Profile cover photo
Profile photo
Rafał Cichy-Choroniewski
48 followers
48 followers
About
Posts

Post has attachment

Post has attachment
Takie niby cymbałki, ale brzmienie magiczne. Coś fajnego na długie, jesienno-zimowe wieczory do grania i posłuchania. A dokładniej metalofon językowy TONGTANG ™ http://tongtang.pl  - zapraszam do obejrzenia i posłuchania na stronie :-) #tankdrum   #hang    #muzykoterapia   #relaks   #dobrazabawa  
Photo
Add a comment...

Post has attachment

Znowu w SERP-ach zniknęły fotki autorów.

Dziś zauważyłem powrót zdjęć w  #Authorship  na moich stronach w SERP-ach. Też tak macie? A swoją drogą nie robiłem w tym celu nic specjalnego. Może to w ogóle dobry sposób na G - niektóre zawirowania po prostu przeczekać ;-)

Post has attachment
Taki sposób na oszacowanie wolumenu zapytań na daną frazę za pomocą http://www.google.pl/trends/ oraz http://www.google.pl/trends/explore. Pomysł nie jest mój i jest dość stary, ale może akurat komuś się przyda.

Algo: weź najsłabsze hasło z najpopularniejszych, coś na 20 000+ wyszukiwań i porównaj ze swoim hasłem w trendach. 100% w trendach to będzie co najmniej te 20 000, więc twoje hasło to będzie x procent z tych 20 000, chyba, że sprawdzasz coś o większej "wyszukiwalności" ;-)

Przykład: ile razy dziennie wyszukiwane jest hasło "jak schudnąć"
http://www.google.pl/trends/explore#q=jak%20schudn%C4%85%C4%87%2C%20Friederike%20Kempter&date=10%2F2013%201m&cmpt=q

Ile wyszło? No więc średnio dziennie (w październiku 2013) co najmniej 3800 razy czyli 19% z co najmniej 20 000 zapytań.

Dzień dobry!
Dziękuję za zaproszenie do tak szacownego grona.

Przyznam, że nie jestem tłumaczem zawodowym, ale moje zawodowe życie w dużym stopniu związane jest z tłumaczami. Miło mi będzie gościć wśród Państwa, dzielić wasze problemy i radości, czasem o coś zapytać, a czasem coś podpowiedzieć.

Google+ postrzegane jest jako trudne medium społecznościowe, ale przykład grupy SEO Poland, która po roku działania osiągnęła ponad 1000 członków napawa optymizmem.

Zatem niech i nas za rok będzie 1000! Życzliwych sobie wzajemnie i współpracujących Tłumaczy Zawodowych :-)

Post has attachment

Post has attachment
cytat: Co tak naprawdę oznacza "być kimś", albo "mieć jakieś Ja"?
Najlepiej na przykładzie, a najlepiej na niebanalnym :-)
Add a comment...

Post has attachment
Szukasz tłumacza albo jesteś tłumaczem i szukasz zleceń? Zapraszam i polecam - Nasze Biuro Tłumaczeń - Zespół tłumaczy profesjonalnych, w internecie od 1999 r.
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded