Profile cover photo
Profile photo
Pure Med - Centrum Promocji Zdrowia
5 followers
5 followers
About
Posts

Post has attachment
- Hydrokolonoterapia
- Masaż
- Testy nietolerancji pokarmowej
- Odchudzanie
- Rehabilitacja.

Zapraszamy do PURE MED.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
PURE-MED to nowoczesny gabinet medyczny, znajdujący się na warszawskim Ursynowie,  skupiający się na promocji zdrowia i zdrowego stylu życia.

Personel pracujący w PURE-MED to grono wykwalifikowanych specjalistów medycznych skłądających się z lekarzy, dietetyków, rehabilitantów i pielęgniarek. To przede wszystkim ludzie z pasjami, w pełni oddani swojej pracy. Dużym zaangażowaniem i chęcią niesienia pomocy swoim pacjentom stwarzają niepowtarzalną atmosferę panującą w naszym centrum. Profesjonalizm naszego zespołu wiąże się nie tylko z doświadczeniem w pracy zawodowej, ale również z miłością do wykonywanego zawodu.

Zapraszamy do odwiedzania naszego bloga, gdzie udzielane są porady przez naszych specjalistów: artykuły na temat diet, zdrowia i aktywności fizycznej! 
Add a comment...

Zdrowy styl życia to stan pełnego, dobrego samopoczucia fizycznego, psychicznego oraz socjalnego, ale przede wszystkim stan naszego ciała i ducha utrzymany w równowadze. To sposób na to, by nasze tkanki i narządy działały prawidłowo, tak żebyśmy w pełni i bez żadnych zdrowotnych ograniczeń mogli cieszyć się i korzystać z życia.
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded