. Zítra máte poslední šanci této akce využít. Proto neváhejte a nakupujte na www.chytradezinfekce.cz
Photo

Post has attachment
Také Vy si užijte víkend. Třeba s rodinou v přírodě :-)
Photo
Photo
2015-09-18
2 Photos - View album

Post has attachment
Až do konce září můžete využít jedinečné slevy na produkty plošné dezinfekce Chirox a Desprej M. Vybraná balení jsme pro Vás zlevnili až o 15 %. Více na www.chytradezinfekce.cz
Photo

Post has attachment
Hlavním původcem výskytu bakterií v pračce je spodní prádlo. Mikroorganismy v pračce dále zůstávají, rozkládají se a dále množí. Běžný prací prášek bohužel tyto bakterie nezlikviduje. K jejich poškození je nutná teplota vody minimálně 60 stupňů. Ani to Vám však jistotu nedá. Prádlo sice voní je čisté, ale bakterií se jen tak nezbavíme. Zde doporučujeme k pracímu prášku přidat Chirox – 50 gramů na jednu pračku. 10g/kg prádla. Nemusíte se bát takto vyprat ani prádlo barevné. Tímto zajistíte dezinfekci prádla i pračky. Také byste neměli zapomenou prádlo co nejrychleji z pračky vytáhnout a nenechávat ho vyprané bez povšimnutí například hodinu. Je to totiž ideální prostředí pro tvorbu mikrobů.
Photo

Post has attachment
Koupelna
Koupelna je samozřejmě místností s největším výskytem vlhkosti v domě. Proto bychom zde měli alespoň jednou za měsíc provést důkladnou očistu. Zaměřit bychom se měli především na sprchový kout, vanu a toaletu. Začít můžete tím, že použijete na podlahy a plochy namíchaný roztok Chiroxu v rozprašovači. Dezinfikovat bychom měli také další místa. Pokud máte doma starý kartáček, neváhejte ho použít na hůře přístupné plochy kolem vodovodních baterií a odtoků, případně také na skleničku na kartáček.   
Photo

Post has attachment
V kuchyni je hned několik míst, kde spolehlivě na bakterie narazíte. K jejich výskytu dochází především ve vlhkém prostředí, proto bychom měli dbát na výměnu mycích hub, utěrky jednou za čas vydezinfikovat (například přidáním dezinfekčního prášku Chiroxu k pracímu prášku), dbát na čistotu dřezu a vodovodních baterií, na které saháme po kontaktu se syrovým masem, zeleninou, špinavými talíři apod. Také bychom neměli zapomenout na pravidelnou dezinfekci odpadkového koše.
Photo

Post has attachment
Letní seriál o bakteriích - jak jim předcházet
Že bakteriím svědčí především vyšší teploty a vlhké prostředí je obecně známa věc. Co však možná nevíte je, kde všude se ve Vaší domácnosti bakteriím daří. Nejdříve však pár zajímavých faktů o těchto mikroorganismech:
Poprvé byly bakterie sledovány mikroskopem již roku 1676
Některé druhy bakterií jsou užitečné jak pro náš organismus, tak pro průmyslové využití
Bakterie se mohou dělit každých 20 minut – jejich množení je v optimálních podmínkách velice rychlé
Některé druhy bakterií přežijí i extrémní podmínky (-75, nebo naopak + 400 stupňů)
Druhy bakterií se liší tvarem i velikostí
Photo

Post has attachment
Chcete si horké dny užít opravdu bez starostí? Pro měsíc srpen jsme pro Vás připravili slevu 10 % na všechna balení Septoderm Gelu. Tuto dezinfekci rukou využijete jak na výletech a dovolených, tak na pracovištích. Objednat můžete na www.chytradezinfekce.cz. Již od 45 Kč za kus.
Photo
Wait while more posts are being loaded