Profile

Cover photo
Astrohoroskop.sk
1 follower|21,453 views
AboutPostsPhotosVideos

Stream

Astrohoroskop.sk

Shared publicly  - 
 
Tu sú niektoré z našich obľúbených citátov o hviezdach:

Čím tmavšia je noc, tým jasnejšie svietia hviezdy.

Cez prekážky až ku hviezdam.

Hlavu môžete mať v oblakoch, ale nohami stojte pevne na Zemi.

Ktorý citát sa vám páči najviac? A ako znie váš najobľúbenejší? Podeľte sa s nami v komentároch.
 ·  Translate
1
Add a comment...

Astrohoroskop.sk

Shared publicly  - 
 
Astrológia je vedný odbor zaoberajúci sa skúmaním dejov a javov vo vesmíre. Nehovorí nám, že sa niečo musí stať, ale skôr popisuje sklony a tendencie. Ak pochopíme a vysvetlíme deje minulé a prebiehajúce, môžeme potom so znalosťou interakcií medzi planétami predvídať aj tie budúce a hodnotiť tak vplyv nebeských javov na ľudskú psychiku a zdravie.

Aspekty - teda uhly medzi planétami - sú najdôležitejším faktorom pri výklade horoskopu. Za pozitívne považujeme tie uhly, ktoré sú deliteľné tromi, šiestimi alebo dvanástimi. Naopak negatívne možno deliť štyrmi alebo ôsmimi. Za ideálny aspekt považujeme taký uhol, ktorý je úplne presný, bez odchýlok. Existuje aj špeciálny prípad postavenia planét – tzv. konjunkcia, ktoré nastáva, keď spolu 2 planéty voči Zemi zvierajú presne nulový uhol.

Astrológia a vďaka nej sprostredkovaný horoskop nám dokáže poskytnúť pomerne presný obrázok našej osobnosti - silné aj slabé stránky, dispozície, túžby a veľa ďalších. Ukazuje nám naše reakcie v určitých situáciách. My sa tak môžeme do budúcna pripraviť a vďaka tomu žiť v harmónii, alebo prekročiť svoj ​​tieň, keď na sebe budeme pracovať.
 ·  Translate
1
Add a comment...

Astrohoroskop.sk

Shared publicly  - 
 
Astrológia je s nami už po tisíce rokov. Ak chceme vysledovať jej korene, musíme sa vrátiť do starovekého Babylonu. Tu bola astrológia realizovaná kňazmi v snahe predpovedať vôľu bohov. Od Babylončanov bola astrológia prevzatá Grékmi. Verili hviezdam a veštcom, že vedia predpovedať budúcnosť. V Indii sa tiež v tejto dobe venovali skúmaniu astrológie, cca medzi 5000 a 3000 rokmi pred naším letopočtom. Podarilo sa im vyvinúť niektoré zo znakov, ktoré používame dodnes...
 ·  Translate
Staroveký Babylon - miesto, kde to všetko začalo Astrológia je s nami už po tisíce rokov. Ak chceme vysledovať jej korene, musíme sa vrátiť do star...
1
Add a comment...

Astrohoroskop.sk

Shared publicly  - 
 
Mesiac je ako jediná známa prirodzená družica Zeme pre astrológiu veľmi významný. Dodnes nie je úplne presne známy pôvod jeho existencie, ale touto témou sa zaoberá mnoho vedeckých špekulácií a teórií.

 Oproti Zemi má Mesiac oveľa slabšie magnetické pole a gravitáciu. Rovnako atmosféra je tu veľmi riedka. Cez to všetko však má nesmierny vplyv na život na Zemi a tunajšie prírodné procesy. Ovplyvňuje nielen napríklad silu prílivu a odlivu, ale aj ľudské zdravie. A to ako po psychickej tak aj fyzickej stránke. Preto je treba fázy mesiaca pozorne sledovať, aby sme vedeli, kedy si dať pozor napríklad na zdravotné zákroky, operácie, alebo konzumácia psychotropných látok.

Spln je jediná poloha Mesiaca, pri ktorej vidíme celý jeho povrch osvetlený. Pôsobí značne neblaho na ľudský organizmus. Ovplyvňuje choroby, hojenie rán - ktoré je v čase okolo splnu značne spomalené alebo rany môžu dokonca hnisať. Odporúča sa tiež vyhnúť operáciám. Na druhej strane práve táto doba je vhodná pre užívanie kvantovej homeopatie.

 Nov je z hľadiska fyzického i psychického zdravia jedinca oveľa vhodnejšia doba, ale aj napriek tomu môžu niektorí ľudia trpieť problémami. Preto sa príliš neodporúča liečenie - zvlášť potom, ak je nov negatívne obrátený. V opačnom prípade sa operácií či iných lekárskych zákrokov báť nemusíte.
 ·  Translate
1
Add a comment...

Astrohoroskop.sk

Shared publicly  - 
Astrológia, hviezdy, naši predkovia, odborné publikácie vešteckých umení, ale aj naše vlastné skúsenosti prispeli k tvorbe týchto horoskopov. {WEB_...
1
1
Add a comment...
Story
Tagline
Horoskop, horoskop 2015, horoskop 2016
Introduction
www.astrohoroskop.sk je tu, aby Vás oboznámil s charakteristikou Vášho znamenia zverokruhu alebo akéhokoľvek iného. Ak sa chcete dočítať aj niečo o Vašom partnerskom vzťahu z pohľadu astrológov, určite nahliadnite na Váš vzťah cez náš partnerský horoskop.