Profile cover photo
Profile photo
Zakład Metalowy Mirosław Głowa
ZMG produkuje osprzęt do maszyn budowlanych oraz sprzedaje maszyny budowlane renomowanych producentów.
ZMG produkuje osprzęt do maszyn budowlanych oraz sprzedaje maszyny budowlane renomowanych producentów.
About
Zakład Metalowy Mirosław Głowa's interests
View all
Zakład Metalowy Mirosław Głowa's posts

Post has attachment
Z przyjemnością ogłaszamy, że nasze zamiatarki drogowe cieszą się stale rosnącą popularnością!

Jeśli poszukujecie Państwo zamiatarek zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Nasz asortyment cechuje bardzo wysoka jakość i funkcjonalność.

Zapraszamy Państwa na naszą stronę oraz do kontaktu telefonicznego

http://zmg.pl/16-zamiatarki-drogowe

Post has attachment
Jeśli jesteście Państwo zainteresowani zakupem/produkcją zrywaków do koparek i koparko-ładowarek to miło nam poinformować, że produkujemy zrywaki od 35 - 1000 kg do każdego rodzaju i modelu koparek. Szerszą specyfikację znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej:

http://zmg.pl/zrywaki/74-zrywaki.html

Zachęcamy również serdecznie do kontaktu telefonicznego pod
tel. +48 17 581 77 87
tel. 607 530 010


Post has attachment
Otrzymujemy bardzo wiele zapytań o ramiona Long Reach, więc zdecydowaliśmy się opublikować informację, że jesteśmy w stanie wykonać dla Państwa ramiona do długości od 11 do 24 metrów pod koparki wielu różnych marek m.in. JCB, Komatsu, Case, Cat, Volvo, Liebherr, NH, O&K, Doosan,.

http://zmg.pl/42-long-reach

Post has attachment
MIESZALNIKI BETONU

Jeśli poszukujcie Państwo firmy, która na zamówienie wykona dla Państwa mieszalniki betonu to zachęcamy Państwa do kontaktu. W ciągu 5 tygodni jesteśmy w stanie wykonać mieszalnik na zamówienie pod dowolną maszynę.

Mieszalnik jest wykonany z bardzo wytrzymałej stali, posiada osłonę zapewniającą bezpieczeństwo pracy i szereg udogodnień. Po szczegóły zapraszamy na stronę lub do kontaktu telefonicznego.

http://zmg.pl/mieszalniki-betonu/68-mieszalniki-betonu.html

Post has attachment
Zachęcamy Państwa do korzystania z oferty naszego sklepu internetowego. Prezentujemy tam gotowe rozwiązania, które możecie Państwo zakupić z dnia na dzień. Jeśli jednak nie znajdziecie Państwo interesujących Państwa przedmiotów to zachęcamy do kontaktowania się z nami - jesteśmy w stanie przygotować dla Państwa indywidualne projekty i produkty.

http://zmg.pl/35-sklep

Post has attachment
Nasz asortyment

W naszej ofercie znajdziecie Państwo szeroką gamę produktów, m.in. łyżki do koparek, zamiatarki, odśnieżarki, zrywaki, szybkozłącza, mieszalniki betonu, karetki z widłami, ramiona Long Reach czy podwozia. Wszystkie produkty mogą zostać wykonane na indywidualny wymiar, ale są także dostępne w najczęstszych rozstawach i rozmiarach. Wykonane są z wysokiej jakości materiałów, aby zapewnić Państwu ich długie i niezawodne funkcjonowanie. Oferujemy też obróbkę metali. Zapraszamy Państwa serdecznie na naszą stronę oraz do kontaktu.

http://zmg.pl

Post has attachment
Zamiatarka hydrauliczna MAX

Uliczna zamiatarka hydrauliczna MAX może być podpinana do wózka widłowego za pomocą zaczepów na zawiasie wahadłowym. Charakterystyczną cechą zamiatarki jest automatyczna zmiana wysokości i przechyłu, co chroni ją przed uszkodzeniem podczas pracy na nierównym podłożu. Zamiatarka została wyposażona ponadto w system zraszania. Posiada poza tym trzy koła nośne, a wysokość szczotki może być regulowana.

http://zmg.pl/zamiatarki-drogowe/58-zamiatarka-hydrauliczna-max-1600mm-2400mm.html

Post has attachment
Zamiatarka hydrauliczna ZHC

Podpinana do ciągnika rolniczego zamiatarka hydrauliczna ZHC może być wykorzystywana do oczyszczania ulic oraz chodników na terenie gminy. W skład wyposażenia zamiatarki wchodzi między innymi siłownik hydrauliczny, służący do wysypywania śmieci. Przypominająca plaster miodu szczotka ułatwia zamiatanie. Po zdjęciu zbiornika na śmieci produkt może także funkcjonować jako odmiatarka bądź odśnieżarka.

http://zmg.pl/zamiatarki-drogowe/55-zamiatarka-hydrauliczna-do-ciagnikow-zhc-1600mm-2400mm.html

Post has attachment
Pług do QUADA!

Jeśli posiadacie Państwo QUAD istnieje możliwość wyposażenia go zimą w nasze skrzydło odśnieżne. Daje to możliwość odśnieżania placów oraz dróg dojazdowych bez jednoczesnej inwestycji w dodatkowy sprzęt. Przygotowany pług do quada dostępny jest na zamówienie w wybranej szerokości - 1200 lub 1500 mm. Płu gjest bardzo trwały i łatwy w montażu. Jeśli jesteście Państwo zainteresowani tym produktem zachęcamy Państwa do kontaktu telefonicznego.

http://zmg.pl/plugi-odsniezne-/62-plugi-do-quadow.html

Zespół ZMG

Post has attachment
Pług odśnieżny dwuskrzydłowy

Odśnieżny pług dwuskrzydłowy można wykorzystać wraz z koparko-ładowarkami, ładowarkami oraz ciągnikami rolniczymi.
Ruchomy lemiesz daje możliwość ustawienia pługu w 4 różnych pozycjach, w zależności od potrzeb. Jest doskonałym narzędziem do odgarniania dużego śniegu w trudnych warunkach.
Dostępne są skrzydła w kilku szerokościach od 1200 do 1800 mm. Jest to narzędzie bardzo wysokiej jakości, które poradzi sobie nawet w bardzo ciężkich warunkach.

Po szczegóły zapraszamy do kontaktu telefonicznego.

http://zmg.pl/plugi-odsniezne-/67-plugi-dwuskrzydlowe-do-koparko-ladowarek-ladowarek-i-ciagnikow-.html
Wait while more posts are being loaded