Profile cover photo
Profile photo
Moto Mazury - Bosch Diesel Serwis
8 followers
8 followers
About
Moto Mazury - Bosch Diesel Serwis's posts

Post has attachment
W naszym zakładzie wykonujemy diagnostykę, regenerację i naprawę wtryskiwaczy. W zakres naszych prac z tym związanych wchodzi m.in. oczyszczenie wszystkich części wtryskiwacza, wymiana uszczelnień i innych elementów wtryskiwacza i regulacja odpowiednich dawek wtryskowych. Przy wymianie zawsze stosujemy nowe, oryginalne części Bosch. Zachęcamy do kontaktu – http://www.bosch-diesel-serwis.pl/p/naprawa_i_regeneracja_wtryskiwaczy. 

Post has attachment
Nasza siedziba mieści się w Mrągowie, jednakże obsługujemy Klientów z całej Polski. Jeśli mają Państwo jakieś pytania lub chcą skorzystać z naszej oferty, zachęcamy do kontaktu. Na stronie internetowej znajdą Państwo nasz numer telefonu i adres mailowy. Można też skorzystać z formularza kontaktowego online. Zapraszamy – http://www.bosch-diesel-serwis.pl/kontakt. 
Photo

Post has attachment
Oferujemy szeroki wybór pomp wtryskowych, pochodzących od najlepszych producentów (Denso, Bosch, Delphi). Proponujemy zarówno nowe pompy wtryskowe, jak i naprawione oraz zregenerowane. Zapewniamy, że rzetelnie naprawione i zregenerowane w naszym warsztacie pompy charakteryzują się równie dobrymi właściwościami, co pompy nowe. Są jednak od nich zdecydowanie tańsze. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług - http://www.bosch-diesel-serwis.pl/. 
Photo

Post has attachment
Na wymianę olejów i filtrów olejowych wystawiamy fakturę VAT, która jednocześnie stanowi gwarancję. Gwarancja wynosi 2 lata dla osób prywatnych i rok dla firm. Wykorzystujemy tylko produkty eksploatacyjne najwyższej jakości. Do silników nalewamy oleje renomowanych producentów takich jak: Castrol, Mobil czy Total. Mogą być Państwo pewni, że oddają swój silnik w pewne ręce - http://www.bosch-diesel-serwis.pl/. 
Photo

Post has attachment
W odpowiedzi na większe zapotrzebowanie na usługi regulacji i naprawy zawieszeń wyposażamy nasz serwis w urządzenie ułatwiające odkręcenie śrub i nakrętek.

W naszym warsztacie na dobre zagościł ulubieniec mechaników - podgrzewacz indukcyjny IDEAL 1,5 kW.

Mamy narzędzie na miarę, które działa jak magiczna różdżka !


Post has attachment
24 marca premiera w Mrągowie urządzenia do ustawiania kół za pomocą technologii mapowania przestrzennego, tzw geometria 3D. Przez najbliższe tygodnie bezpłatnie dokonamy pomiarów pojazdów dla urzytkowników G+

Dla klientów, których samochody będą wymagały regulacji przygotowaliśmy w okresie premiery specjalne ceny. Szczegóły wkrótce.Post has attachment
Jeżeli chcą Państwo otrzymywać najnowsze oferty i wiadomości, polecamy zarejestrować się do naszego newslettera. Dzięki temu jako pierwsi będą Państwo informowani o nowościach w naszej firmie. Wystarczy wpisać swój adres mailowy w zakładce Newsletter na stronie głównej, zapraszamy - http://www.bosch-diesel-serwis.pl. 
Photo

Post has attachment
Jesteśmy partnerem firmy Bosch, która jest wiodącym producentem systemów Diesla. Posiadamy wyposażenie diagnostyczne wysokiej klasy, które stosujemy do naprawy wtryskiwaczy oraz pomp wtryskowych. Znajdą u nas Państwo również mnóstwo oryginalnych części zamiennych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą - http://www.bosch-diesel-serwis.pl. 
Photo

Aby spełnić czystość spalin Euro 5 czy nawet 6, nie wystarczy praktykowany dotychczas sposób regulacji pomp wtryskowych do silników wysokoprężnych. Stąd pojawiła się konieczność dostosowania technologii naprawczej do obecnie używanych elektronicznie sterowanych pomp. www.bosch-diesel-serwis.pl 

Uszkodzenia pojazdów firmowych są nie tylko stresujące, ale także powodują duże utrudnienia w funkcjonowaniu firmy i zawsze generują dodatkowe koszty. Zapraszamy do współpracy z naszą firmą. www.bosch-diesel-serwis.pl
Wait while more posts are being loaded