Profile cover photo
Profile photo
Premium SKI
33 followers -
Lyžování jako životní styl
Lyžování jako životní styl

33 followers
About
Posts

Post has attachment
Letošní Jizerská 50 byla díky pouze čtyři kilometry dlouhé trati hodně netradiční. Fotografové si ale její zvláštní kurz pochvalovali...

http://skimagazin.cz/fotogalerie-netradicni-jizerskou-50-ovladl-eliassen.html
Add a comment...

Post has attachment
Add a comment...

Post has attachment
Rozhovor s Honzou Hudcem, velký přehled slalomek, skialp v italském Lagoraii, novinky v tuzemských střediscích nebo velký test nemazacích, mohérových běžek.To vše hledejte v prosincovém SKI magazínu. Už jste alespoň nakoukli do ukázkového čísla?

http://skimagazin.cz/archiv-cisel/2015-2016/prosinec-15-16.html
Add a comment...

Post has attachment
Halóóóó sněží!!! Klínovec, Bedřichov, Rokytnice.. SNĚŽÍ !!! http://ow.ly/i/etd3M http://ow.ly/i/etd3R
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Listopadový SKI magazín je v elektronickém archivu, dorazil na stánky a rozbalují ho i ve sportovních prodejnách. Šup pro něj!

A ať nekupujete zajíce v pytli. Zde pár bodů z obsahu:

–> Na slovíčko s Petrou Vlhovou
Po Bernadette Schild v říjnovém čísle hostí i listopadový SKI magazín zahraniční hvězdu – tentokrát se s ní ovšem domluvíte česky. Juniorská mistryně světa ve slalomu a vycházející hvězda slovenského lyžování Petra Vlhová chce přesvědčit, že pod Tatrami nelyžuje jen Veronika Velez-Zuzulová a Adam Žampa.

V sekci Alpine hledejte i tradiční postřehy z pera Marca Girardelliho, profil Kathrin Zettel a další díl seriálu o závodění dětí.

–> Bezpečnost především
Můžete-li udělat něco pro zvýšení své bezpečnosti na lyžařských svazích, udělat byste to měli. Helma, brýle a třeba i chránič páteře, to všechno zvyšuje v případě karambolu naději, že i po něm zůstanete zdraví. Jak si vybrat to pravé vybavení, kolik je třeba utratit za kvalitu a co od ní můžete očekávat se dozvíte v článcích na téma bezpečnost. 
Mimochodem, věděli jste, že lyžařské helmy už dnes samy volají o pomoc v případě, že váš stav po karambolu to nedovolí udělat vám samotným?

–> Vázání na skialp: Jak to tenkrát všechno začalo?
Je to tomu o málo víc než třicet let, co se Rakušan Fritz Barthel vrátil ze své skialpové túry na Mont Blanc a se slovy "takhle to dál nejde" vymyslel pinové skialpové vázání. Jeho lenost de facto položila základy dnešního skitouringu. Přečtěte si jeho příběh.

Kompletní obsah a ukázkové číslo zdarma:
http://skimagazin.cz/archiv-cisel/2015-2016/listopad-15-16.html
Add a comment...

Post has attachment
🔞"Snad až ve chvíli, kdy mladý Jura vpadl do boudy a začal na plátně pouštět prezentaci svých trofejí: nahé fotografie padesátiletých manželek rolbařů a vlekařů – vyjasnilo se, že hra už začala. A že v hlavní roli bude padesátek tak nějak víc." 
🔜Recenze divadelní hry Padesátka v listopadovém SKI magazínu. Další číslo pozvolna dostává své obrysy. Máte se na co těšit, to je doufám jasné.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Co nového ve stopě? Atomic, Fischer, Rossignol ale i Alpina nebo Botas. Prozkoumali jsme novinky u všech výrobců a poskládali je souhrnně do přehledu říjnového čísla.
- Konec mazání běžek? Všichni se zbláznili do mohérových stoupacích pásů. Ale funguje to?
- Karbonové běžky od Salomonu – stojí vážně za těch 16 tisíc?
- Fischer a Alpina se chlubí novými závodními botami na bruslení
http://goo.gl/6L2V5b http://ow.ly/i/dTBkS
Add a comment...

Post has attachment
..::::...SKI magazín – říjen 2015 ..::::...

Jsme venku! S příchodem chladnějšího počasí se o slovo hlásí také tištěný SKI magazín. Co přinášíme v našem prvním čísle téhle sezony?

- Třeba rozhovor s mladší sestrou slavné rakouské slalomářky Marlies Schild.
- Nebo výběr těch nejpovedenějších obřaček, které budou v letošní sezoně k dostání.
- Speciál pro běžce na lyžích sumarizuje všechny novinky napříč výrobci.
- A naším novým spolupracovníkem není nikdo menší než slavný Marc Girardelli.

Kompletní obsah a ukázka zdarma: http://skimagazin.cz/archiv-cisel/2015-2016/rijen-15-16.html

--

PS: Číslo vyšlo už minulý týden, ale měli jsme malé problémy s SMS předplatným, tak jsme se nechlubili :) Teď už samozřejmě vše šlape jako hodinky..
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Pamatujete ještě na doby, kdy jsme i my v Česku mohli naživo sledovat nejlepší světové slalomářky? Bohužel, téhle vzpomínce už narostly celkem dlouhé vousy. Čest střední Evropy se ovšem rozhodlo zachránit Slovensko – konkrétně Chopok v Nízkých Tatrách. Více o ambicích tohohle velikána s výhledem pořadatelství těch vůbec největších závodů čtěte v aktuálním, říjnovém SKI magazínu.

Předplatné: http://skimagazin.cz/predplatne/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded