Profile cover photo
Profile photo
OMEGA - OŁAWA
About
Posts

Post has attachment
W przestronnych wnętrzach znajduje się zawsze duża ilość światła dziennego. Zajmujemy się sprzedażą wysokiej jakości okien PCV, dzięki którym możliwe jest staranne wykończenie stolarki budowlanej w Państwu domu. Oprócz okien, w naszej ofercie znajdziecie Państwo m.in. parapety oraz rolety nadstawne i zewnętrzne. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej. http://omega-phu.pl/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Nowoczesne okna PCV to dziś standard w budownictwie. Funkcjonalne, estetyczne, a przy tym rozsądne cenowo – sprawdzą się zarówno w domach jednorodzinnych, jak i mieszkaniach czy obiektach biurowych i przemysłowych. Gwarantują komfort akustyczny, duże oszczędności ciepła oraz stylowy wygląd, bez względu na zastosowaną aranżację. Zapraszamy do zapoznania się z naszą stroną: http://omega-phu.pl/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Rolety nadstawne, które inaczej możemy też nazwać nasadkowymi lub nakładanymi montuje się wyłącznie na etapie budowy obiektu lub wymiany stolarki okiennej w obiektach już istniejących. Skrzynka rolety w tym przypadku nakładana jest na ramę okna lub drzwi. Do zewnętrznej części ramy okiennej przykręcane są prowadnice, dopiero później cały zestaw montowany jest we wnęce okiennej. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą: http://omega-phu.pl/project/rolety/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Na co powinieneś zwracać szczególną uwagę podczas wybierania drzwi? Oczywiście przede wszystkim liczy się ich wygląd i dopasowanie do stylu, w jakim masz wykończone wnętrza lub w jakim masz zamiar dopiero je wykończyć. Do wyboru są drzwi wewnętrzne o prostej, nowoczesnej formie, bez zbędnych detali i ozdobników lub bogato ornamentowane drzwi stylowe. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą: http://omega-phu.pl/project/drzwi/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Bramy segmentowe posiadają wiele zalet, jedną z nich jest swobodne parkowanie samochodu na krótkim podjeździe możliwe jest dzięki pionowemu prowadzeniu płaszcza bramy. To ważna zaleta zwłaszcza, gdy wjazd do garażu znajduje się np. przy ruchliwej ulicy. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą: http://omega-phu.pl/project/bramy/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Drzwi wejściowe powinny być solidne, trwałe, wykonane z wysokojakościowych materiałów a także powinny być estetyczne i stanowić ozdobę budynku. Na rynku istnieje szeroki wybór drzwi wejściowych, wielu różnych producentów tak więc przed zakupem należy sprecyzować swoje preferencje i usystematyzować wiedzę potrzebną do właściwej decyzji zakupowej.Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą:http://omega-phu.pl/project/drzwi/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Główną zaletą bram rolowanych jest ich konstrukcja. Pancerz bramy zwijany jest na wał umieszczony nad otworem, dzięki temu przestrzeń pod sufitem hali pozostaje wolna. To ważne, gdy kluczowa jest wysokość pomieszczeń. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą: http://omega-phu.pl/produkty-okna-pcv/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Nowoczesne okna PCV to dziś standard w budownictwie. Funkcjonalne, estetyczne, a przy tym rozsądne cenowo – sprawdzą się zarówno w domach jednorodzinnych, jak i mieszkaniach czy obiektach biurowych i przemysłowych. Gwarantują komfort akustyczny, duże oszczędności ciepła oraz stylowy wygląd, bez względu na zastosowaną aranżację. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą: http://omega-phu.pl/project/okna-pvc/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Pomieszczenia na poddaszu użytkowym charakteryzują się często problemem w ich właściwym nasłonecznieniu. Okna dachowe pozwalają w tym wypadku doświetlić zacienione miejsca. W zależności od potrzeb można zastosować okna tradycyjne (np. obrotowe) lub okna fasadowe albo połączyć kilka okien obok siebie. Zapraszamy do zapoznania się naszą ofertą: http://omega-phu.pl/project/okna-dachowe/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Urządzając własny dom nie zapominajmy o poddaszu, które zawsze jest przytulne i można je funkcjonalnie zaaranżować. Rozważmy wówczas możliwość zakupu okien dachowych, dzięki którym na naszym poddaszu będzie znacznie więcej światła słonecznego. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na stronie: www.omega-phu.pl.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded