Profile cover photo
Profile photo
Kowalski P., lek. urolog. Zabiegi urologiczne, leczenie laserem
14 followers
14 followers
About
Posts

Post has attachment
Lekarz urolog Piotr Kowalski prowadzi Gabinety Urologiczne w różnych miastach, m.in. w Łowiczu, Piotrkowie Trybunalskim i w Łodzi. Na naszej stronie internetowej przygotowaliśmy galerię fotograficzną, która przybliży Państwu wybrane punkty przyjęć: https://www.gabineturologicznylodz.com.pl/galeria.php.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Kolejną przypadłością urologiczną, z którą mogą się Państwo do nas zgłosić, jest guz jądra. Schorzenie niekoniecznie musi oznaczać wystąpienie nowotworu, jednak ważne jest przeprowadzenie badania diagnostycznego przez wykwalifikowanego lekarza. Dalsze informacje przybliży Państwu strona: https://www.gabineturologicznylodz.com.pl/oferta-wykrywanie-i-leczenie-guza-jadra.php.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Zaburzenia wzwodu nie tylko uniemożliwiają satysfakcjonujące współżycie, lecz także są przyczyną wstydu i spadku poczucia własnej wartości. W naszym Gabinecie otrzymają Państwo kompleksową pomoc medyczną dotyczącą tej przykrej dolegliwości: https://www.gabineturologicznylodz.com.pl/oferta-leczenie-zaburzen-wzwodu.php.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Nie warto wzbraniać się przed wizytą u urologa do ostatniego momentu, kiedy ból nie pozwala na normalne funkcjonowanie. Im wcześniej przeprowadzi się diagnozę i podejmie leczenie, tym większa szansa na wyleczenie Pacjenta. Więcej na ten temat piszemy w artykule na naszym blogu: http://gabineturologicznylodz.com.pl/blog/blog/mezczyzna-udac-sie-urologa/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
„Na czym polega urografia?” – to jeden z artykułów zamieszczonych na naszym blogu. W materiale znajdą Państwo informacje o tym, jak przygotować się do tego typu badania oraz jak przebiega samo badanie. Zapraszamy Państwa do lektury: http://gabineturologicznylodz.com.pl/blog/blog/czym-polega-urografia/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Nasz Gabinet Urologiczny wyposażyliśmy w nowoczesne urządzenia diagnozujące, dzięki czemu możemy zaoferować Państwu m. in. przeprowadzenie diagnostyki komputerowej. Ta innowacyjna metoda pozwala na precyzyjne zlokalizowanie wszelkiego typu urazów, uszkodzeń oraz zmian patologicznych w badanym obszarze organizmu: https://www.gabineturologicznylodz.com.pl/oferta-diagnostyka-obrazowa.php.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Istnieje szereg zaleceń dotyczących wymiany cewnika. U Pacjentów z chorobami neurologicznymi lub pęcherzem neurogennym, którzy potrzebują cewnika na stale, należy dokonać wymiany cewnika po upływie 10 dni, 3 tygodni lub od 4 do 6 tygodni, w zależności od materiału, z jakiego go wykonano: https://www.gabineturologicznylodz.com.pl/oferta-wymiana-cewnikow.php.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Jedną z wielu form pomocy medycznej, której udzielamy naszym Pacjentom, są konsultacje urologiczne. Stanowią one pierwszy etap, w którym, po omówieniu zaobserwowanych objawów, zalecamy przeprowadzenie konkretnych badań i podejmujemy leczenie. Więcej na ten temat dowiedzą się Państwo ze strony: https://www.gabineturologicznylodz.com.pl/oferta-konsultacje-urologiczne.php.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Specjalnie przygotowany blog zaznajomi Państwa z zagadnieniami z dziedziny urologii. W licznych artykułach radzimy również, jak przygotować się do wizyty w gabinecie urologicznym, a także kiedy wskazana jest wizyta u urologa. Zapraszamy do lektury: http://gabineturologicznylodz.com.pl/blog/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Gabinety Urologiczne lek. med. Piotra Kowalskiego, zlokalizowane w Łowiczu, Łodzi, Piotrkowie Trybunalskim, Radomsku i Skierniewicach pozostają do Państwa dyspozycji. Galeria zdjęć przybliży Państwu wymienione placówki, w których każdy znajdzie profesjonalną pomoc medyczną: https://www.gabineturologicznylodz.com.pl/galeria.php.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded