Profile cover photo
Profile photo
AZ-Dárky.cz
2 followers
2 followers
About
Posts

Post has attachment
Nově dáváme ke každé objednávce dárek zdarma – využijte tento bonus třeba při nákupu Vánočních dárků – nečekejte na poslední chvíli!

Post has attachment
Přidali jsme další dva originální dárky – tentokrát pro golfisty! Doufáme, že se budou líbit a udělají spoustu radosti :-)

Post has attachment
Jaro je již v plném proudu a tak přinášíme dárek, který určitě využijete na výletech i dárek, který vám ohlídá obsah každé standardní láhve (když budete pryč). Pořiďte si univerzálního pomocníka – Kartu přežití, nebo použijte Zámek na láhev jako originální dárek pro vaše blízké.

http://www.az-darky.cz/originalni-darek-alkoholovy-a-pro-krizove-situace
Photo

Post has attachment
Znovu jsme o dva originální dárky rozšířili náš sortiment. Podařilo se nám vybrat dárek pro muže i dárek pro ženy a to tak, že jsou oba praktické a užitečné. Navíc vás jistě potěší, že doprava obou dárků je již od 49Kč!

Post has attachment
„Dáš si se mnou panáka?“ „Ukaž?! Co to je? To vypadá skvěle!“ „Jo, to jsou moje nové panáky.“ „No tak to si dám. Kde jsi je sehnal?“ „Sehnala mi je moje žena v eshopu AZ-Dárky.“ „Tak to si musím taky pořídit….“

Post has attachment
Další skvělá novinka v našem sortimentu – Hrnek s překvapením. Vyjádřete své city naprosto originálním způsobem!

Post has attachment
Pro chvíle klidu a pohody jsme pro vás připravili skvělou vychytávku v podobě deky s rukávy. Jedná se o klasickou deku, která má navíc rukávy! To si nesmíte nechat ujít!

Post has attachment
Další originální a praktický dárek v naší nabídce! Připravte se řádně na nepředvídatelné a krizové situace s naší multifunkční svítilnou. U nás za nejlepší cenu!

Post has attachment
Blahopřejeme našim sportovcům, kteří již dosáhli na stupně nejvyšší a děkujeme všem sportovcům české výpravy za reprezentování naší malé zemičky na mezinárodní úrovni. Celý tým AZ-Dárky vám fandí a drží palce!

Post has attachment
Pouzdro na mobil, které je možné jednoduše přidělat na ruku je velmi originální dárek pro každého, kdo žije aktivní život!
Wait while more posts are being loaded