Profile cover photo
Profile photo
Zakład Metalowy Mirosław Głowa
ZMG produkuje osprzęt do maszyn budowlanych oraz sprzedaje maszyny budowlane renomowanych producentów.
ZMG produkuje osprzęt do maszyn budowlanych oraz sprzedaje maszyny budowlane renomowanych producentów.
About
Communities and Collections
View all
Posts

Post has attachment
Pługi samochodowe

Walcząc z negatywnymi skutkami zimy niejednokrotnie jesteśmy zmuszeni poszukać sprzętu, który pozwoli nam na usunięcie śniegu. W ZMG mogą Państwo odnaleźć wiele rodzajów pługów śnieżnych. Jednym z najciekawszych pługów, jakie posiadamy w ofercie, jest ten przeznaczony do samochodów terenowych i ciągników rolniczych. Współpracuje z wszystkimi markami samochodów terenowych, a dzięki gumowemu lemieszowi dostosowuje się do terenu, po którym się porusza. Czekając na wiosnę, zachęcamy do poznania szczegółów technicznych na stronie

http://zmg.pl/plugi/90-plug-do-sniegu-samochodowy-10000.html
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Najpopularniejsze produkty ZMG

Zauważyliśmy, że spośród wszystkich produktów, jakie posiadamy w swoim asortymencie, największą popularnością wciąż cieszą się różnego rodzaju łyżki do koparek i koparko-ładowarek. Jak widać na stronie naszej firmy, dysponujemy bardzo szerokim asortymentem – pośród niego odnajdą Państwo
- łyżki podsiębierne,
- łyżki skarpowe (zarówno sztywne, jak i hydrauliczne),
- łyżki krokodyle,
- a także szufle do ciągników czy ładowarek.

Przypominamy, że poza produktami standardowymi, istnieje także możliwość wykonania specjalnie dedykowanych rozwiązań, dla osób mających szczególne wymagania dotyczące łyżek różnego rodzaju. Jesteśmy po to, by odpowiadać na Państwa potrzeby – zachęcamy do kontaktu w celu skonsultowania szczegółów.

Dane kontaktowe odnajdą Państwo na stronie www.zmg.pl
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Photo
Add a comment...

Post has attachment
ROZSZERZ MOŻLIWOŚCI MASZYNY Z POMOCĄ KARETKI Z WIDŁAMI

Transport na budowie jest dla Państwa problemem? Zachęcamy do zakupu karetki z widłami. Sprzęt tego typu jest nieoceniony, jeśli chcemy rozszerzyć możliwości, jakie daje wykorzystanie już posiadanego sprzętu budowlanego. Karetki, które Państwu proponujemy można podpiąć pod maszynę budowlaną celem wykorzystania jej jako wózka widłowego. Używając takiej karetki, możemy niewielkim nakładem pracy transportować ciężkie materiały z miejsca na miejsce. Funkcjonalność i wysoka jakość wykonania to czynniki, które sprawiają, ze warto wejść na stronę http://zmg.pl/20-karetka-z-widlami  i rozważyć dokonanie zakupu. Zachęcamy do odwiedzania naszego sklepu wszystkich, którzy poszukują wartościowych i wysokiej jakości maszyn.
Add a comment...

Post has attachment
PŁYTA ADAPTACYJNA DO KOPARKI - TYLKO OD ZMG

Jednym z produktów, które mamy w swoim asortymencie, a które są bardzo istotnym elementem do koparek, są płyty adaptacyjne B20. Płyty, które proponujemy naszym klientom zbudowane są z twardego materiału, a ich konstrukcja jest szczególnie wzmocniona. Sprzęt ten mogą Państwo nabyć drogą internetową bezpośrednio w naszym sklepie. Jeszcze nigdy zakup elementów do koparki nie był aż tak wygodny. Jeśli mają Państwo jakieś pytania dotyczące tego typu sprzętu - zachęcamy także do kontaktu telefonicznego i mailowego. Przypominamy, że nie jest to jedyny osprzęt do koparek, jaki oferujemy w naszym sklepie internetowym. Po więcej zapraszamy na www.zmg.pl a konkretnie do zakładki sklep.
Add a comment...

Post has attachment
PODWOZIA GĄSIENICOWE NA ZAMÓWIENIE

Nasza firma oferuje Państwu najwyższej klasy podwozia gąsienicowe. Chcemy aby ten produkt był szczególnie wysokiej jakości a także odpowiadał na potrzeby, jakie posiadają nasi klienci. Dlatego też jest on dostępny wyłącznie na specjalne zamówienie klienta. Udźwig podwozi, jakie oferuje Zakład Metalowy Mirosław Głowa, wynosi od 7 do 60 ton. Jeśli mają Państwo jakieś szczególne zapytania, bądź chcą uzyskać dokładne informacje na temat czasu realizacji i możliwości jakie posiadamy - zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego. Z chęcią odpowiemy na wszelkie wątpliwości - jesteśmy tu po to, aby spełniać potrzeby naszych klientów.

http://zmg.pl/podwozia/77-podwozia.html
Podwozia
Podwozia
zmg.pl
Add a comment...

Post has attachment
Najkorzystniej u producenta!

Zakład Metalowy Mirosław Głowa to nie tylko sprzedaż najwyższej jakości produktów metalowych, takich jak części do maszyn czy pojazdów. Oprócz tego, że handlujemy tymi produktami, nasze przedsiębiorstwo zajmuje się również produkcją. Jakie korzyści odnoszą z tego tytułu nasi klienci? Przede wszystkim brak kosztów pośrednictwa w takim procesie. Ponadto, dzięki temu, że mamy bieżący kontakt z klientem, jesteśmy w stanie wykonywać specjalne zadania na życzenie naszych klientów, czyniąc nasze produkty bardziej niestandardowymi.

Od 16 lat zajmujemy się obróbką metalu, a każdy nowy klient to kolejne wyzwanie, któremu z przyjemnością chcemy sprostać. Zapraszamy na stronę www.zmg.pl w celu zapoznania się z naszą ofertą.
Add a comment...

Post has attachment
Pługi na zamówienie

Zbliża się zima – aby nie dać się przez nią zaskoczyć, warto zawczasu pomyśleć o zamówieniu pługu odśnieżnego. Firma ZMG pośród wielu produktów, jakie posiada w swojej ofercie, specjalizuje się również w produkcji tego typu asortymentu. Wachlarz pojazdów, do których można podpiąć tego typu pług jest niezwykle szeroki – obejmuje quady, ciągniki, koparko-ładowarki, traktory czy ładowacze. Pługi mogą być jedno i dwuskrzydłowe, zarówno lekkie, jak i nieco cięższe. Warto nadmienić, że nasze pługi produkowane są na zamówienie, w związku z czym możemy wykonać je z myślą dokładnie o Państwa potrzebach.

W celu poznania szczegółów zachęcamy do odwiedzenia strony http://zmg.pl/17-plugi-odsniezne- - warto rozważyć już dziś, w jaki sposób będziemy pozbywać się śniegu.
Add a comment...

Post has attachment
Szybkozłącza do koparek i koparko-ładowarek

Nasza oferta to nie tylko łyżki, ramiona czy zrywaki. ZMG produkuje również szybkozłącza do koparek i koparko-ładowarek różnych producentów - w tym JCB, CAT, CASE, Komatsu czy New Holland. Szybkozłącza mają charakter mechaniczny i służą do montowania z przodu. Sprzęty tego typu są idealne jeśli chodzi o wszelkie urządzenia takie jak koparki czy koparko-ładowarki, które funkcjonują w sposób wielozadaniowy. Dzięki nim, wymiana osprzętu staje się dużo łatwiejsza i szybsza.

Wszelkie istotne informacje techniczne odnajdą Państwo na stronie http://www.forum-budowlane.pl/technologie/szybkozlacza-do-maszyn-budowlanych/ - zachęcamy też do pytań o szczegóły zamówienia.
Add a comment...

Post has attachment
Łyżka skarpowa od ZMG

W jaki sposób użytkuje się łyżki skarpowe? Przede wszystkim, z racji sporej objętości, tego typu łyżki świetnie nadają się do załadunku. Nie jest to jednak jedyne ich zastosowanie. Łyżki skarpowe można wykorzystać z równie dużym powodzeniem przy zbieraniu warstwy wierzchniej z urodzajnych gruntów, plantowania czy wyrównywaniu powierzchni. Nadaje się też ona idealnie do wyrównywania skarp czy czyszczenia rowów.

Bez względu na zastosowanie, warto sprawdzić ofertę łyżek skarpowych na stronie http://zmg.pl/36-lyzki-do-koparki-lyzka-skarpowa
- w razie wątpliwości czy pytań zachęcamy Państwa do kontaktu.
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded