Profile cover photo
Profile photo
Frigo System
2 followers
2 followers
About
Frigo System's posts

Post has attachment
O tym, jak bardzo można odświeżyć i uatrakcyjnić każde zaplecze, sklep czy lokal gastronomiczny, przekonają się Państwo odwiedzając galerię naszych realizacji. Uaktualniana na bieżąco, przedstawi Państwu szereg praktycznych, a zarazem estetycznych rozwiązań: http://frigosystem.com.pl/content/15-realizacje.
Photo

Post has attachment
Aby ekspozycja kwiatów ciętych jak najdłużej mogła cieszyć oko, oferujemy uniwersalne urządzenie chłodniczo-grzewcze Flores. Dopasowanie wnętrza regału do indywidualnych potrzeb umożliwia system regulowanych półek. Na specjalne życzenie, podstawowy model można wzbogacić o szereg dodatkowych opcji, z doborem koloru niektórych elementów włącznie: http://frigosystem.com.pl/do-kwiatow/326-bergen-o.html.
Photo

Post has attachment
Tym z Państwa, którzy pragną wzbogacić ofertę o produkty wędzone, proponujemy bliższe zapoznanie się z nowoczesną komorą wędzarniczą o bardzo prostej obsłudze i szerokim zakresie ustawień. Model W200 pozwoli cieszyć się Państwu wszelkim rodzajem wędzonych mięs, kiełbas, ryb czy serów: http://frigosystem.com.pl/komory-wedzarnicze/325-bergen-o.html.
Photo

Post has attachment
Znajdujące się w naszej ofercie komory do przechowywania odpadów organicznych, to doskonały sposób, aby zaplecze kuchenne utrzymać w czystości i uwolnić je od nieporządanych zapachów. Oferowane modele w dwóch rozmiarach, w zależności od potrzeb kupującego, znajdą Państwo na stronie: http://frigosystem.com.pl/95-komory-do-przechowywania-odpadow-organicznych.
Photo

Post has attachment
FRIGOSYSTEM to firma, która dostarcza Klientom wyłącznie niezawodne urządzenia gastronomiczne. Decydując się na nasze produkty jesteśmy przekonani, że będziecie w pełni usatysfakcjonowani. Wasze lokale nie tylko zmienią wygląd, ale również z pewnością przyciągną tłumy nowych Klientów! Zachęcamy Państwa do zapoznania się z naszą szeroką ofertą dostępną na stronie: http://frigosystem.com.pl/ oraz skorzystania z naszych usług.

Post has attachment
Witryny grzewcze to urządzenia, które świetnie sprawdzają się w takich miejscach jak bary czy restauracje. Nie tylko doskonale się prezentują, ale także odpowiednio eksponują różnego rodzaju produkty. Zachęcamy Państwa do zapoznania się z naszą szeroką ofertą niezawodnych urządzeń dostępną na stronie: http://frigosystem.com.pl/.
Photo

Post has attachment
Okres wakacji to świetny czas na wspólne spacery z rodziną, wypady za miasto czy też spotkania z przyjaciółmi. Jest to także doskonały okres dla właścicieli lodziarni. Jeśli chcecie wymienić dotychczasowe dystrybutory do lodów – skontaktujcie się z nami! Więcej informacji znajduje się na stronie: http://frigosystem.com.pl/.
Photo

Post has attachment
Czy chcecie dołączyć do grona zadowolonych Klientów i posiadać najwyższej jakości komory mroźnicze? W takim razie nasza oferta jest właśnie dla Was! Decydując się na nasze produkty możecie być pewni, że będą Wam służyć przez długi czas. Zachęcamy Państwa do skorzystania z naszych usług: http://frigosystem.com.pl/.
Photo

Post has attachment
Produkty oferowane przez FRIGO SYSTEM charakteryzują się nie tylko świetnym wyglądem. Przede wszystkim są niezawodne! Ponadto dostępne są w konkurencyjnych cenach. Chętnie udzielimy Państwu wszystkich niezbędnych informacji telefonicznie. Zapraszamy również do siedziby naszego biura. Dodatkowe informacje znajdują się na stronie: http://frigosystem.com.pl/
Photo

Post has attachment
Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej kompleksowej oferty właścicieli lokali gastronomicznych. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów oferujemy moduły HOT-DOG! Znajdziecie u nas także komory na odpadki oraz wiele innych. Zachęcamy Państwa do skorzystania z naszych usług: http://frigosystem.com.pl/.
Photo
Wait while more posts are being loaded