Profile cover photo
Profile photo
Dynamic Auto. Jastrzębski Piotr
1 follower
1 follower
About
Posts

Post has attachment
Karoseria samochodu jest jak skóra człowieka. Nie chcielibyśmy, Bay wnikały w nią: brud i zanieczyszczenia. Skontaktuj się z nami i pozwól nam zadbać o swoja karoserię! Więcej informacji można znaleźć na stronie: www.dynamicauto.pl.
Photo

Post has attachment
Posiadamy wieloletnie doświadczenie w kwestii wstawiania szyb. Zależy nam, abyście mogli skorzystać z niego jak najwięcej! Zachęcamy do kontaktu! Z naszą ofertą można zapoznać się odwiedzając stronę: www.dynamicauto.pl.
Photo

Post has attachment
Zabrudzona tapicerka to zmora niejednego miłośnika czterech kółek. O czystość w samochodzie dbają oni bowiem z nie mniejszą dbałością niż o czystość w swoim domu. Z nasza ofertą czyszczenia tapicerek można zapoznać się odwiedzając stronę: www.dynamicauto.pl.
Photo

Post has attachment
Dobrze oświetlona droga to jeden z podstawowych elementów bezpiecznej jazdy samochodem. Wypolerowanie reflektorów może zwiększyć poziom Waszego bezpieczeństwa na drodze! Z pełnym zakresem naszych usług możecie się zapoznać odwiedzając naszą stronę internetową: www.dynamicauto.pl.

Photo

Post has attachment
Jako Dynamic Auto z chęcią przyciemnimy szyby w Twoim samochodzie. Zabieg ten nada maszynie klasy, a Wy siedząc w niej będziecie mieć więcej prywatności! Numer do nas znajduje się na stronie www.dynamicauto.pl.

Photo

Post has attachment
Jeżeli zanieczyszczenia i brud wniknęły w karoserię Twojego samochodu – mamy rozwiązanie! Po naszym polerowaniu będzie ono wyglądało jak nowe! Skontaktuj się z nami! Informacje znajdziesz na stronie www.dynamicauto.pl.

Photo

Post has attachment
Nasze wieloletnie doświadczenie we wstawianiu nowych szyb może uchronić Was przed wieloma nieprzyjemnościami. Jeżeli zrobił się Wam na szybie odprysk, może wiązać się to z ograniczeniem widoczności, a nawet otrzymaniem mandatu! Z naszą ofertą można zapoznać się odwiedzając stronę: www.dynamicauto.pl.
Photo

Post has attachment
Podczas przewożenia bagażu w samochodzie może dojść do przykrej sytuacji- tapicerka może zostać zabrudzona. Pokrowce można wyprać, ale co jeśli fotele w Twoim aucie nie mają tej ochrony...? Ten problem pomoże Ci rozwiązać nasza Firma. Profesjonalne czyszczenie tapicerek to jedna z dziedzin, którą się zajmujemy. Więcej informacji znajdziecie na stronie www.dynamicauto.pl.
Photo

Post has attachment
Zauważyliście, że reflektory nie świecą już z taką mocą jak kiedyś? Być może to przez ich zmatowienie. Powodowane jest ono przez zanieczyszczenia obecne w powietrzu, a także przez odpryski piasku i błota. Zachęcamy do wypolerowania ich w naszym zakładzie. Dobrze oświetlona trasa to bowiem podstawa bezpiecznej jazdy! Z pełnym zakresem naszych usług możecie się zapoznać odwiedzając stronę internetową: www.dynamicauto.pl.

Photo

Post has attachment
Chcesz stuningować Twoje cztery kółka? Nie od dziś wiadomo, że przyciemniane szyby to domena limuzyn... Zadzwoń do nas i zapytaj o najbliższy wolny termin, a my z chęcią zajmiemy się Twoim autem! Po „zabiegu upiększającym” będziesz dumnym królem szos. Numer do nas znajduje się na stronie www.dynamicauto.pl.

Photo
Wait while more posts are being loaded