Profile cover photo
Profile photo
Metimex. Wzorce składu chemicznego. Spektrometry, stapiarki, szlifierki
5 followers
5 followers
About
Posts

Post has attachment
Laboratoria przemysłowe wspieramy już od ponad 20 lat. Jako godny zaufania partner biznesowy, Metimex dostarcza wysokiej jakości sprzęt i wyposażenie oraz świadczy specjalistyczne usługi doradztwa technicznego, o czym piszemy obszerniej na stronie: http://www.metimex.com.pl/pl/o-firmie.html.

Photo
Add a comment...

Post has attachment
Dejonizatory renomowanej firmy „Polwater” to nowa pozycja na naszej liście ofertowej. Stanowią one źródło ultra czystej wody w każdym profesjonalnym laboratorium. Więcej na ten temat piszemy w zakładce „Aktualności”: http://www.metimex.com.pl/pl/aktualnosci/83-dejonizatory.html.

Photo
Add a comment...

Post has attachment
Szlifierki i frezarki do próbek do analizy spektralnej, to kolejna propozycja firmy Metimex. Oferujemy następujące modele: szlifierka HK – 150.1, HK – 200, HK – 350, półautomatyczna frezarka HK – 81F, a także uchwyty magnetyczne do próbek metalicznych i uchwyty mechaniczne do próbek niemagnetycznych: http://www.metimex.com.pl/pl/oferta/przygotowanie-probek/szlifierki-frezarki.html.

Photo
Add a comment...

Post has attachment
W ofercie firmy Metimex znajdą Państwo również miseczki na próbki przeznaczone do stosowania w XRF. Oferujemy miseczki jedno- i dwustronnie otwarte, o średnicy 32mm i 40mm, uniwersalne oraz do różnego rodzaju analizatorów. Szczegółowa specyfikacja techniczna tego produktu dostępna jest pod adresem: http://www.metimex.com.pl/pl/oferta/przygotowanie-probek/analiza-substancji-ciekych/miseczki.html.

Photo
Add a comment...

Post has attachment
Wysokiej jakości sprzęt laboratoryjny naszym Kontrahentom dostarczamy już od ponad 20 lat. Zawsze solidni, rzetelni i profesjonalni w każdym calu, służymy fachowym doradztwem technicznym oraz szczegółową konsultacją: http://www.metimex.com.pl/pl/o-firmie.html.


Photo
Add a comment...

Post has attachment
Dejonizatory od renomowanej firmy „Polwater” stanowią jedną z naszych nowych pozycji ofertowych. Urządzenia te są nieodzowne w zaopatrzeniu każdego nowoczesnego laboratorium w ultraczystą wodę, w pełni zautomatyzowane, a jednocześnie ekonomiczne w eksploatacji: http://www.metimex.com.pl/pl/aktualnosci.html.

Photo
Add a comment...

Post has attachment
Spektrometry iskrowe marki Belec – to kolejna propozycja naszej firmy. Oferujemy spektrometry przenośne, które charakteryzują się wszechstronnymi możliwościami przeprowadzania pomiarów i analiz, a także spektrometry stacjonarne, które posiadają różnego rodzaju zestawy adapterów do próbek nietypowych. Szczegóły oferty znajdą Państwo pod adresem: http://www.metimex.com.pl/pl/oferta/spektrometry-iskrowe.html.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Oferta firmy Metimex zawiera również wyroby z metali szlachetnych – wyposażenie laboratoryjne ze stopów patyny. Tygle platynowe, szczypce platynowe do tygli, miseczki, elektrody – to niektóre z naszych wyrobów. Nasza oferta skierowana jest głównie do laboratoriów przemysłowych, firm związanych z technologią żywności, młynów, fabryk cukru, cementowni, kopalni, uniwersytetów, instytutów oraz firm badawczych: http://www.metimex.com.pl/pl/oferta/wyroby-z-metali-szlachetnych-recykling.html.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Firma Metimex – Laboratory Equipment zlokalizowana jest w Pyskowicach, przy ulicy Wojska Polskiego 9/2. Oferujemy spektrometry iskrowe, szlifierko – polerki metalograficzne, prasy laboratoryjne i inne urządzenia do przygotowywania próbek. Jeśli są Państwo zainteresowani naszą ofertą, zapraszamy do kontaktu: http://www.metimex.com.pl/pl/kontakt.html.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
W ofercie firmy Metimex znajdą Państwo również wzorce analityczne, wzorce materiałów odniesienia i certyfikowanych materiałów odniesienia. Nasze produkty są najwyższej jakości, gdyż wyłącznie takie mogą dobrze spełniać swoją rolę w laboratorium. Więcej o tej części naszej oferty znajdą Państwo pod adresem: http://www.metimex.com.pl/pl/oferta/wzorce.html.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded