Profile cover photo
Profile photo
Zeynep Öykü
57 followers
57 followers
About
Zeynep's posts

Post has attachment
Bu pazar TRT Müzik'de 13&13 programında olacağım. Bu pazar saat 13.10'da. Program çok kısa sürüyor o yüzden kaçırmayın lütfen :)

Program detaları:

13&13 Türkiye’nin 13 ünlü müzisyeninin 13 ünlü ressamla bir araya getiriyor. Her bölümde bir müzisyen bir ressamın konuk olduğu programda; birbirinden ilham alan sanatçılar doğaçlama olarak resim ve beste yapıyor. Aya İrini’nin büyülü atmosferinde gerçekleşen çekimler sonunda ortaya güzel bir tablo çıkıyor. Aynı zamanda bir sosyal sorumluluk projesi de olan 13&13’te yapılan 13 tablo satılarak, elde edilen gelir engelliler vakfına hediye edilecek. 

13&13’e katılan müzisyenler; Alper Kargın, Ecesu Sertesen, G. Faruk Ünal, Zeynep Öykü, Vedat Sakman, Göksel Baktagir, Selin Sümbültepe, Atakan Ünüvar, Atilla Aldemir, Arda Agoşyan, Fırat İlker, Murat Aydemir, Tozan Alkan. Ressamlar; İrfan Ertel, Aslıhan Kaplan Bayrak, İrfan Okan, Habip Aydoğdu, Adil Salih, Ekrem Kahraman, Mehmet Güreli, Murat Terzioğlu, Şenol Yorozlu, Beyza Boynudelik, Artin Demirci, Murat Mete Ağyar, Mesut Eren.
Wait while more posts are being loaded