Profile cover photo
Profile photo
Metimex. Wzorce składu chemicznego. Spektrometry, stapiarki, szlifierki
5 followers
5 followers
About
Posts

Post has attachment
Dostarczamy sprzęt laboratoryjny do laboratoriów przemysłowych. Świadczymy usługi z zakresu doradztwa technicznego dotyczącego certyfikowanych materiałów odniesienia CRM oraz aparatury laboratoryjnej. http://www.metimex.com.pl/pl/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
W zakresie naszej działalności mieści się odzyskiwanie metali z uszkodzonego wyposażenia oraz wytwarzanie z nich całkowicie nowych wyrobów. Oferujemy usługi z zakresu napraw tygli platynowych. http://www.metimex.com.pl/pl/
Add a comment...

Post has attachment
Zajmujemy się sprzedażą profesjonalnego wyposażenia do laboratoriów przemysłowych. W naszej ofercie dostępne są wzorce analityczne oraz materiały odniesienia, stosowane w laboratoriach wszystkich dziedzin przemysłu. http://www.metimex.com.pl/pl/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
METIMEX, firma działającą na rynku od ponad 20 lat, jest solidnym i godnym zaufania partnerem handlowym. Priorytetem jest dla nas zadowolenie klienta. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą dostępną na stronie internetowej. http://www.metimex.com.pl/pl/oferta.html
Add a comment...

Przypominamy, że głównym przedmiotem naszej działalności jest zaopatrywanie laboratoriów w wysokogatunkowy sprzęt przemysłowy. Kupicie u nas materiały odniesienia oraz wzorce analityczne. Na naszej stronie internetowej: http://www.metimex.com.pl/pl/ znajdziecie szczegółowy opis oferty. Zapraszamy!
Add a comment...

Post has attachment
Polecamy Państwu nowoczesną serię wzorców węglowych. W skład linii wchodzi aż siedem rodzajów wzorców, między innymi węgiel brunatny, węgiel kamienny i popiół. Składy chemiczne znajdziecie Państwo pod adresem: http://www.metimex.com.pl/pl/aktualnosci/81-nowe-wzorce-wglowe.html. Zapraszamy!
Photo
Add a comment...

Serdecznie zachęcamy wszystkich państwa do regularnego śledzenia oferty naszej firmy. Kupicie u nas między innymi urządzenia do przygotowywania próbek oraz spektrometry emisyjne. Szczegółowy opis artykułów umieszczony został na stronie internetowej: http://www.metimex.com.pl/pl/. Serdecznie zapraszamy!
Add a comment...

Post has attachment
Siedziba przedsiębiorstwa Metimex mieści się w województwie śląskim, w Pyskowicach. Zaopatrujemy laboratoria przemysłowe w nowoczesny sprzęt laboratoryjny. Zajmujemy się również doradztwem technicznym. Więcej informacji o charakterze naszej działalności znajdziecie na stronie internetowej: http://www.metimex.com.pl/pl. Zapraszamy!
Photo
Add a comment...

Post has attachment
U nas znajdziecie Państwo szeroki zakres materiałów eksploatacyjnych do metalografii. Wśród nich znajdziecie między innymi: sukna, papiery, zawiesiny i pasty polerskie. Więcej informacji o ofercie i produktach znajdziecie na stronie internetowej: http://www.metimex.com.pl/pl/aktualnosci.html. Serdecznie zapraszamy!
Photo
Add a comment...

W naszej ofercie znajdziecie Państwo nowoczesne dejonizatory Polwater. Są to urządzenia, które zapewnią laboratorium dostęp do czystej wody. Ich szczegółowy opis umieszczony został na stronie internetowej: http://www.metimex.com.pl/pl/aktualnosci.html. Serdecznie zapraszamy!
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded